• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sluni tak rekni doktorce kam chodis s astma at ti to napise na dalsi porod a je to
26. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
ne proc mne to nevadi :grinning: :grinning: tobe to treba vadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudak malej sluni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
No uvidíme,ještě to je daleko,ale asi jí řeknu.I když jsem neměla žádný záchvat.Mám to spíš tak na hranici :wink:
26. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
andy no jasne,ze me to vadi bych nekurvila decku nohu preci dobrovolne :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako tobe jde jen o penize kolik to stoji a ne o zdrave nozky jo?

sluni a co na to beres teda?
26. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
andry jj a to mi chlap pak řekl,že nevěděl,že toho nesmí sníst tolik :confused: :angry: Jako fakt nechápu,by mu nejradši dal všechno,co malý chce
26. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
sluni to sou chlapi prosim te ten muj malou roztoci a dela letadlo po jidle a neustale mu opakuju at ji da klid prost ejak male dite :grinning:
26. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Ty brďo mám prášky ,ale teď nevím jak se jmenujou,je to náhrada za Hismanal.Sprej,při záchvatu a prášky co se dají do toho strojku,rozdrtí a vdechnou,jo a samo do nosu a očí.Kurec vůbec si nepamatuju jak se to všechno jmenuje :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
jo sluni ja pcikam jak vul asi mesic v kuse a neustale mam alergickou vodnatou rymu a prisla sem na to,ze jen doma tak sem kontrolovala kytky esti neni v hline plisen atd a dosli sme s doktorkou na to,ze to bude tim jak malujeme ty mistnosti
26. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
ja mam do nosu Nasonex pak spreje Brycanyl,Pulmicort,Berotec a Buventol Claritine tablety ,ale beru vsecko vicemene kdyz je treba..ted sem musela dva mesice se zalecit tim Pulmicortem rano 800 a vecer 800 davek a mezitim na zachvat jeden narazovej,ale ted to neberu snazim se to vysadit pac to zrychluje tep miminku mi rikali tak jen to nejnutnejsi a mala ma Singulair a Aerius sirup..
26. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
No ani nemluv,jak to začne kvést tak nevím jestli na mě jde chřipka nebo alergie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To je možné,vidíš to,už aby jste to měli hotové :wink:
26. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
ale on oni je nemaji spatny ty nozky a nektery boty maji i z tesca anebo i neco z deichmanu :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
ja mam prave i s malou alergii na roztoce plisne venkovni kdyz je vlhko a este cosi,ale na travu a tak zatim ne spis co je doma jako tak..ale uvidim prej po porodu mi konecne udela zatezovej test a uvidime ted nemuze
26. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
Já to taky beru,jen když mám problém.Se mi nechce se dopovat každý den :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
andy to se preci neprojevi ted,ale za par let jako hadry muzou mit od tamanu ,ale boty na nohy musi mit kvalitni a to co nosi rozhodne neni kvalita sem videla ty tenisky za 100kc co jsi koupila to bych decku neudelala teda..tesco ani nemluv to je shit jak prase a z deichmanu ma mala akorat ty snehule co sem videla taky sme je meli a vyhodili pac nedrzely nozku desnej smejd za ty penize se ani nedivim..prave ,ze penize mate kdyby jst enemeli tak chapu,ale takto... :sweat_smile:
26. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
Aha tak to já na prach,zvířata a pyly,ale jenom některé :confounded:
26. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
pyly mame taky teda spis mala ja ne ,ale nevim co presne zatim je dobra jen ji tece nos neustale
26. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
A od kolika let se dělají u dětí testy?
26. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
male delaly testy ve 2letech na rucicku a krev
26. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
andy jeste k tem nozkam:ty pises jak anetka chodi na rehabilitace patere jak ma skolizou a koupis ji boty u tamana? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
Jo?Sestřence řekli,že je moc malá a dělá se to až později.A to jí je 2,5roku :astonished:
26. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
asi jak kterej lekar nam to udelala pac sem sla s ni jako se sebou a rikala ji co a jak a ona to udelala a svete div se vyslo to,ale slysela taky,ze to nechcou delat moc brzo
26. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
Aha,tak jí nic není,jen malá má alergii.Řekli jí,ýe to bude asi na roztoče,ale testy až později.
26. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
no u nas to bylo celkem zasadni na ty roztoce pac v tom spala a kaslala ze spani a nevedeli sme z ceho takze vsecko prat na 90 protiroztocove obaly na veci atdatd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
Jj taky jsme si říkaly,že tím se nedá nic zkazit,i kdyby to nebyla alergie na rozotče,že.
26. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
to je fakt sluni,zdravi deti je nejdulezitejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:,mala je uz v pyzamku po jidle a kuka na masinku tomase a povali hajat dneska mam pouta a pak ano,sefe uz se tesim pac to zase bude.. :grinning:

andy tak co teda? :astonished:
26. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak prcek vzbudil a chtěl zpívat :grinning: Je trochu protivný,se mu ani nedivím :frowning2:
26. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj sluni jak se s prckem mate#? :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj sku máme se fajn,jenom ho dneska taťka narval tyčinkama až se pozvracel :angry: A prý,že nevěděl,že jich nesmí hodně :rolling_eyes: Chlapi jsou děsní :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co Ty a děti? :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
tv nova:potkani ohrozuji duchodce....tak to sem nezrala teda takove informace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
chlapi jsou se ani nebudu vyjadrovat :angry: Decka v poho hanula vali v srpnu do skolky a malej byl smutnej ze nebude s nim v jeho oddeleni.tak jsem mu vysvetlila ze je lepsi kdyz bude v jinem a ze se stejne ve skolce vydet budou.chlap me sere asi ho vymenim :slight_smile: u nas ted vyhrava plastelina je to bozi jdu a vsude plastelina ale alespon se tak nelepi to je ta do tech formicek. :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.