• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
apí, no 19 jí sedla, když jsme měli, pak 20 taky, tak jsem riskla, že 21 jí taky sedne, když odpovídaly ty předtím od stejné značky...

jdu uložit Sofinku
chlap už má skříň poklizenou, ale prý v těch mých hadrech se hrabat nebude, já to mám uklizený nevím co má za problém, komínky mám, tak je asi chyba v barvách :sunglasses:
22. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
to je sikovnej chlap teda :grinning: u nas by mel radost ja mam kominky jak na vojne :grinning: :grinning: :grinning: jj ty barvy to by mohlo bejt ono pac ja kdyz mela zlomenou hnatu a nudila se tak sem si skladala pradlo dle barev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
jo jo
22. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojte tak taťka nám odjel na chatu tak máme klid :sweat_smile: :grinning: Prcek ráno vstal šel do kuchyně a přinesl mi bábovku,asi na snídani :grinning: Samozřejmě celou,tak si umíte představit jak vypadala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
hehe sluni to je dobre a proc jste nejeli s tatkou na chatu?nebo co tam jel delat pracovat? :sunglasses:
22. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
Jj jel pomoct kámošovi se dřevem :wink: Teda já prádlo skládám většinou taky podle barev :sweat_smile: ,ale jak tam vkuří chlap tak jsem ráda,že tam něco najdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
jé, já musím jít věšet prádlo,ani neříkám, kolikáté tento týden :confounded:
22. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
ty jo ja miluju prani veseni a zehleni :dizzy_face: uz abych mela novej susak na pradlo ven nebo to je hruza v byte susit,sice je suche hned,ale nevoni to vetrem
22. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Teda praní a věšení mám taky ráda,ale to žehlení se do toho vždycky nemůžu dokopat :unamused:
22. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
ja budu zehlit vecer u vymeny ja u toho nemuzu stat u prkna ani ho nemam ,sedim u stolu v obyvaku a na dece to delam,jinak me silene bolesj zada ve stoje..takze sme usetrili za prkno a uz zase lanarim chlapa,ze chci novou zehlicku :grinning: nekdy do toho koupim quanto ta vonava voda na zehleni,ale voni to jen tu chvilku a pak moc ne anebo to spis necitim.jinak sem nachystala pokojicek ,mala zitra bude spat s nama pac to vymalujeme a pak obyvak at je to na vikend hezke ma dojet babi od Kaje
22. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Taky musím žehlit a taky žehlím v sedě :grinning: Kurec chlap říkal,že vymaluje,ale nějak ce k tomu nemá :confounded: Budu ho muset popohnat :grinning: To bude malá ráda,ne?Že bude spát s váma :slight_smile:
22. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
no to jo zase dolezla v noci a jak sme unaveni neni sila ji odnest chlap spal jak zabitej pac se nastehovala na moji polovinu normalne ho kope do brucha taha za vlasy a rano v 7pribehne a vstavej lenochu na nej :grinning: :grinning: rikal,ze jestli budeme mit 3hodly plus ja a vsecky ho budou tahat z pelechu slovy vstavej lenochu ,ze se stehuje :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
:grinning: Tak chlap je ráno z malého taky na nervy.Hlavně,když se mu nechce vstávat.Ho píchá do očí,kouše do nosu a uší :grinning: No jo má vstávat,že :sweat_smile: To chci vidět jestli budeme mít další,tak se úplně zblázní :grinning:
22. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
já jako ráda všechno výše jmenované, ale je to obden

to spaní s malou je dobré, naše stále nechce a spí dost neklidně a momentálně nespí v noci kvůli tomu kašli, přes den dobrý,ale ty noci, to je mazec
22. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
jdeme si lehnout a chvilku sme po obede a dezert si mala vynutila tak se zkusime vzajemne uspat :grinning:
22. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
No když je nemocný,tak je taky hrůza :pensive: .přes den se vždycky dá,ale ty noci jsou katastrofa :rolling_eyes:
apo hezky se vyspěte :wink:
22. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak sme vzhuru mala nespala ja skoro jo :grinning:
22. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
tak jsem pekla vanilkovy rohlicky vyzehlila stavil se tu bratranek na kafco ted decka lumpaci a za chvili budu delat vecu mame toustiky :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
tak sme doma z loutkace dneska byla cervena karkulka po modernu fakt super ,dostali sme pizzu od tatinka a cpeme se
22. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
andy na co v breznu van.rohlicky??vanoce jsou az za dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak my jsme šli dneska nakrmit kačenky a při mé smůle samozřejmě měli vypuštěný rybník a odbahňovali ho :angry: Malý málem začal brečet,bo jsem mu celou cestu slibovala jak budem krmit kačenky :frowning2: Byli jsme dvě hodiny venku a prcek celou cestu šlapal pěšky,tak ho to asi nějak zmohlo-už chrní :grinning: To zase budem ráno brzo vstávat :rolling_eyes:
apo jsem konečně uvařila ten puding a musela jsem ho sníst sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
odjel děda...
Sofuli je už vykoupaná, celé odpo bez pleny, dopo též,ale dvoje kalhotky kakání-bobečky,před koupáním se počůrala, jako nevím, proč to nejde na nočník, řekne čí a na nočník nechce :confounded:
22. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
no preci uz pecu na vaoce dopredu ne delam srandu uz bastime toustiky :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
sluni tak sis aspon dala do cumaku ja mam jeste jeden v lednici a prej ho mam nechat karlosovi :grinning:

sylvi klidek to se podda casem :sunglasses: mala uz je taky okoupana susili sme vlasky fenem strihali nehticky a odlakovavaly je :grinning:

andy sem si rikala proc nejdete dneska na loutkove :grinning:
22. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
dyt anet je nemocna az bude fit zajdem :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
no a co sak anet mohla lezet doma stejne je stara koza to jsou pohadky pro deti male ne pro teens :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
to je fakt to uz je puboska ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz jsem ji koupila takovou tu podprdu jak takova lambada jsme tomu rikali
22. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
jak chodi na rehabky s tou pateri tak cvici s doktorem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
tak proc jste nesli teda? :sweat_smile:
cvici na rehabkach,ale kupujes ji do skoly tasku pres rameno to je divne ne? :grinning:
22. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
ja jsem nevedela ze dneska pujdes :stuck_out_tongue_closed_eyes: opona nema do skoly tasku pres rameno alle aktovku :grinning:
22. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.