• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Martí, já jsem naštěstí doma, takže si v pohodě udělám sváču, když je potřeba...jedině bys musela nosit papů z domova, ale neboj, ty to budeš mít určitě v pořádku, nechci tě strašit :wink:
30. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
čauky holky pak vas dočtu ale musím napsat jsem uplně vynervovana v práci na houby slušně řečeno a co naši zakonodarci co vymyšlejí holky mam obavy že dítko asi nikdy mít nebudu abych přežila s mojim aspon a měli co jíst jak vše zaplatíme :cry: snaží se opravdu o to abychom měli jen jedno dítko a šmitec a u nas to tak asi dopadne pokud se jednou zadaří holky jsem uplně na vybul fakt nevím co mam dělat prace na houby a dítě nikde aspon kdybych byla těhu tak se smířím ale takhle jak to vidím začinám se opravdu bát jak to všechno dopadne :cry: :cry: nic valím ještě něco zařídit a stavím se v podvečer.

Prominte můj pesimizmus ale ted nějak se ted cítím uplně na dně :cry:
30. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Peťul...kšááá s pesimismem...to bys nemohla mít dítě nikdy!!!! mě teda nějaký idioti nerozhází, i když si o tom myslim svoje...jenomže miminko chci a ne jedno...takže se to bude muset nějak zvládnout...

hlavně se tím teď vůbec nezabývej, ještě nejsi ani těhotná...pro tebe je priorita č.1 otěhotnět...však zákony se můžou za pár měsíců změnit...takže nemá cenu teď kvůli tomu stresovat.

takže určitě bych být tebou dál řešila mimíse jak řešíš a hotovo...až se zadaří, budeš ta nejšťastnější na světě :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Miško to ano to budu máš pravdu ale možna se to na mě začína sypat jako popel na hlavu a nevím co stím jsem ted v situaci kde nevím jak dál bez práce být nemůžu,mimisko ke mě nechce a jsem hodně stoho všeho smutna tak nevím jak dál,a jak pokračujem snažili jsme se a nevím jesli to vyšlo a pokud ne tak po MS do CARu opět a uvidíme co se děje zase :frowning2:
30. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
já právě myslela že mora je hodně drahá, tak asi ne nevím, my nemáme snad jednotné značky v bytě, pračku mám whirpool měla jsem indesit tu už fakt nikdy vydržela 3 roky a pokazil se nějaký mozek pračky a prej oprava by stála jak půlka nové pračky, telku máme LG, dvdčko sony, lednici ani nevím jakou značku. prostě zmatek ale hlavně že to funguje :grinning:
30. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
jíťo já už se taky těším až budu doma, v práci mě to posledních pár dnů štve, šéf měl kecy že furt chodím k dr. přitom moje kolegyně chodí obden někam a já byla u doktora 2x v září a 1x v srpnu. když jsem šla na štítku ani jsem si to nepsala jako doktora odešla jsem o půlhoďky dřív z práce,jakobych se musela ještě omlouvat že jdu v těhu na gyndu přitom šéf ví že mě víc hlídaj, ale mluví o mě jako o nefakčenku co se denně ulívá a chodí k dr. :angry: dneska mě zase vytočil s topením, zima hrozná ale nikoho to nezajímá , pak mi tam hodila kolegyně balíky na poštu,jakože vůbec jí nezajímá že jsem těhu a nemůžu tahat role látky takže fakt jsem dožraná. fakt ještě něco tak jdu na PN a prdím jim tam na to. chtěla jsem dělat až do prosince a pak už být doma a chystat vánoce ale jestli mě v práci dožerou ještě jednou tak fakt se tam na to vykašlu a půjdu pro neschopenku.

peti je mi líto že si tak na dně, jakože já ti nebudu psát ať si v poho a vysmátá, já to dobře znám, depky a denně jobovky, prostě musíš si říkat že jednou se ta smůla prostě unaví a štěstí se usměje. mě taky štve plno věcí, když vidím jak nám krouhají mateřskou fakt mám nervy jak vše zaplatíme, manža mi zrovna dneska oznámil že bude mít méně peněz protože ta druhá práce co teď dělal padá ale prostě musím se snažit to brát že aspoň že mimi je a je snad zdravé. tak to musíš brát i ty, já vím těžko se to poslouchá když já těhu jsem a ty ne ale já byla ve stejné krizi ještě na jaře, doktoři skeptičtí,spíš mě připravovali na to že si na těhu počkám pár let, v práci to vypadalo bledě a hrozila výpověď atd. ale tak nějak se to vyřešilo aspoň trochu, prostě si poplakej a uvidíš zítra to bude lepší, nebo aspoň se na to budeš lépe koukat :wink:
30. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Martí, vyprdni se na ně, kort když se chovaj takhle hnusně..doma je líp :slight_smile: teda až na občasnou nudu, ale to já si krátím koníkováním :grinning:
30. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
bré ránko,

Peťul, ale ty můžeš být šťastná, že se to s tím CARem začne aspoň trošku hýbat to miminko...víš, že jenom nečekáš doma na další a další MS.

Holky, já nevim, asi jsem jiná...já ten stres už nějak nezažívám...kol toho mimča...to bejvávalo..jak jsem to začala řešit s mudrou, tak jsem se hrozně zklidnila...protože vim, že se blížim k cíli...

a jinak já jsem pro rizikovku a pěkně si to doma užít :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
ahoj holky
misando to je dobře že si takhle v klidu, no ono mít fajn doktora hrozně moc pomůže i na psychiku.mě moje současná dr. moc pomohla, ten předchozí dr. byl taky fajn ale tahle je prostě skvělá. nejen že jsem otěhu díky ní protože našla ten důvod ale hlavně teď v těhu mi hrozně moc pomáhá. pokaždé mi všechno vysvětlí uklidní a hlavně zvládá moje nervíky a záchvaty paniky (viz když jsem k ní letěla že mi slábnou testy a nemám příznaky)
1. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
tobě slábly testy???? :astonished:
1. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno holky!
1. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
dobré :slight_smile: co novýho? :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
misi jj já blbá testovala až do 7 tt, no a měla jsem je kolem 5 tt krásně silný takový jako na maximum ale pak jsem blbá Testovala dál, prostě abych se uklidnila že je vše okej i když testy potrat stejně neukážou no a normálně mi začli slábnout skoro do ztracena. Tak jsem dokonce letěla na pohotovost do nemocnice tam na mě čuměli jak na magora co testuju když mám už i fotku z utz, udělali mi utz a vše okej ale nebyli mi schopní říct čím to je. No a tak jsem hned po víkendu letěla ke svojí dr. že s ní potřebuju mluvit a udělat nový utz a ona mi to vysvětlila že prostě když hcq dostáhne určitého maxima tak začne klesat, někdy je to i vina testů že prostě umí naměřit do určité fáze a pak už ty velké hladiny hcq ukáže jako slabší. Že jsou i pacientky které mají v 10 tt testy úplně bílé jak sníh a je vše v pořádku.

Stejně tak mě uklidnila tím že nemám příznaky, protože já už byla v 6 tt a lautr nic, ani prsa ani chutě nevolnosti prostě totálně žádný příznak těhu tak mě opět popadla hysterie že určitě je něco špatně a letěla jsem k ní že okamžitě potřebuju udělat další utz. Jako kolem toho 5-9 tt jsem tam byla snad každý týden s něčím , vždycky jsem si něco přečetla a už to jelo, ale doktorka byla dobrá vždycky mi to řekla tak hezky že jsem to pochopila i já, a sama mi říkala že kdyby něco prostě kdybych měla zase záchvaty paniky můžu kdykoliv přijít na utz abych se uklidnila. Mě se od ní vždycky chodí naprosto krásně protože mi to umí vysvětlit a řekne že to chápe že prostě tím si prochází každá pacientka která má za sebou potrat že nejsem první ani poslední

jinak ahoj luci
1. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
čau kočky, teda Vy jste toho nebrebentily :dizzy_face: koukám stará dobrá partička. Tak trochu jsem si pročetla, jak válčíte a souhlasím se stroužkem, že podzim je asi největší zátež, ale brzy se to přehoupne, člověk řeší svátky, dárky atd a na to tata je tu jaro a čas znovu do toho šlápnout :dizzy_face: Peti, gratulace ke kolaudačce, Lucce držím palce na Laparku. Apropo Luci, zvolila jsem si MB Klaudiána jako alternativu, když by byl v Neratovicích stop stav :sweat_smile: To je legrace, řešit už teď porod, ale v Praze to bohužel jinak nejde.
3. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj Týno: ty si fakt zvolila MB..ty jo tak to je náhodička
Holky, dneska jsem byla na předoperačním vyšetření ....tři zkumavky krve, EKG a tak...15. 10. jdu na dovyšetření a pro výsledky, pak to odnesu do nemocnice. A ode dneška přesně za 14 dní už to budu mít za sebou :grinning:
8. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
baaafff :slight_smile:

Lucí, to zvládneš levou zadní...aspoň si pak odpočineš doma :wink:
8. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky holky..tak jak jééé? :slight_smile:
u nás vše při starém :slight_smile: děláme na bytě ..... :wink:
tak jsem v pondělí zjistila, že tu u nás v Liberci byla o víkendu výstava koček..a já si vzpoměla že jsem chtěla jít s Koudíkem vystavovat....když to máme za rohem...no vzpoměla jsem si fakt brzo :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahoj holky kdepa jste všechny?? venku škaredě tak buď všechny pracujete nebo jste zalezlé v pelechu co? :dizzy_face: já jsem v práci jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ode dneška jsem k tomu i slaměná vdova, manža odjel na 14 dní tak jsem z toho fakt hotová, kdyby byl aspoŇ někde v česku nebo max na Slovensku ale jel do Thajska a Číny takže mám nervy že se mu něco stane a kde ho tam budu nahánět přes ambasádu. no snad to brzo uteče protože jinak to vidím na pěkné večerní depky jako vždy na podzim v tomto počasí.

semy na výstavu koček jo? tak příště aspoŇ Koudy do té příští vyroste a zmužní :grinning: náš je asi mutant, velkej je šíleně a to má teprve půlroku, doktor nechápal čím ho krmíme, dlouhej je jak týden před výplatou, má velkou hlavu a packy, neustále žere, krabice sucharů je na 14 dnů maximálně, denně spořádá v klidu 4-5 kapsiček no mazec. A co ta operace manži je něco novýho??
12. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tady je dneska strašná zima. Mám kozačky, zimní kabát a čepici. Chybí mi jen rukavice :grinning:
14. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky.....no uvidíme jak to s další výstavou dopadne..koukala jsem že je v prosinci v Praze speciální výstava sibiřských..jako je Koudy..tak uvidíme...musíme se ale hlavně nejdřív přihlásit do nějakýho klubu, jinak by jsme na výstavu nemohli...:slight_smile:
s manželovou operací to vypadá tak že v úterý nastupuje do nemocnice a v úterý mu to budou dělat..akorát dneska ho prý nějak bolí v krku, tak doufám že se to nezhorší..jinak by se to muselo odložit :unamused:
no uvidíme no....

o počasí snad už ani nemluvím..včera jsem do práce dojela vystresovaná...poslední dobou jsme se fakt začala bát jezdit a ještě v tomhle počasí..takže už to fakt budu řešit a v sobotu jdu na jeden pohovor...a nejspíš příští týden se v práci domluvím na odchodu..uvidíme jak se k tomu postaví no...
16. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
SEmy: manželovi držím palce. Já nastupuju ve středu a budou mi to dělat ve čtvrtek.
Jo jinak ty rukavice už jsem taky vytáhla :grinning:
16. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
lucko moc díky..tobě taky držím pěstí :slight_smile:) ať to máš všecko v pořádku :slight_smile:

no já rukavice vytáhla už včera, abych se dostala do auta vůbec....
16. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
holky tak na příští týden držím všem pěsti ať zákroky dopadnou dobře a jsou z toho ve výsledku mimíška :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky,

jak se máte, co novýho?

Na Lucí samozřejmě myslím a moc dřžím palce!!!

Semy, na vás taky moc myslim, určitě to dobře dopadne!!!

holky, mě zjistili další věc :angry: vytvářim si protilátky proti štítné žláze, která zatim pracuje stále dobře a v normálu...ale moc dobrý to asi nebude s těma protilátkama - teda dlouho ne...co já vim...nevyznám se v tom. takže příští čtvrtek mažu na endokrinologii...no a 26.10. máme začínat s mudrou dlouhý protokol na IVF, tak jsem zvědavá jestli ho vůbec začneme..jestli se to protáhne, tak si to půjdu fakt snad švihnout...včera jsem teda fkat po dlouhý době bulela...tohle mě dost vzalo... :confounded: :cry:
16. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Ahojky holky, jdu vás zkotrolavat a mrknout se na vás
Tak u nás v rámci možností pořád stejný , poslední kontrola srdíčka dopadla docela dobře tak snad to tá naše holka vybojuje Jméno samo ještě nemáme , ale už konečně máme favorita na kočár
http://www.hrosikshop.cz/eshop/produkt/kocar-komb-retrus-fire-s-autos ale asi v jiném barevném provedení

Jediné co nás trapí,našly mi těhotenskou cukrovku. Takže bojuji z sacharidama, cukrama , tabulka a vahou Takže taková čokoláda je pro nás do porodu tabu Taky mám glukoměr a meříme si po jídle hodnotu cukru. Zítra si děláme prví profil tak jsme zvědavá jeké hodnoty naměříme a zda¨nebudeme muset na inzulín
Už jsme začala na malou i prat , ale škoda venku to nemohu mít je tam šílená zima a každou chvilku tak nějak poprchavá.
A co tady nového? Doufám, že se vás nikoho netýkaly ty sněhové kalamity jak to ukazovaly v telce. My byly kvůli tomu, že máme novej kotel a nikdo sním neumí asi ani prodejce dva dny bez topení a i když to tu není taková hrůza tak mě bylo docela kosa :unamused:
18. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Koukám, že se tu chystá hodně zakroků IVF atd... tak držím moc moc pěstičky :wink:
18. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
ahoj holky, misi snad ty protilátky brzo stáhnou, já je měla taky ale k tomu i celkově štítku v háji, určitě by to měli zaléčit před Ivf protože ty protilátky jsou pořádný potvory. já vím pořád nějaký překážky ale mě loni v říjnu řekli že nesmím otěhulit kvůli štítce 3 roky no a jak jsem si to krásně vyřešila až doktor nechápal jak rychle a do půl roka jsem byla znovu těhule.
18. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
misi to je dobře že se malá drží, uvidíš ona to vybojuje :wink: kočárek pěknej, vypadá prostornej. my chceme jane slalom, no cenově kolem 20 tis. ale platí to tchánovci kteří jsou prachatí tak jsem se rozšoupla :grinning:
s tou cukrovkou je to na prd, ale když to tak vemu držím vlastně taky cukrovkářkou dietu, nemůžu cítit nic sladkýho, čokoládu tu nesmím ani vidět jinak bliju. takže sladkosti už jsem neviděla pěkných pár týdnů,akorát to dodržování jídla bych asi nezvládla, já to fakt flákám chudák mimi jednak nejím zrovna zdravě, hambáče, párky v rohlíku, paštiky aj. :sweat_smile: ale nepravidelně. no i když je fakt že zatím mám nahoře jen 2 kg až mě doktorka sprdla minule že je to málo, no aspoň nějaká spravedlnost, díky štítce mám nahoře 10 kileček od operace takže do foroty na celý těhu a snad teď nepřiberu na metrák.
18. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
No a já jsem právě byla opak ládovla jsme se jen sladkým nic jiného mi nejelo a teď ho nesmím :unamused: Takže je to pro mě docela drsný, no lae co bych pro malou ještě neudělala :wink:
18. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
bré ránko,

Miš, holka to vybojuje, je to bojovnice už od začátku, ona se nedá!!!!

Stouzek : no, my na IVF půjdeme, pokud ve čtvrtek bude ta štítka v pořádku...jde hlavně o tohle..jak mi budou pak řešit ty protilátky nevim, každopádně si nemyslim, že to mám až tak vysoký...jaký jsi měla hodnoty, jestli si to ještě pamatuješ?

strouzi, ty máš výhodu, že jsi aspoň otěhu normálka...u nás díky imunitě a tý endometrioze nehrozí :rolling_eyes: :zipper_mouth:
19. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.