• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Bré ráno :sunglasses:
20. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
snídáme nějakou good ham na chlebu, stála 35,- 10dkg, a je to cítit, samé masíčko, žádná vodová
jinak malá spala se mnou v posteli a tatínek u ní v pokojíčku si rozložil sedajdu, ale malá vlastně opět nespala, pač kašlala celou noc, takže já taky nespala, už druhý den :pensive: jsem zničená
zrovna teď dala kocourovi na sedačku polštář a prý hají hají :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
nazdarek sylvi ja taky kupuju jen kvalitni sunku nemam rada ty humace vodove a uz vubec bych deckam nedala vysocinu nebo jine podobne mastne hnusy :astonished: tatka jde do prace za chvilku venku snezi tak budu doma a neco poklidima spon
20. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
apí, tak malá moc ráda kolečko vysočiny :zipper_mouth: když může ukrást tatínkovi z chleba, i párek jí šmakuje,ale nedávám jí to jako že bych nabízela :sunglasses:
tady slunce,ale zima a my ven nepůjdem kvůli kašlu, dávám jí stodal, přebírá hroznové víno :dizzy_face:
20. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
no jasne kdyz to nekde je a veme si vyjimecne kousek tak to taky nezakazuju nebo nedelam sceny jako,ze nesmi,ale cilene to nekupuju a nevyhledavam a nastesti ona ma rada sunku a ji to samotne a kdyz je slava tak je jednou za dlouho pastika majka to ma radost az na kost :grinning: mi to prave vubec nejime a hlavne nekupujeme domu..ted me baba nahnala na deske parky jakoby..nemaji zadne ecka chemie a je tam strasne moc velkej podil masa takze sem je vzala mela jich 6ks a jeste ma v mrazaku dve nozky uz to nevyhledava jak to nekupuju chudak tatka ani klobasky nekoupim to spis od znameho domaci to zase jo ,ale obchodove moc ne :grinning:
20. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojte koukám,že probíráte jídlo :grinning: Tak malý mi nejí žádný salám.Kupuju jenom šunku a taťka sobě vysočinu-prcek nejí ani jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leda tak tvrdý sýr a to jenom trochu,ale lučinu má rád :slight_smile: No sežkrábne ji z rohlíku a rohlík nechá :sweat_smile:
Jinak venku zima to je hnus,se mi tam vůbec nechtělo :rolling_eyes:
20. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojik holky tak se chystam pomalu do prace teda jsme se vzbudili a zase snih to je des ty brdo to pocasi na obidek mame dneska smazak s bramborem :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
jo tamty pisma to adelka tukala :grinning: :grinning: :grinning: vcera jsem se kuknout v kiku u kauflu tak jsem deckam koupila ponozky byli tam hezky jeste jsem chtela koupit adelce spodni kosilky ale byli tam velky cisla :unamused: :unamused:
20. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
No já jsem zvědavá,kde budu nakupovat.Všechny normální obchodu tu zrušili :angry: Už mě to fakt se.e.Jako jezdit někde do centra se mi fakt nechce
20. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
jo a kde bydlis sluni :grinning:
20. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Kousek od vás :grinning:
20. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
jo myxslim v ostrave jestkli se nepletu co :wink: :wink:
20. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
:wink: Budu muset najít nějaký normální obchod.Jenom nechápu proč to ruší,kdyby aspoń otevřeli nějaký jiný :confounded:
20. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
to je blby noo kde chces pak nakupovat co :grinning:
20. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
sluní, po netu, tak nakuppuju já a utrácím mocinky peněz :sunglasses:
20. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
Ani mi nemluv,jsem z toho na nervy.A přitom tam nakupovalo plno lidí.No co nadělám :unamused: .
20. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
sluní, otevři si obchod :wink:
20. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
nazdarek tak sem poo mela jsem sopak s pecivem :sunglasses:

andy vsak proc jsi ji nekoupila tu sadu jak sem ti ukazovala u nas z C&A co je hned vedle Kiku??se ti preci libila :grinning:
20. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
ja taky na netu utracim moc :grinning: ale nejradeji mam H&M C&A pro malou tam maji krasne veci a kvalitni
20. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
my měli ponožky z tesca cherokee, takové bez gumiček nahoře, hrozně podobné nextovým a byly super, netlačily nožičky, když na ně padnu, zase koupím
a pozor, po měsíci a 10dnech snad bude autí hotové, nechce se mi tomu věřit, no P se na ně byl včera podívat, jestli ho tam vůbec maj a maj, opravili i to, co bylo ťuklé už dříve, jsem zvědavá na přední sklo, pač to mělo pidi prasklinku :sunglasses:
my budem mít br kaši s kupovanou sekanou :confounded: pro jednou
a na zítra se chystám na kuskus, nemáte zkušensot s receptíkem pro malou(zelenina, masíko) :confounded:
20. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
pro malou jako kuskus nebo neco jineho?

v tesku se da obcas neco najit,ale jinak teda nic moc po oprani ..pokud to neni vylozene licence ,ja tam narazila jednou na puncochace Vignoni ze 170kc na 25kc slevnene!!a sou megasuper zadne vnitrni nitky jak maji od tamanu ty smejdy a ksou nadherne i po mnoha vypranich.jeste nemam jarni botky pro malou,ale jak vidim neni treba kdyz je tak hnusne a snezi u nas ma zimni goretexy a pak bez vytepleni holinky jakoby,ale to mam strach davat jeste sice dneska uz je jako ofiko jaro ne? :grinning:
20. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
pro malou i pro mě, P se tvářil, že to do pusy nedá
apí, já včera kukala v humanicu a jako boty nic moc zatím, teda na léto se mi líbyly a možná je koupím, no kožené doprodej za 399,-to je myslím super
20. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
syl to je nápad :grinning: ,ale to není moje parketa :unamused: Tak auto konečně budete mít,tak asi jsi zapůsobila :grinning:
20. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
no to je dobra cena a jakou mate nozku?u nas je problem neco zalepovacih sehnat ve 29 :grinning: ale vyber je desnej v humaniku maji u nas tenisky hello kitty :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
jé, těch jsem si nevšimla nebo možná mamka na mě volala, že má nějaký růžový tenisky s kočičkou, tak možná je maj taky
má 20,ale myslím, že tip top,takže musím koupit větší, jako ten prst za patu jí nenacpu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak to ma jeste malickou nozku a ma vyber,ale ted uz se v tech velikostech na tkanicky vsecko dela a vyblute barvy jako zajdu do Gorolu z kama mam ty Riekery a chlap za 600je sije na miru kozene vypolstrovane na slapku a tak takze to necham pak udelat a porucim si barvy ajke chcu
20. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
to máš super, já jinde, než v adidasu, humanicu, baťovi malé boty nekupuju a nikde není výběr, to je děs,ale jestli budem mít auto, ráda bych malé nějaké koupila, i když s tím kašlem ji nikde tahat nebudu, ven nepůjde, tak boty nepotřebuje :wink: teda přes den nekašle, jen v noci, nechápu
20. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
pac se ji to uklidni a jak lezi tece ji to do nosohltanu a drazdi ji to na kasel vim to z ORL jak byla mala na operaci predtim uz ji to dela zase jak to dorusta ta mandle ,ale u nas je to nasobene astmatem ..vic pod hlavu ,plastaky okna dat na mikroventilaci,presadit kvetiny at tam neni plisen,lehke pyzamko a trosku zvlhcit vzduch
20. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
apí, se směju, okna neustále ventilují, pač vlhko tu máme až až, kytky mám 2 a to kdoví jestli neumřely :pensive: polštář má pod hlavou a zádama velikej, takže by to mělo být v poho :wink: jinak okna máme dřevěná-eurookna
20. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
a co ta nosni mandle teda?ja taky nevedela dokad sme nesli na krcni a tam se kukla a hned vedela vocogou
20. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.