• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
apo já měla yal,ale dali mi ho v porodce.Už jsme se o tom bavily :wink:
Taťka uspává a nějak se mu to nedaří :confounded:
26. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
a to je kde ten avion shopinng cinestar to mne nic nerika ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 18:06  • Odpověz
sluni a chteli za nej prasule?u me jo asi 120kc a nekdo psal ,ze se da na nej pripravit tim,ze ti ho gyndar napise,ale zvazuju klystyr na prohrati fakt nevim
26. bře 2009 v 18:06  • Odpověz
pockej vy nejezdite do kina do cinestaru v ostrave?avion je prece vedle ikei jak je mekac :astonished:
26. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
Jj 150,-jsem za něj platila,ale sestřenka měla klystýr a prý hrůza,je toho dost.Tak nevím :confounded:
26. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
sakra ja si ho asi nedam pac mam strach,ze me to rozerve a neudrzim to kdezto toho gelu je prtavo co?
26. bře 2009 v 18:11  • Odpověz
No klystýr je myslím půl litru :astonished: a yal jen 150ml nebo tak nějak,takže je to rozdíl :wink: Podruhé bych šla zase do yalu.Sestra říkala,že účinek je stejný,jen to množství je jiné.
26. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
ja zase cetla,ze rozdil je prej v tom ,ze ta voda je vyhrata a mela by proteplit spodek misto yalu toz nevim,ale spis bch zvladala psychicky ten gel jak se znam a radsi si to zaplatim kdyz mi to nepredepise
26. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
tak jsem tu pani ucitelka donesla ukoly anetce ne api nejezdime to je coo :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
No to je možné,nevím,ale to množtví mě teda děsilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
sluni teda me to taky desi jak mi to vyleti ze zadku a strika to vsude boze to je predstava jeste pred chlapem :grinning:

andy to je teda ostuda a chodite aspon v opave do kina nebo nekam za zabavou? :grinning:
26. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
vis ze nechodime :grinning:
26. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
no nevim treba se neco zmenilo a proc ne?no a kam jezdite na shopping?ja jezdim do avionu teda porad
26. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
apo te´d jsem se strašně nasmála :grinning: :grinning: :grinning: .Mluvíš mi z duše.Já měla to štěst,že jsem tam ležela předem a byla jsem na vyvolání.Takže už jsem to měla zmáknuté,než chlap přijel :grinning:
26. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
ty jo a jake to je to vyvolani vlastne?
26. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
hele sluni to je jak depilace to vymesovani..asi bych nesnesla aby muj chlap nebo lekar se musel divat na bobky nebo housti bylo by me trapne tudiz se neustale holim doma co tyden minimalne aby me to neprekvapilo me se bobry nelibi :grinning:
26. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
No mi akorát praskli vody a samo se to rozjelo,takže žádné tablety a tak :dizzy_face: Měla jsem docela rychlovku,od vyvolání za 6hod.byl prcek na světě :dizzy_face:
26. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
aha tak me taky praskli vodu,ale me uz tekla z domu a zatka taky odesla a dojela sem spis se stresem a ne s olestma ty zacly az po oplnem prasknuti vody nastesti sem mela epi,ale ke konci u zmi nedali mela sem jen jednu davku takze sem si zarodila v bolestech :grinning:
26. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
nam staci opava na obchody :grinning: :grinning: teda vidim ze probirate porod co :sweat_smile:
26. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak já neměla epi vůbec.Doktorka chodila a furt se ptala,jestli chcu :grinning: Ale dalo se to zmáknout :wink:
26. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
andy v opave jit neco koupit je teda drahe jak svina do kamenneho obchodu a ve meste jako kde?ja vim naproti divadla jsou nejake hadry pak loana ,ale to je desne drahe to v C&A a H&M je levneji a neni to polsko prave.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sluni ja mela epi kvuli astma pac se mi hodne sklidnilo dychani a stejne sem mela masku a zachvaty jak cyp pac sem se hyperventilovala a nemohla dychat modrala sem a jimt o bylo sumak
26. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Nekecej,tak já mám taky astma a řekli,že se to neřeší :confused: ,ale to mi řekli i tady v Porubě,když jsem tam byla :unamused: .Ale masku jsem měla taky,ale kvůli prckovi-přestávalo mu bít srdce.
26. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
no no mas pravdu :grinning: :grinning: no neni no a co terisek dobry :grinning: :grinning: dala jsem varit vajicka udelam na vecu chlebik s maslem sunku vajicko rajce a okurek a je veca a co mate vy dobryho holky :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
prave,ze resi to muze rict jen nekdo kdo na to sere..teda nechapu ty lekare...na prodce jim bylo sumak vsecko a pritom mam i ted papir od me lekarky kde je zprava co mi maji nasadit za leky a upozorneni,ze beru kortikoidy a jake infuze mi majid at kdy a proc a doporucuje epi a dokonce sem to ted cetla v jednom casaku detskem,ze epi ze zdrav.duchodu je dobre dat u astma atd
26. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
andry prcek měl suchý rohlík a byl.čaj.K večeru zvracel bo ho taťka narval tyčinkama,jako nevím kolik toho snědl,bo jsem tu nebyla,ale prý kvanta :angry:
26. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
andy tak kdyz mam pravdu a neni kam jit tak kam teda chodis po obchodech nakupovat??? :astonished:
26. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
mala mela syr a krup ty tycinky a udelame si prirodni rizek s pusinkama
26. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
vis ze ja sem nekdy lina chodit ja chodim do bredy anebo do slezanky a v kiku :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
jo k tamanum jen jo?andy a to ti nevadi kupovat detem tamanske boty? :confounded:
26. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
No vidíš,se na to vyprdnu.Asi to berou jak se jim chce :angry: No jiné by to bylo,kdyby to byl někdo z jejich rodiny,že.
26. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.