• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
a to nemuzes jit beze me jako? :grinning:
22. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
ale muzu :grinning: :grinning: tak jsem se nadlabla ty brdo dva tousty jsem snedla a mam dost :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
tak jo super tak pristi nedeli jdete ?je o Paleckovi :sunglasses:
22. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
No apo dělala jsem vanilkový a mám ráda čokoládový,ale i tak byl dobrý :wink:
Jak vypadá moderní pohádka o karkulce? :grinning:
22. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
jeee ja mam rada coko a malinu a jahodu ,ale ten klasicky od Amylu ne ten tesco levny apod

normalne to hrala holka jedna vsecko kluk sedel vedle a na baskytaru hral doprovod a ona uplne suprove udelala skoro stejne pojeti ,ale zapojovala hodne deti do toho carovala s nema davala jim ruce,svetr s vlkem mela a tancovala uplne jak pominuta pak zrala dort babicku a karkulku myslivec proste parada fakt dobre :grinning: :grinning: ani prestavka nebyla decka se smali jak najate 45min
22. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak Tesco by mě ani nenapadlo koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je dobré,to muselo být super :dizzy_face: Aspoň byla sranda,já se tak těším až půjdu s malým :dizzy_face:
22. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
no ja to koupila jednou pac sem videla znamou to brat a tvrdila jak to je dobre a je to humus jak prase to me za to nestoji setrit na zradle :astonished:

jako fakt prdel byla a kdyby jsi videla kolik tatinku tam bylo jen s detma fakt parada to videt plne divadlo
22. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
Ty víš co,mamka koupila v Tescu perníky,jsem si vzala,když jsme tam byli a humus jak sviňa.Jsem to ani nedojedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
To mám nějradši,když taťkové takhle chodí s dětma,je to fakt super :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
já se taky těším,až bude Sofi bavit divadýlko :dizzy_face:

k tesco výrobkům, no coment

já na jídle teda nešetřím, nekupujem to nejdražší,ale rozhodně ne tesco :sunglasses:
22. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
presne tak nemusi to byt extra drahe,ale mam zkusenost ,ze ty tesco vyrobky jsou fakt desne,hele posledni dibou uz do teska vubec nechodime stejne u nas nic nemaji zelenina uz je hezci v kaufu a globus vede,je fakt,ze sem si rikala driv jak je globus drahy,ale neni to pravda,jako nepotahnu se do teska kvuli rohliku za kacku a hnusne uzeniny kdyz globus si to dela sam a ma to dobre..koupila sem na vikend 150g sunky globus a stacilo nam to!!a tak byla dobra..vis co jen tesco pleny fialove celkem jdou,al v polsku koupim za ty same penzie s tim kurzem pampersky
22. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
tak co je andy ??? :grinning: nedelej,ze tu nejsi :sunglasses:
22. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
já se po.eru, malá položila ovladač přesně rovně podél kraje sedačky a čáry na přehozu, to má po tatínkovi :grinning:
22. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
No jako než žrát Tesco jídlo tak raději nejím vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt humáč a to jsem z toho okusila jenom ten perník u našich,ale jestli je to všechno na stejno tak pěkný hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
hehe sylvi to znam karel je perfecionista a mala taky neco dava uplne presne a jeste krouti prstama na noze jak on uplne presne!!!to je des ona mit pindika tak je celej karel :grinning:
22. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
apí, no já tesco pleny neměla nikdy :sunglasses: a ani nebudu, teď jsme teda začali kupovat lidl a seděj a vydržej jako jediné celou noc :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
syl malá tak hodně pije?To je dobře to prcek teda nic moc :frowning2:
22. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
sluni, jo, dvě lahvičky á 300 ml+jednu 500ml a ještě ode mě ze skleničky kolikrát u oběda, večeře :dizzy_face: ale bylo období, kdy nepila vůbec
22. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
na ty lidl sem zvedava teda ja nakoupila pampers zatim byly v akci a budu brat do zacatku ruzne druhy at vim co nam bude sedet
22. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak to je super,jak jsi to dokázala?Já se snažím do malého narvat co nejvíc,ale teda nic moc.To ještě tak ode mě vypije něco :confounded:
22. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
sluni nevím,sama :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
nase mala taky pila jak duha hlavne teda mleko ,ale taky nepila kolikrat skoro nic a ja z toho na prasky a kamoska se chlubila jak vypije moc vseho,ale davala male kubika naredeneho a ta to valila malem po litrech pac to bylo sladke sme davali caj neslazenej vodu anebo slabounkej hipp granul a pak dzusy redene vodou hodne
22. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
tak to pozor, malá nepije nic jiiného jako vodu :slight_smile: a ode mě juice,to jo,ale já ho piju napůl s vodou
jako mlíka taky vypije kvanta
22. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak malý čaj neslazený a vodu.Mlíko nepije vůbec :frowning2:
22. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
bud rada ja jsem z toho mela depky jak malo pije,ale kdybych ji dala taky ty stavicky sladke tak toho taky vypije kvanta a ted uz pije prevazne vodu caj neslazeny zasadne ,ale musi byt dobry nekysely nejlepe typhoo znacka :grinning:
22. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojte jsme byli ráno benku pak jsme šli do obchodu a prcek mi u pokladny rozbil kyšku :angry: Ty brďo to vystříklo na pokladnu i celý pás byl špinavý i na zemi.Jsem myslela,že ho přetrhnu :rolling_eyes: A k tomu všemu doma spadl ze židle :frowning2:
23. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
AHOJIK tak jsem byla makat dopoledne ted si uvarime kafco decka si hrajou anet pise ukoly co ji poslala pani ucitelka a vcera jsem tu uz nebyla nahodou prece se nebudu zapirat ty brdo :grinning: :grinning: moc ma anet dobrou v pondeli kdyz se nezhorsi muze hjit do skoly :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
nazdarek tak co pujdete s derma v nedeli do divadla teda? :sunglasses:
23. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
api jo ale odpoledne bo dopoledne delam v nedeli :grinning:
23. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
andy jdeme dopoledne na 10hodin pac ve 4odpoledne se hraje neco co jsme uz videli tak na to znova nejdeme ,ale pokud vim tak ales je doma ma volno on s detma jit nemuze??????????????????????????? :sunglasses:
23. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj api jo tak alik ma nocni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to neva pujdem priste i s teriskem to bude lepsi :grinning: ted jsem uvarila deckam na vecu ryzovou kasi dorazili jsme z karate a v sobotu jede adysek do prerova maji sve prvni zavody :sweat_smile:
23. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.