• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
semy, super!!!! pak dej vědět, já se napíchnu až zítra ráno, nějak mi kůň z domova nejde, a nevim proč :frowning2:
21. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
holky, všechny moc zdravím a automaticky prskám, jak jen mohu :sweat_smile: všem moc držím palce...........tolik moc. Už několk dní si říkám, že se tu ukážu, jsem ostuda rozlítaná po hafo diskuzích a takto to dopadá :pensive: Slibuju, že se polepším ju :dizzy_face:
21. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
jtakjsem zpět z nemocnice....manžel je celý bolavý, ale v pořádku..výsledek atím žádný neví, žádný doktor za ním ještě nebyl.....tak doufám že ho zítra pustí jak bylo v plánu

ahoj rinty.moc díky za prskání, už by něco mohlo přehupsnout :D
21. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
čau semíku, jj špitáli, tam je na všechno dost času, vsadím se, že bude akorát ta večerní návštěva doktora, který má zrovna službu a ten se odvolá na to, že případ nezná a že musí manžel počkat na zítřejší denní vizitu. Teda nechci sýčkovat, jen že to tak v praxi chodí :confused:
21. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
rinty mě je to jasný..byla jsem tam před rokem na laparce, takže průběh ten samý...hlavně aby mě ho zítra pustili domů.....:slight_smile:
21. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
jasný a taky hlavně, že to má za sebou :dizzy_face: teď budou za chvilku Vánoce, pěkně budete přez zimu trénovat a to by bylo, aby na jaře nebylo :astonished: :wink: :grinning:
21. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
no kéž by ještě v zimě to vyšlo....
21. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
přesně tak jsem to myslela, jakože na jaře už budeš úplně jasná :dizzy_face: nic už fakt pádím, pa :astonished:
21. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
tak chytá, bacily aby to vyšlo :slight_smile: papapapa
21. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
ahoj holky,

tak včera mi štítná dopadla na jedničku s * :slight_smile: skorát teda na ty protilátky zobu půlku nějaký pilule ráno...no, ale můžeme vesele těhotnět, takže v prosinci si jedu pro Huga :slight_smile:
23. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Semy, jak je na tom manža? co vám řekli?

a jak je na tom asi Lucka???
23. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
ahojky..misnado manžel je na to dobře..pustili ho už včera ráno a je v pohodě :slight_smile: dali mu akorát zprávu, ten urolog tam chodí jen operovat, takže přímo k němu jde za týden v pátek, takže mu řekne tam...ale podle zprávy všecko v pořádku...:slight_smile:

Lucka už má taky po co....snad to měla v pořádku....:slight_smile:

jinak gratuluju k dobré štítce :slight_smile: jak to myslíš že si jedeš pro Huga?
23. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
čau kočky, Mišando, gratuluju k výsledkům a Tobě Semy, že je manžel v poho. Hugo je sněžný muž, tak typuju, že to bude mražáček, hmmm?
23. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahoj rinty :slight_smile:

ahá tak už chápu Huga :grinning:
23. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
nooo já nevím, to je jen můj výklad, uvidíme, zda to mišanda potvrdí :confused:
23. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak uvidíme no :slight_smile: ale asi budeš mít pravdu :slight_smile:
a jak se máš ty těhulko?
23. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
jj, dík za optání, dnes trochu rušněji, bo o víkendu čekám na návštěvu mamku, sestru a synovce, tak jsem trochu víc nakupovala a pekla :dizzy_face: teď už mi pěkně kručí v břuchu, takže se omlouvám a pro dnešek se loučím. Dobrnou noc :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
tak si užij návštěvu :slight_smile: papa a hezký víkend :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak už jsem po jídle: 1. chod rohlík se žervé, šunka a slaný sýr,2 chod střední množství kyselých okurek, 3 chod ochutnávka pečeného perníku s marmeládou. Tak to jen pro přehled, abys věděla, co Tě čeká :wink: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky, Hugo neni mrazáček :grinning: Hugo je pracovní název pro mimíska a když dvě, tak Hugo a Bruno :grinning: můj manža to nenávidí, ale dovolil mi to dát aspoň jako pracovní název :slight_smile:

semy tak super, že to dopadlo super :slight_smile: jsem zvědavá co vám řekne mudr...to vám asi i řekne, kdy se můžete začít snažit ne?

rin : super chody :grinning:
24. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
ahom miso...no si myslím že se snžit budeme moct až se na to bude manžel cítit..mám tři díry zašité tak chviličku se to asi bude hojit...:-

aha, tak už chápu Huga :grinning:
24. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem zpátky z nemocnice, teda už od soboty. Na sále sem místo běžné půlhodinky byla přes tři hodiny. Měla jsem srůsty v celém břiše a po celé děloze, nějakou cystu, takže místo 2 dírek mám 4 a jednu 4cm jizvu. Ale jsem doma a v pohodě. Teď už bych to měla rozchodit a měla bych otěhotnět raz dva. Hlavně mi řekli, že to v žádném případě nemám odkládat a že do dvou,tří měsíců bych měla otěhotnět jinak se ty srůsty vrací. (se jim to kecá, co?!) :grinning: Jediný lék na ně je těhotenství nebo antikoncepce. Břicho ještě bolí, ná žádný velký výlety to není, ale dá se to vydržet. Zítra jdu na vyndání stehů a jakmile přestanu krvácet tak s chutí do toho a půl je hotovo :-d
26. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj lucko.....fíha, to se teda na tobě vyřádili co....tak hlavně aby jsi t už měla v pořádku a povedlo se co nejdříve otěhotnět :wink: moc držím pěstí :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
ahoj luci,
teda ty ti dali :astonished: ale hlavní je, že jsi teď v pořádku a šup šup do snažení :slight_smile: držím moooc palce :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoj holky,

tak já jsem denska byla u mudry a stimulaci nezačneme..jdu na další laparo :frowning2: endometrioza řádí :frowning2: mám jí uvnitř vaječníků...takže to musí okamžitě ven - je to tam formou tekutiny...chjooo :frowning2: takže 9.11. mám nástup a to jsem myslela, že laparo se mě už týkat nebude... a je to tady zase :frowning2:

takže se nám stimulace posouvá na leden - pokud se ta tekutina neudělá znovu :frowning2:

lucí, jakožto kámoška endometriozačka :slight_smile:, ti přeju, ať otěhotníš fakt hodně brzo..nejlépe hned...takže se snažte!!!a jak ti vůbec bylo po narkoze?
26. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
jediný dobrý na tom je, že tentokrát mi to bude dělat moje mudra a budu doma 2-3týdny :wink: týden je prý málo... potřebuju odpočívat..relax...žádný stresy...
26. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
misi to je mě moc líto....:frowning2: už jsi počítala že si půjdeš brzo pro Huga a zas taková komplikace....tak doufám že po tý laparce se už zadaří ať už nemusíš řešit tenhle blbý problém...
26. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
no koukám, že to ani jedna nemáme jednoduchý :frowning2: já jdu zítra do CARu na UTZ jestli ten 1 asymetrický folikul není náhodou cysta, takže jsem z toho dost na nervy... protože představa, že mě budou tý cysty zbavovat pomocí měsíčního braní antikoncepce,to je docela síla...

Lucko a jak dlouho budeš doma po té laparce?
Misi, držim palce, aby to bylo ok.

Jak to tak sleduju, tak se nám to snažení všem nějak posouvá a posouvá :frowning2:
ale snad se problémy vyřeší a brzy budem všechny těhule :wink:
26. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
čau kočky, zdravím, jejda jejda, to teda koukám :confused: :pensive: tak hlavně, ať jste do Vánoc vyzdravěný a uvidíte ono se to sice pořád strašně moc vleče, ale pak až to přijde a Vy otěhu, tak na všechny peripetie rázem zapomenete, slibuju. Luci, Ty nepeč žádné cukroví a koukej upíct míminko, teda víš, jak to myslím :wink: :astonished:
27. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj holky

luci to je dobře že jsi už doma, ten výsledek laparky nic moc ale aspoň víš kde byla chyba, dobře že jsi šla teď se bude těhotnět jak po másle :wink:

misand a micham to mě mrzí že pořád máte nějaké komplikace, už byste si obě mimíška zasloužili, vlastně ne obě ale všechny snažilky co tu jste.

rinty čau kočko koukám 20tt letí nám to co? :wink: nám dneska potvrdili holku takže to bude Nelinka :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.