• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahojik kurna byla tu tchyna des ted pecu makovec alik sel do karate s adyskem :sweat_smile: :sweat_smile:
25. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahojte byli jsme u našich :slight_smile: Teda ten sníh pěkně na.ral.Jsem si myslela,že už bude hezky :rolling_eyes: Prcek se dneska odpol.nějak španě vyspal,se probudila vůbec měnechtěl :cry: Jenom ta´tku :frowning2: .Mě normálně poslal pryč :pensive:
apo už to más všechno vylítané?A jak tam chceš chodit,když máš ležet? :astonished: Neriskuj!!!!Přece nechceš takhle brzo porodit :pensive:
25. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahoj sluni ja jsem death ..celej den uklizim nakupuju smejcim vyrizuju a stejne mam pocit,ze sem nic neudelala..ted sem padla na prdel a smazila sem kureci rizky na veceri s chlebem a salatem pac na brambory uz sem nemela silu a upekla sem babovku,chtela sem vyfukovat vejce a jedno se mi povedlo pac jak fukam tvrdne mi brucho neskutecne a motaky v hlave takze sem toho nechala,mala uz lezi a usina a ja mam co delat abych taky nepadla..
25. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
sluni kam chodit?
25. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
No všechno vyřizovat :wink: Neříkal Ti doktor,že máš ležet :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
no rikal,ale ja chodim pomalu a snazim se nehonit a dneska sem sla na pracak to sem musela a pak autem po obchodech,ale jak nejdu s karlosem je to lepsi pac on zene a stresuje me akorat :grinning:
25. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
To znám,taky raději chodím sama :wink: Jinak nemám polovinu věcí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
no ja sla do teska vyjimecne kuknout na hadry a vybrala sem akorat disney ponozky male 3kusy ze 140kc slevnene na 30 coz je super cena,ale vzala sem to abych nemela prazdnej kosik :grinning:
25. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
To je dobrá cena.Já byla dneska v adidasu a vybrala jsem malému boty,měli slevněné z 900 na 600,-
25. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj, jsme v noci nočníkový :dizzy_face: se vzbudí a řekne si, a včera i před koupáním :sunglasses:
sluni, to je dobrý, já objednala po netu za 480,- :wink:
apí, fakt si s tím přetěžováním nezahrávej, já měla ležet,ležela,ale sem tam jsem si dala nákupy a porodila v 36tt, takže bacha :wink:
26. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
kurna vcera sem odbehla bo mala se obudila a knourala tak sem ju sla uspat a usnula s ni az karlos me vzbudil jak dosel a stejne sme sli hned do loznice chrapat,rano snih ...to je hruza ,mala uz rikala at zime jde ven ,ze ji kostetem vymetem ci co :grinning: asi ze skolky

sluni dobra cena

sylvi kdyz ja to nedokazu lezet jen tak uplne pac bych za prve kynula a za druhe me cukaji nohy ,v tv nic neni nic me doma nebavi,ted uz leze slunko bych sla ven,ale nepujdu bo je zima,zitra pujdu na socku bo musim chlap to jako nezvlada a pujdu sama takze v klidu ne jak s nim..jako 36tt uz je radoby v pohode ne?jako,ze dite je vyvinute i plice a tak?sem ty vajca vyfukovala vcera a nebudu to delat bo jak sem zabrala malem me praskla hlava a brucho jako kamen takze mame jedno ubohe vajco vyfoukle :grinning:
26. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
36ttmy měly v poho,ale tvářili se v porodce, že hroznej problém :confounded: ale nebyla v inkubátoru, dýchala, držela teplotu, zbytečně stresovali
26. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
no ja si rikam i podle chytrejch knih ,ze 36tt je v pohode i plice jsou zrale vsecko proste akorat neni buclate a nema 4kg zejo
26. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojte tak pr´dolín spinká,já jsem zrovna poobědvala :slight_smile:
apo to je sice fakt,že už je to v pohodě,ale proč zbytečně,když bys mohla vydržet.vem si že by jsi musela ležet v nemocnici a třeba několik měsíců,to teprve musí být hrůza :pensive:
26. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
nejdou mi sem napsat příspěvky,
malá se zase vztekala, takže usíná až teď, prostě 8x jsem ji svlíkala na nočník, furt nic, pak teda po osmé jo,ale zase brzo vstala,takže se počůrala, no a už jde jít spát, jakmile se nevyčůrá, je to mazec, řve, vzteká se, volá čí čí
snad už usne, to abych ji začala ukládat v 10,aby do 11, jak je zvyklá, usnula :confounded:
večír to samý, zvolili jsme teda taktiku, když nechce spát, fajn do půl deváté s náma na telku,pak spinkat, a ne, holka hodinu ječí čí,dokud se jí nepovede vyčůrat, jsem vždycky vzteklá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
26. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
syl to znám,malý mi dělal to samé.Pokaždé,když si lehl chtěl čůrat a klidně několikrát za sebou :rolling_eyes: Někdy to trvalo i 2hodiny,byla jsem tak nasraná,že jsem už ani nemluvila.Pak jsem ho vždycky svlíkla a nechala ho jít samotného a řekla mu,že až bude ať příjde a světe div se už to nedělá :grinning: .Vždycky se vyčůrá,přijde a chrní :wink:
26. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
sem oprala uklidila a tak pracne sem vydrela svicny a nemam svicky :grinning: :grinning: musim do Ikei mam jen cajove sakris

sylvi treba vola ci ci pac chce curat s kocourem :grinning:
26. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
Do ikei taky chci jet,už jsem tam dlouho nebyla.
syl a co Ti sem nejde napsat? :unamused:
26. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
ja musim vratit police co mam na vic a hned to utratim za svice chci jich moc moc moc :grinning: a taky potrebuju nejake kvetinace,ale to co mi libi stoji nejvic ...ja to nechapu,nevidim ani cenu a ukazu na to co s emi libi a ono je to jak naschval nejdrazsi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
no nešlo mi sem nic napsat,už to jde :wink:

apí, to je vtip, ha ha,jsem se zasmála,samo když jí bude asistovat čitý, bude šťastná, jenže on nechce

jdu vyhodit koš

pere se zase pračká, mě klepne, no jo, no máme dítě :sunglasses:
26. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jo apo to znám,mám to taky tak :grinning: Oni asi dělají průzkum a co se nejvíc líbí tak nasadí cenu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
jak nechce tak mu to poruc :grinning: rekni,ze dneska nebudou kalamary a sepie na veceri a uvidis jak pofrci :grinning: :grinning: :grinning:

ja peru v prumeru denne jednu 40C uz to mam spocitane pac porad je co prat ja peru ikdyz neni duvod sakris,ale porad mam plnej kos ,ale prijde me ,ze chlap nadela vic jak ja :grinning:

sluni to me nenapadlo vidis :grinning: ja to mam i s botama ve vyloze v casaku a tak
26. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
ty vogo ja jsem magor..sem si dala na obed jablko a uvarila si k tomu Caro s mlekem a asi pujdu do vecnych lovist :grinning: :grinning: :grinning: pokazde kombinuju takove nesmysly a to sem rano snidala babovku caro a pak za hodku cesnecku se syrem a ted toto :grinning: :grinning:

ad porod:psali vam lekari recept na yal gel nebo jste meli klystyr?
26. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
neměla jsem nic, pač jsem běhala hned, jak mi prdla voda,tak jsem klystýr odmítla a nelituju, stejně jsem furt seděla na wc, tak nebyl potřeba
26. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
ty jo a jak jsi sla na wc pred porodem nemela jsi ten silenej tlak ?ja u male mela a nemohla sem ani dosednout na prkno a rvala sem,ze to ze me vyleze asi jak sem chtela zatlacit :astonished:
26. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahojik holky tak jswem tez vyprala ty brdo a budu muset zehlit mela jsem ranni :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
pojedu s kamarádkou do ikey na véču, chlapi doma budou hlídat a my vyrazíme
apí, no měla,a taky jsem furt kukala, jestli neleze mimino :sweat_smile:
26. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
sylvi ti zavidim..jela bych hned na kulicky :dizzy_face: ty vogo ja z toho porodu mam bobky vic jak poprve uz ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

cau andy ..co ty a ikea?mas rada?
26. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
cau api my jsme tam jeste nikdy nebyli dyt vis ani mne to nak nelaka do naseho bytecku staci nabytek jaky mam :sweat_smile: :sweat_smile: ale ty ji mas rada ze :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 17:58  • Odpověz
no ja vim loni,ze jsi rikala,ze by jsi se tam chtela podivat jak jste u nas byli a ales te hned okrikl,ze na co by te tam bral ze on uz tam byl a nic tam neni a ty tam jet nemusis tak se ptam jestli se neco zmenilo treba ..a co do avion shoppingu nebo cinestaru jezdite? :sunglasses:
26. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.