• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
No myslím,že lepší je větší.Když si vezmeš že 6lidí bude obědvat vedle sebe.Potřebují místo,aby nebyli stísnění.
30. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
O té rivalitě mezi babičkami, tak na jedné společné návštěvě naše maminky vymysleli, že musíme mít trojčata, jedno nám prý nechají, jedno si vezme na hládíní jedna maminka a další si vezme na hlídání druhá mamika, prý aby to bylo spravedlivé :grinning: tak jsem jim řekla, že si to sice moc hezky naplánovali, ale že já jim ty trojčata rodit teda nebudu :grinning: bude mi stačit jedno :grinning:
30. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
Já nevim, kolik je podle "norem" správně potřeba cm pro jednoho člověka na stolování. Nevíte?
30. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
nun to je super :grinning: Ale trojčata dej pokoj i dvojčata pěkný záhul.Stačí mrknout tady na téma dvojčata a stačí.Jen tak z dálky :grinning:
30. pro 2008 v 19:58  • Odpověz
nunacku no to teda jo, rodit trojčata to bych taky nechtěla, i když se většinou narodí CŘ. Ale ta práce s nimi, no to musí být něco.
30. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
nun nevím,ale můžete si to vyzkoušet,jak a sami uvidíte :wink: :grinning:
30. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
tri deti ne...i dve jsou nekdy dost :wink: nekdy to je z tema babkama prdel ...ale je to malo kdy.
30. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
kalt: Trojčata to musí být dobrej záhul :rolling_eyes: ale zase na druhou stranu to musí být krásné, ale stejně bych raději jen jedno :grinning: V práci mám ve třídě 7 dětiček, z toho 3 jsou na plenách, sami se pořádně nenajedí, jedna sama ani pořádně nechodí, takže o vyučování jsem v jednom kole a je to někdy fakt záhul a to mám k sobě ještě ve třídě vychovatelku. Takže mít doma trojčata, to musí být taky veselý.
30. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
Já si někdy řikám, jestli není lepší mít do dnešní doby jen jedno dítě, maximálně dvě.
30. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
ty pracules v jeslich nunu?
30. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
nuni to jo max. 2 děti
30. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
skuri: Ne ne v jeslích ne, jsem speciální pedagožka a učim děti s kombinovaným postižením na základní škole speciální :wink:
30. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
kal: Vy plánujete ještě druhé mimi časem nebo spíš ne?
30. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
nun máme stejné vzdělání.Já jsem dělala v ÚSP :wink:
nuni plánujeme, ale uvidíme zda se podaří, na Kubíka jsme čekali dva roky.
sluni: Já mám Mgr. speciální pedagogiku, ty taky?
30. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
Jj taky :slight_smile: Já bych taky chtěla ještě jedno,budu muset něco dělat :unamused:
30. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
kal: Hlavně, že jste se Kubíčka dočkali :wink: Je to hrozné, když okolo sebe kouká, co lidí čeká hodně dlouho na vytoužené mimi :frowning2: Moje teta čekala 10 let! Pak už to vzdali, smířili se, že budou bez dětí a ejhle, dneska mají dvě :grinning: Kamarádka čekala 5 let a až několikáte IVF jim dalo Verunku. Jsem zvědavá jednou na nás, jak to půjde rychle.
30. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz
sluni: A kde jsi studovala?
30. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz
s domcou do skolky chodi hosisek postizenej je slepy,ale jsem rada ze mezi temito detmi vyrusta ,protoze je to pro nej uplne normalni a ma tam i holcinu s downovym sindromem ale chodi tak k nim taky specializovany personal :slight_smile: kali neboj ted to pujde jak po masle :slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
skuri: Pokud na to mají dětičky vhodné předpoklady a prospěje jim to, tak jsem taky pro společné vzdělávání postižených a nepostižených. Ale ne vždy je to možné.
30. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
skuri no uvidíme, já na to radši moc nemyslím.
jj to je dobře, že má koem sebe takové děti. :slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
to je jasny,ale vis jak nevim jak to mam napsat aby to nevyznelo blbe.kdyz jsem byla ja mala tak kdyz jsme videli deti s nejakym postizenim tak jsme se hihnali jak kozy.ted vim ze jsme byli uplne blby.proto jsem rada ze domca tam ma ty deti aby mu to nepripadlo divne.a co si budeme vykladat deti umy byt velmi zle.doufam ze to pochopis jak ja to myslim :slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz
V Ostravě.Já mám Matika taky až po 4letech,ale mám :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz
sku kdysi byli postižení daleko schovaní,proto to připadalo divné,dneska je to jiné :wink:
30. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz
skuri: To máš pravdu, děti umí být hoooodně zlé :frowning2: Jde hodně o přístupu rodičů a ostatních dospělých k lidem s postižením, to jaké chování vidí děti u ostatních lidí, to pak napodobují.
30. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz
sluni: Já v Brně :slight_smile: A ty jsi dělal v kuse 5 let Mgr nebo jsi to měla rozdělené 3 roky Bc a 2 roky Mgr?
30. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
sluni: 4 roky čekání na malého, to je taky pěkné dlouho :frowning2:
30. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
zaplat pan buch ze uz je to jine :slight_smile: nezapomenu na rekvient pro panenku(nevim jak se to spravne pise)
30. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz
skuri: Jo jo postupně se to mění k lepšímu, ale jen pomalu.
30. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.