• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
čau strouži, tak super :dizzy_face: Nelinka je pěkný jméno, vlastně teď je Nelinka a Natálka dost v módě. Jj, utíká to, půlka skoro za náma, tak hlavně, ať je to v poho až do závěru. Pomalu a jistě taky začnu nakupovat, asi hlavně na aukru, mimibazaru a na tom ebutik.cz :wink:
27. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Ahojky tak včera jsme byla na kotrole v dia poradně

U doktorky tak jak jsem čekala nasadila inzulín 3 jendotky 3x denně Takže od zítra začinám píchat jen nevím zda to zvládnu není to takové to pero Já se nejprve takovou malou jehličkou musím píchnout pak pustím ten inzulín počkám deset vteřin a vytáhnu. Jinak vostatní výsledky v pořádku. Hemoglobin 3,7 což je prej v normě, žádný ketony nebo jak se těm ludrám říká v moči taky nebylo a taky mě tam měřila jak na potvoru cukr po svačině v pořádku. No prostě říkala , že kombinace cukrovky a štítné žlázy dělaj paseku a tak si pomůžeme tím inzulínem aby mimčo nestrádalo. No doufám, že se to odhodlám píchat jinak říkala , že by nás hospitalizovala což tedy by pro mě byla smrt Taky říkala, že nějaké výsledky slinivky či co jsou v pořádku takže mám fakt skoro 100% šanci , že porodem cukrovka zmizí _Jdu za 4 týdny když budou hodnoty v pořádku jinak jestly to bude vyskakovat tak mám přijít hnedka.

Pak jsme jely nakoupit a pak na oběd. Byl výbornej Pak do kina na mého oblibeného Brusa . Dneska slavíme bráchovi a mamčiny narozky a mám starch , že asi budu hřešit Ale pro jednou
:pensive:
28. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Strouži gratulace k holčičce :wink:

Týnko už začni nakupovat pak se to nakupí a člověk už později nemá tolik energie, vydím to na sobě :wink:

Všem ostatním ať vám to co nejdřív víjde :wink:
28. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
ahooooj, Miši, já budu nakupovat hlavně přes net (větší věci) a oblečků mám už teď naslibovaných od kámošek a něco od ségry. Určitě to nehodlám nijak přehánět a bez spousty serepetiček se asi obejdeme. Možná vypadám jako krkavčí máma, ale na mě ta mánie hold nějak nedoléhá :confused: Navíc zatím pupek stále docela malej, žádný jiný potíže nemám, tak doufám, že ještě pár týdnů to tak vydrží :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Dobrý stránky přes net jsou Brumla :wink: Tam jsem nakoupila snad nejvíc věcí :wink:
28. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluju ke všem výsledků, vyšetřením a dalšším věcem.
tina: jasně, žádný cukroví se péct nebude a bude se péct radši miminko. ale zatím ještě krvácím, takže to není možný.
micha: chci jít do práce v pondělí, takže doma týden. takže snad to klapne.
28. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Miši díky moc, určitě kouknu. Zatím se mi líbí ebutik.cz, jestli neznáš koukni :wink:
Luci však jasné, nic nehrotit, pěkně vše postupně :wink: :astonished:
28. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Dík za odkaz , ale raději už nikam koukat nebudu nebo zase utratím mailant a ani to neunosíme :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj holky

rinty no Nela je fakt teď často ale mě se to líbí už od puberty tak jsem si řekla že to nebudu měnit jenom kvůli módy :wink: jinak s tím nakupováním holka máš rezervy, já už kromě přebalováku a kočáru který budeme objednávat za týden mám vše. (postel, matraci, povlečení, sadu do kočáru, deky,lehátko do vany, fusak, 3 krabice oblečků, monitor...atd :grinning: ) ale já jsem taky úchyl nemůžu jít přes město nebo kouknout na net do eshopu abych si něco nekoupila :sweat_smile:

mišičko no teda taková cukrovka ? já bych si nic píchnout asi nebyla schopná.
29. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
jinak s tím břichem no já už pupek mám pěkněj ale kila žádný, dostávám sprda(zrovna já dietářka celý život) že nepřibírám. až se sama divím přitom jím akorát sladké nejím vůbec tak možná proto. přibrala jsem jen kilo a půl ale v úterý na kontrole mi to ukázalo že jsem to kilo a půl zase shodila takže vážím stejně jako před těhu :sweat_smile: jsem zvědavá co mi řekne příští týden na štítce, jestli mi zase sletěli hormony tak by to odpovídalo že nestačím přibírat.
29. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
čau kočky, strouži taky bych i nakupovala, ale když teď nevydělávám, tak mám trochu zábrany, navíc mě manžel naučil pěkně šetřit, takže u všeho špekulujem, co a jak, abychom to pořídili co nejlevněji. Né že bych nechtěla dítěti dopřát, na druhou stranu, proč se v tom trochu nezorientovat a házet bankovkama jak večerníček :sweat_smile: chtěla bych spíš investovat do různých aktivit. Teď dala kočka na termínech fajn odkaz na jedno centrum v Praze, je to tam sice trochu dražší, ale jsou tam takový aktivity jako různý těhutančení a těhuzpívání, ze kterého si myslím, že by mohlo mít mimi větší užitek. S tou hmotností to je zajímavý. Já ze začátku teda dlouho přibírala velice pomalu, teď mám 4kg navrch, to je myslím, tak akorát. Uvidíš, jak s tou štítkou, držím pěsti, ať je to v poho!
29. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
rinty tak to chápu, já nechodit do práce taky bych musela obracet každou korunu, i takhle to není zrovna sranda mimčo fakt leze do peněz ale šéf mě přemluvil abych makala až do konce roku a dal mi teď pěkné premie tak jsem si zase nakoupila postýlku a fusak a plno věciček takže proto se můžu trošku víc rozšoupnout.většinu věcí mám z netu jako myslím věci typu kolotoč, povlečení ale oblečky ty kupuju normálně u vietnamců, někdy v tescu ale hodně jsem si ted zvykla nakupovat na netu na jedný stránce značkovýho sekáče, věcičky od 30 kč /ks a vypadají jak nové. spíš šetřím na sobě, těhukalhoty jsem vyřešila tak že jsem si nechala přešít svoje staré džíny, to samé sukně, no a na tržáku jsem si koupila ve výprodeji kabátek na zimu za stovku a hotovo. radši teď fakt nakupuju na mimčo.
s těma zájmovýma aktivitama super, no mě dala zrovna teď v úterý sestřička na gyndě letáček na plavání a cvičení pro těhule + kurzy pro těhule no akorát jaksi zapoměli na pracující těhule. všechno je dopoledne, dokonce i prohlídka porodky je po obědě takže na všechno abychom si vzali s manžou volno. takže u mě plavání a podobné padá, no i když ani nevím jestli bych tam chodila i tak, jsem hrozně zhnilá i normálně, teď jsem ráda že se doplazím dom, stíhám uklidit, něco nakoupit a je večer. chceme ještě měnit okna a malovat ale to asi až po novým roku až už budu doma takže myslím že do porodu se nudit nebudu :rolling_eyes:
4 kilča je tak akorát, mě řekla dr. že v tomto týdnu bývá tak obvyklý mít nahoře kolem 5 kg, uvidím co mi na to řekne štítkař. no já to zatím neřeším, víš jak z mých tukových zásob může mimi žít i kdybych nejedla celých 9 měs. :grinning:
29. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
ahojky holky....tak mám překvapení :slight_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čekáme miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3476712&vReferer=
31. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
semy moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
budu držet palečky, ať je všechno v pořádku!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
31. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
no tak to čumím jako puk !!! at žije psychika co? gratuluju :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
semy no teda to je bombaaaa, moc gratulujuuu :dizzy_face: a to přirozeně nebo na IUI?? ono je to vlastně fuk mimčo si vás našlo tak držím palce ať je vše v pořádku
31. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
holky moc děkujeme :slight_smile:)))
strouži je to asi zázrak ale podařilo se přirozeně a ještě před tou manželovou operací :slight_smile:))
31. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Semy super, gratuluju moc. Moc ti fandím a mám fakt radost. No a tak teď teda ještě šup já :grinning:
31. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
děkuju Luci a přeju ať je brzy taky najdeš :slight_smile:)
31. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
nooo co to vidí oči mééé, tak to je teda faaaakt něco :confused: :grinning: Samo v první řadě gratuluju, ale zároveň musím souhlasit se Strouži, že to bylo asi fakt o té psychice. Nemá cenu to zpětně asi takhle komentovat, bo hlavní je, že se zadařilo a já se připojuju s palcodržením :dizzy_face: Nedá mi, nezeptat se, měla jsi nějakého tucha? :confused:
31. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj rinty :slight_smile: moc děkuju :slight_smile:

tucha jsem měla takovýho malýho...v podstatě hned jak jsem onemocněla, protože to byla od začátku taková zvláštní nemoc, tak mě to hned nějak napadlo :slight_smile: asi podvědomí :slight_smile:))
31. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Semy velká gratulace moc ti to přeji :wink:
31. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Strouži kdyby jsi musela tak se píchneš neděláš to pro sebe , ale pro to malé :wink:
31. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj, já se taky hlásím k těm co se opíchávají injekcema kvůli mimču :grinning: musim se pochválit, dneska jsem zvládla bez úhony svojí první injekci Puregonu, úplně sama :slight_smile: snad mi to nadšení vydrží ještě týden :grinning:

semy: moc gratuluju a držím všechno co mám :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
semy tak to je krása, to jsou krásný zázraky, určitě jste moc šťastní s manžou. s tím tuchem to je super, já měla krásný tušení každý netěhotný měsíc, jen při otěhu totálně nic. vlastně teď měl tucha manža, tak jsem počůrala test a když jsem viděla // vůbec jsem tomu nevěřila a říkala jsem si že mi test ukazuje ovulaci :grinning:

rintuš no u semy to asi bylo o psychice, možná o náhodě zázraku, u mě to o psychice rozhodně nebylo páč jsem ten měsíc měla nervy šílený ale co, hlavně že to vyšlo mě, tobě a hlavě semy :wink:

mišičko no však jo, píchat bych si to musela to je jasný, ale spíš bych chtěla aby mi to píchal někdo jinej, jako manža, mamka nebo tak :wink: i když možná s tím perem bych to zvládla i sama, jen ne ty normální injekce, když jsem viděla dědu jak si píchá inzulin tak jsem usoudila že sama bych to rozhodně nezvládla.
1. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Strouži na začátku to byl pro mě horor zajet si jehlou do kůže zmáčknout pero a čekat 20 vteřin se zabodnutým perem v ruce :grinning: Teď už je to pohoda jen večer do nohy mě to bolí tak když je donma manžel tak mi dělá sado maso on :grinning:
1. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky tak jak to vidím jsem poslední co tady není s misandou těhu holky ja vam tiše zavidím ty malinkaté kulíšky v bříšku asi mi fakt ujel vlak :frowning2:

semíku moc gratuluji a at vše co jste si prožili se za chvíli na vas směje mimisko :astonished:
2. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj peti neblázni, já vím že je depka ale určitě nejsi s misandou sama. chodíte ještě do caru? co vám řekl? nechtěli byste zkusit tu laparku jako luckamb?? třeba je problém tam
2. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Marti do centra ted jdeme jak dostanu MS tak 10DC jak to bude vycházet.A mam nabidnuto hystereskopii myslím je to jako HSG vyšetření ale děla se to pod ultrazvukem a v narkoze prí tam zjistí vše jako při laparce a nemusí do mě dělat díry tyk uvidíme ale uvidíme co tam najdou u HSG nic tak si myslím že ani tam nic nenajdou prostě jsem jalová jem mam kramy ale vajička ne :frowning2:
2. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
peti já myslím že ať už hysterka nebo laparka že to určo k něčemu je. znám fakt plno holčin co si taky říkali že je to zbytečný že nic nenajdou a buch našli, odstranili nebo začli léčit a mimíšek se dočkali. kdyby si neměla vajíčka tak by to asi už doktoři věděli ne? dělají ti ten utz folíků??
2. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.