• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no sak jo mame uz asi treti za sebou a dalsi cekam v brzke dobe :grinning:
21. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
apí, je to záhul na nervy, co?a ty to budeš mít brzo ve dvojím :sweat_smile:
21. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
no presne ,ale ja si myslim,ze to bud elepsi pac mala uz chodi do skolky a navic uz ma rozum jako 2lety rozdil si neumim predstavit kor kdyz sme na vsecko sami bez pomoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
to jo, mě teda chlap pomáhá moc,ale stejně, než přijde z práce, to bývá mazec a s dvěma, no potěš :sweat_smile:
21. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
presne Karel taky delal od miminka uplne vsecko a moc,ale ty babicky proste chybi co nadelame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
no jo, to už nezměníme :unamused:
ale je vidět, že jsme dobrý, že to zvládnem ,,samy/i,,
21. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
presne to rikal Karel o sve sestre,ze ta by se bez tchyne posrala pac ta ji stoji za prdeli od prvniho dne co porodila a jeste hodne dlouho predtim ta kdyby mela byt na tretinu veci sama jak ja tak se zblazni pac je jeste desne leniva k tomu takze sme dobre jak cyp si rikam a jak rika kamos kazdemu je nalozeno kolik snese a sneseme asi hodne pac sme silne osobnosti nez slabousci nekteri :grinning: snad to nezni jako zavist,to je smutek,ze nekdo to dokaze tak zazdit to vnouce ,ale ja uz na to skoro vubec nemyslim a kdyz tchyni potkam nemam zadnej pocit uz jen prazdno... :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojik tak dneska mam volno alik byl v tescu nakoupit :grinning: :grinning: decka si hrajou anet lezi :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
nazdarek co varite dneska?sem cetla jak jsi byla v tom kiku a libi se ti tam veci?me to prijde na ukor kvality prehnane ceny
22. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
api ahoj ty na obidek mame peceny masicko knedlik zeli ze vcerejska ty maji tam dobry veci :sweat_smile: ale jako v kazdym jinym obchode ze : :grinning:
22. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
me prijdou predrazene na to,ze nejsou kvalitni ..a proc jsi nekoupila tu sadu natelniku v C&A co se ti u nas tak libila vsak to neni drahe
22. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
api ja tam nebyla v tom obcho :sweat_smile: de vis a je to vedle no nejsem blba libila to je fakt
22. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
a v tom draciku si byla na hracky kuknout?
22. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
ty byla maji tam pekny veci :grinning: :grinning: A CO mate vy dobryho k obidku :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj, já mám od včera vepř.ptáčky, včera s těstovinou,dnes s rýží :wink:
a trochu váhám, zda objednané ády Sofulce budou, jako má nožičku 13cm a nějakej mm a objednala jsem jí 21, podle tabulky adidasek by to mělo sedět,ale teda nevím nevím :unamused:
22. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
no a koupila jsi neco?nebo inspirovalo te neco aspon? :sunglasses:

mame italske rizoto s parmazanek a jablkovy kompot a polevku ze vcera kvasnivou a odpoledne upecu asi babovku mam smetanu a nevim co s ni pac varit nebudu kdyz ma karel volno najime se v baru
22. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
api toz inspirovalo ale nic jsem jim nekoupila maji vseho dost prosimte :slight_smile: ajoj sylvar :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
jo koupila jsem jeste v kiku anetce takovou tasku pres rameno na leto takovou kvetovanou na narozky :sweat_smile:
22. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
jak toho muzou mit dost kdyz mate vsecko v jednom pokoji :sunglasses: :grinning:

ahoj sylvi ptaci mnam ja se v tom sakris nevyznam tom cislovani kolik je to cm tak vzala jsi radsi vetsi jak menzi aspon o pul cisla?
22. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj andry :wink:

já jsem celkem spokojená s CA hadříkama

P je nemocen a uklízí mi skříň, prý se mu nelíbí systém naskládání :grinning: :sunglasses:
22. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
andy ja male kupuju i pro radost hracku nebo knizku ikdyz toho ma dost to se tak dela ne? :grinning:
22. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
no udávaj 13cm 19, 14 cm 20 15Cm 21-22
malá má 13 a 20jsou jí malé, nebo těsné spíš
já taky kupuju sem tam malé nějakou hračku, jako autíčko, bagřík atd :grinning:
22. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
to ja vim :grinning: :grinning: dela no to je fakt ja jim obcas taky neco koupim jen tak i kdyz to neni trebas hracka ze :sweat_smile: :sweat_smile: jinak chci upict odpoledner vanilkovy rohlicky ale musime nalopuat orechy :sweat_smile:
22. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
pecete tez na velikonoce :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
ne, velikonoce bojkotuju
22. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
nene na velikonoce zasadne nepecu..koupim mazanec,beranka maximalne upecu svatosti a tim to hasne nabalim male a karlovi balicek,karel se maximalne uplete pomlazku ja tradicne nemuzu najit zadne maslicky :grinning: a nakoupim nejake capinky kdyby nekdo dosel a tim to hasne
22. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
jo jo, jako apí bez děch milostí(se tomu říká u nás)
22. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
sylvi a zkousela jsi ty boty treba nekde v kamennem obchode ?ja mam prave strach ji to koupit na netu pac ma vysokej nart a ted sem zkousela s deichmanu nike krasne ty na dve lepitka ruzovobile a sedly perfektne akorat to bylo o cislo a pul myslim vetsi jako nejsem ten rodic co kupuje o dve cisla vetsi botu to nici nohu preci stejne jak male boty ne?takze cekame az jim dojdou a staly jen 699ve sleve nase cislo coz je dobra cena pac ty kolem 500kc jsou malinke velikosti
22. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
no ja se spletla milosti :grinning:
22. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
22. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.