• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
z nosní mandle že by kašlala?spíš se nachladila, jak ji cvičím bez plen s holou prdkou :sunglasses:
20. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
no je to tak :sunglasses: nam mala kaslala pokazde jak usnula a kdyz sme sli na ORL po dlouhe dobe co jsme zkusili vsecko tak to byla zvetsena nosni mandle co to tam v leze ucpe a dite se pak dusi a kasle..
20. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
tohle samozrejme plati pokud nema kasel jine doprovodne onemocneni jako ryma pcikani a tak proste pokud se nejakou dobu kuca prevazne po lehnuti do vodorovne polohy a nelze zjistit jako z ceho..jeste nekdo u toho chrape nebo se jakoby zalkne na chvilku nebo pocurava atdatd
20. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
normál spí od 11hodin,asi dospává noc nebo nabírá síly na další...
20. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
teda to chrape dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem si spocla poo vysala sem ted a jeste vytru a valime do baru na kontrolu a neco si dame poradneho na jidlo bo mam hlad a varit se mi jako nechce kdyz chlap neni doma,venku je totalne odpotne jako kdy jaro prijde nevim
20. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
no běžně tak nespí :confused:
tady sneží veliký vločky :sunglasses:
20. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
já namalovala psa, kočku,králíka,žábu, vytřela podlahu a asi se musím jít věnovat rozebrání všech ovladačů, co tu máme
20. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
tak super, auto stále nemají, ńeskutečně jsme se s něma pohádali(petr) a vyhádal náhradní auto, zmetci 6týdnu opravují servo :angry: to ho jako nemůžou koupit a vyměnit,stejně nic jinýho neudělaj, teda prej udělali,ale nefunguje, fakt na zabití :confounded:
Tak P přijel z práce, jel kams do prdele pro auto tak douám, že si už s tou opravou pospíší :pensive:
dítě jsem musela vzít do lidlu,pač jsme neměly nic k jídlu, přežila v kočáru, sápala se ven,ale nepustila jsem a mám ji okoupanou a upečené šneky čekají na příjezd tatínka, voní to tu, mňam
20. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
jo a S češe maxe,se nechá, ode mě nechce, hajzlík
20. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
teda to je strasne tak dlouho to sem netusila ,ze to tak dlouho trva jako servo musi dat nahradni novej dil ne?prosim te v Rall dilech maji vse a co nemaji tak do 48hodin dodaji to nechapu..

hehe Max ma lebedu teda spi urcite s vama cesete ho varite mu chobotnice beztak chrape v satenu a v lete ho ovivate vetrakem aby se neupekl :grinning: :grinning:

sme sli na primatorsky rizek snedla sem pulku a uz nemuzu jak me to tlaci to brucho a mam chut na neco sladkeho a nevim co tak mozna palacinky,ale to udelam jen testo a az na snidani si dame,mala cumi na Jak se kroti krokodyli a za chvilku potahne hajat :grinning:
20. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
nazdarek tak co je z vama dneska :grinning: nikde nikdo..sme byli v noci s malou v nemocnici fakt peklo ..pujde na operaci chuderka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojte tak já jsem po obědě usla s malým :sweat_smile: Ale jsem vyspaná.Mě vzbudil,že je počůraný,tak jsem ho převlíkla a ještě na půl ho´dky usnul :dizzy_face:
apo jak to? :frowning2:
21. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
sluni mas to v IP sem to psat nebudu :sunglasses: mam dneska zravou uvarila sem puding malinovej pak italske rizoto se syrem pak kvasnicovou polevku a jeste k tomu uziram makovany zavin a jogurty floriany fakt se uz nevazim radsi :grinning:
21. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
apí, co to čtu, to je hrozný, my máme zrovna kašel a teda v noci se modlím skoro, aby se mi neudusila :pensive:
ale operace, to zní děsivě, copak se děje?
21. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Jé puding taky jsem koupila,že ho udělám a vždycky na to zapomenu :confused: :rolling_eyes: Si ho musím vytáhnout,ať ho mám na očích :slight_smile:
21. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahojik holky tak ja mam anet nemocnou vcera ze skoly musel pro ni jit alik mela teplotu tak s ni alik jel na pohotovost ma antibiotika opet a jde v pondeli na kontrolu k detsky doktorce a ma prinest i moc jezisi co je maly api :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kurec tu je každý nemocný :astonished:
21. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
ty to je sileny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ještěže se to nepřenáší přes monitor :grinning:
21. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo nastesti ty brdo dyt to pocasi je na prd adysek ma trosku rymu kurna to je naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
To je ,počasí je hnus chvilku tak a chvilku tak.Člověk neví,jak se má obléct :rolling_eyes:
21. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
nic jdu kukat na telku mejte se pene dobrou a api dej vedet co mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
mate to v IP :astonished:
21. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
apo :wink:
andry dobrou :slight_smile:
21. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
21. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
asi pudu lezet.udelala sem si jabkovej kompot se skorici ,mlade jeste nespi bo chrapalo pres den tak ju du klepnout :grinning:
21. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak vy všichni mizíte.Tak to já taky půjdu :wink:
21. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
apí, tak Sofi nám dnes udělala takovou scénu, šli jsme z hřiště, všichni už pryč, malá se za vrátkama vztekla, začala se válet po zemi, válela sudy, řvala neskutečně, já se ji snažila zvednout,to nechtěla, no odešla jsem, ona válela furt sudy, pak ji P asi po 15minutách násilím :pensive: zvednul, že toto jako ne, ječela,ale šla, no hrozný :unamused:
21. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
puberta sylvi :sunglasses:
21. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
kurnik, kolik jich bude, už jsme jednu měli, přešla, teď další, to se do 15let zblázníme a pak tuplem :sunglasses:
21. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.