• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ma nocni jo vsak delal ted dlouhej tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: nene to muzete jit i sami jen se porad nevymlouvejte na neco nejdriv je to anetka pak je to,ze my nejdeme porad nejakej duvod aby jste je nikam nemuseli brat a to ales jako bude s nema v nedeli dopoledne doma a necha je delat co chcou a bude spat jo nebo bude vzhuru?me ten chlap v te vymene vcera pripominal alese :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
ne mel kratky tyden deni ted ma dlouhy tyden nocni :slight_smile: ja se nevymlouvam na chvili si lehne a decka si bodou hrat a ja jsem o pul jedny doma z prasce mame jen do dvanacti hodin :sweat_smile: to nemyslis vazne fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
no trosku mi to prislo jak on v tom jak ja jsem panem a ty poslouchej :grinning: :grinning: :grinning: tak nerikej andy,ze neni ales velka hlava rodiny co rozhoduje o vsem :grinning: :grinning: :grinning: tak pujdete v nedeli vseci odpoledne ne?
23. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
mozna trosku je no :grinning: :grinning: holt nekdo to byt musi ale neznamena o ze u vas si treba hlava rodiny jo asi pujdem at maji decka radost :sweat_smile:
23. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojte tak jsme byli venku,prošmejdili jsme všechny obchody-boty žádné :angry: Jen na tkaničky,to jako na tak malé dítě trochu nechápu :confused: Jinak jsem malému koupila stavebnici a knížku s puzzle,vypadá fakt skvěle,ale ještě jsme ji nestihli zkouknout,vyhrála stavebnice :grinning: Jo a pro sebe opět nic :unamused:
23. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
no ne ja neznam nikoho kdo mydli decka pres hlavu nez vy a kdo huli z okna bytu a vladne nad zenskou svoji uplne moc a ta s eho boji takze sem si vzpomela hned na vas..no treba ti to tak vyhovuje ja bych to nesnesla byt submisivni jak ty :sunglasses:
23. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
ale neni pravda ze se ho bojim tak to teda ne ze huli v kuchyni to je pravda to nezazlivam nemysli si ja nejsem takova naka mekota :sweat_smile: :sweat_smile: tak bud rada ze nejsi :grinning:
23. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj sluni :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj sluni ja zapomela doma dneska mobil a babicka mi snad 11x volala ma na me volani zadara a je uplne na nervy jak to neberu pac ona se doma nudi :grinning: :grinning: sem to zvedla vecer a ona misto ahoj no co je????kde si sakra????? :grinning: :grinning: :grinning:

mame porad zimni pac na tenisky to jeste neni je zima a prechodni maji skarede na nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je super ja sobe skoro nic pokazde,ale male tahnu celou tasku :grinning:
23. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj andry :wink:
Jj máme taky pořád zimí,ale myslela jsem,že bych koupila už neoteplené,no nic no,budu muset počkat :confounded: Já to mám tak furt,jsem si nic nekoupila a ni nepamatuju :rolling_eyes: Ale zase mám radost,že má malý radost :grinning: Sice chtěl tu stavebnici vyměnit za balón :confused: ,ale jsem řekla nic,tak ji tahal domů,bobek byla pro něho těžká,ale nechtěl ji dát z ruky :grinning:
23. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
apo kde si sakra? :confused: :grinning: :grinning: To je uvítání :grinning:
23. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
ja ti nestacim teda bee :frowning2: :frowning2:
23. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
andry :confused: :grinning: Komu nestačíš?
23. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
no ze jsi psala kde je api tak ze tu jsem ja ne delam prcu :grinning:
23. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
:grinning: Aha :grinning: To jsem jen napsala,co psala apo.Že ji to řekla babička do telefonu :wink: Ale neplakej stačíš :grinning:
23. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
uz su tu aluni,ale hned zase du bo karlos jde hrat hry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja chci koupit male ted Lego maji v Draciku v akci slevnene asi o 150kc coz je hodne ji se to strasne libi
23. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
jo tak :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
andy andy to rikej nekomu kdo vas nezna ne me :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cigara jsou hnusne jak huli z okna v 1+1 a ze decka mlatite pres hlavu je humus.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
no dobre mas pravdu holt ho nezmenim asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
nic jdu kukat na telku na katku cusik :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak už jste všechny pryč :frowning2: Jsme tam vešli a prcek zbystříl vrtulník-900Kč. :astonished: Se k němu vrhnul,jsem ho odchytla na poslední chvilku.A on řval mamí to chcuuu :grinning:
apo pro starší děti tam toho bylo fakt hodně,ale byly to takové malé kousky,tak to jsem nebrala.A pro menší děti jen tři drzuhy,tak si prcek vybral sám :sunglasses:
23. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
andy tak si poruc a udelej si prostor kurna ..ted uz mas praci tak jste na tom stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sluni ja sem odpadla jako v 21hodin vcera fakt brutalni unava pac sem litala s malou po kontrolach pak ja pak do baru nakupy odpoledne sme jeste malovali decak a to jeste zbyva obyvak,ale nemame uz barvu,ted letim rychle na kontrolu na gyndu jeste na neco a pak du zmenit pojistovnu z vzp na revirni asi
24. bře 2009 v 07:20  • Odpověz
tady to žije :slight_smile:

já jsem v práci, jela jsem na druhou :sweat_smile:
Bibinka nehajá v postýlce,ale na futonu v pokojíku a v noci čůrá do nočníku, plenu nechce.A přes den je jí to jedno kam
24. bře 2009 v 16:43  • Odpověz
a koupila jsem sofáčkovi na léto sandálky :confused: jako 22 v humanicu a obávám se, že asi velký :sweat_smile: no zkoušela jsem jí sante a vůbec jí na nožičku nepasují, takže opět bude mít boty za litr a ne za 700,- :sunglasses: jenže potřebuju nějaký na 2měsíce teď a dávat litr za ně se mi nechce fakt :confounded:
24. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
ahojiky tak ja tu mela segru pred chvili odjela dali jsme pokec a kafco decka poblbli ted si hrajou tatku mame na nocni :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj sylvi sem byla celej den v pejru,jeste shanim male helmu na kolo jednu at ma rezervni kdyz to vzp hradi a v patek chci tu pojistovnu jit zmenit jako uz nam nic extra nenabizi a neni ani nic moc ,byla sem na gynde neplanovane pac mi hodne tvrdne bricho a spinim takze mam bud lezet porad anebo bych musela do nemocnice coz teda radsi doma a zitra jdu poprve na pracak :grinning: :grinning: :grinning: sme byli kuknout na teplakovky nike a adidas a maji slevy jako ze1200na 1090 fakt sleva jak prase :grinning: :grinning: :grinning: ja bych po porodu chtela letet do UK a nakoupit tak ve velkem..sem dneska cetla v cekarne jaka je u nas manie Next a jak po tom mamky prahnou,me se taky libi,ale az tak abych to nove kupovala u nas ne pac sem v Anglii videla kolik to tam stoji a jake vyprodeje tam jsou takze karel rikal at letim sama skoupim co muzu a pak to mam prodat jak ty holky :grinning: :grinning: :grinning: no uvidim,ale kazdopadne letet tam v lednu tak si uziju slevy jak blazen tam sem kupovala nike tenisky za nejakych 400kc na nase na me v JD sportu a slevy sou tam fakt mega a vyber..to tady maji 4kusy teplakovek a tim to hasne na deti myslim..takze vazne uvazuju ,ze tam nakoupim a na otocku pojedu domu
24. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
apí, se hlásím jako zájemce o next i adidas, pak písni,jestli pojedeš a já si u tebe ,,objednám,,

jsem malé koupila v humanicu sandálky 22 a zbývá jí ke konci botky 1cm, takže teď, když nosí 20, tak jsou vlastně malý, jsme to ale, musíme koupit nové, hned jak se uzdraví, jenže nikde nic nemají kloudného a sedí jí jen ty z humanicu a ády, ty prý po 21dnech mají dorazit do A3 sportu, tak jsem zvědavá a doufám, že jí budou,pač čekat další měsíc na nové, na to seru a koupím jí někde jinde,jo holt o 300 dražší,ale co nadělám
25. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
no ja jestli pojedu tak az po vanocich ted nemuzu uz letet nikdo me neveme :grinning: a pak budu kojit a po vanocich sou slevy poradne ted sice taky ,ale ne tak moc

sem byla ted v tesku vyprodej hader na miminka tam maji tak nadherne kombinezky na miminka za zlomek ceny,ale mame prave dost :grinning:
25. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
je mi jasný :grinning:
25. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
co je ti jasny? :grinning: tak pojed taky :sunglasses: ty letenky sou za par susnu a ubytovani na noc ci dve je v pohode financne spis teda na dve noci aby se stacilo jit vecer zaparit :grinning:
25. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.