• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
apo taky čučím :astonished:
sku-synovci jdou taky do školky a mladší brečel,že nebude s bráchou a starší šťastný,že s ním nemusí být :sweat_smile: Tak my máme novou stavebnici a docela ho chytají knížky asi už týden,tak doufám,že mu to vydrží :dizzy_face: Plastelínu chcu taky zkusit ,ale raději až později :grinning:
26. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
mlada je teda knizkomil od malinka.a ted teda ta plastelina.jako uz se tesim az pujde mala do skolky a budu mit trocha klid :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
No malý právě není,knížky ho vůbec nebaví :frowning2: Ale teď trochu vydrží a někdy i donese sám knížku,právě asi poprvé před týdnem,tak jsem moc ráda.Ale Ty jdeš stejně do práce ne?
26. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
no ted zacinam shanet,ale je to problem maminka a 2deti fakt si pripadam diskriminovana.kdyz mas decka. :angry:
26. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jj taky se toho bojím :unamused: No aspoń si chvilku odpočineš :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak tedka me volala segra ze mam zitra termin na praci no neni to uzasny.ja si hledam i ted tak od 17h pac doma chytam ponorkovou nemoc :slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jé sku to je super :dizzy_face: Ještěže existujou ti známí a rodina :wink:
26. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak na me zitra mysli.ju,pa sluni jdu chrnet sem nejaka ko :slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Budu :wink: Pa pa jdu taky :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
dobré ráno z práce :wink:
skuri, najít práci,to je mazec, to je jasný a všude :unamused: já jsem ráda, že práci mám a po mateřské nebudu muset nic shánět, to by bylo nemožné, bez babiček, bez jakéhokoli hlídání(když nemluvím o placeném :confounded: cizím člověku)

tak jdu makat
27. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
ahojik tak jsem prisla z prace jsem se nacpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo anetka chodi na rehabky vsak nekupuj my ty snehulky mame dobry :grinning: :grinning: at si kazdy kupuje co chce ne :grinning: :grinning: adysek ma z tesca i botasky a dobry :grinning:
27. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
zitra jede adysek s alikem do prerova ma prvni zavody v karate jedou autobudssem doufam ze budou dobry cesty bo to pocasi je na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojte tak jsme prcka odevzdali u našich a jdeme večer pařit.Jsem nějaká nervózní :confounded: Je to poprvé co ho hlídají přes noc a my jdem po takové době spolu někam :slight_smile:
27. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
andy proc teda anetce kupujes tamanske boty kdyz ma skoliozu patere sem se ptala,me to zajima jestli na to mas odpoved teda :sunglasses: botasky mate od tamana sem to videla za max 100jc me to jen zajima vedet pac to nechapu :slight_smile:
27. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
sluni cau ,se mas ja bych sla hned nekam ,..chlap de dneska do baru je tam Hanychova a Mesarosova maji nejake party uvadeci tak se de kochat beze me :grinning:
27. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
čau flákači :grinning:

já se topím v práci a potřebuju v půl jít,ach jo, jak to stihnu,asi těžko, jdu na to

naši malou asi nikdo už hlídat nebude, pač než večer usne, jak u toho vyvádí, momentálně to nikdo než my nezvládne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sluni, užijte si to, občas je to potřeba, vypadnout bez prcka :wink:
27. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
cau sylvi jak bylo v ikea??koupila jsi neco? :sunglasses:
27. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
Jj tak u malého nevím jak to je,uvidíme jestli ho po dnešku budou ještě hlídat :sweat_smile: Syl tak to zvládni :wink:
apo tak Hanychvou fakt nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
ja taky ne,ale znac chlapy..kecaji jak se jim nelibi ,ale podivat se chteji :grinning:
27. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
JJ můj by taky čučel jak blázen :grinning: A neznám chlapa,který ne.Já to beru jen podle sebe,může být sebekrásnější,ale když to má v hlavě vymetené,tak je hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
no presne,ale proste bude tam i Mesarosova s tema plastakama nafouklejma tak to bude zazitek jak ti chlapi porad kecaji jak se jim nelibi a fuj a buhvi co a pak cumi jak jelita :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
Jé a umělou hmotu v kozách taky nemusím :rolling_eyes: Ale zase když to není přehnané,tak to není tak hrozné.No ale nejsem chlap,že.Možná bych taky slimpala.Si neumím představit,kdyby si chlapi dávali silikon do pindíka,aby bylo taky něco pro nás :grinning:
27. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
jezisi a pak by se prehral a roztavil :grinning:
27. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
:grinning: To by měli doktoři kšefty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
a co ti mam na to jako odpoved api ona z nohama nic nema preci nema je plochy nebo tak ze by potrebovala specialni boty ja mam tez skoliozu patere :grinning: :grinning: tak za chvili padime na karate a pak budu delat rizecky na zitrek adovi na cestu :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahoj andry kam jede? :slight_smile:
27. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
andy co na to rict???to nemusi mit plochou nohu probuh ty ses fakt divna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako decko co ma skoliozu patere potrebuje kvalitni pevnou obuv co mu nekurvi nohu a klenbu to je fuk,ze ty mas skoliozu ja ji mam taky a po operaci dvakrat zada a kazdej ortoped ti rekne,ze zakladem toho aby s enebortila pater je dobra chuze a obuv ,ale vam na tom nezalezi tak to proste rekni a nedelej jak to nevadi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
apí, daly jsme si kuličky s bramborama, jůů, mňam mňam, poběhaly po tescu, no nic moc, v ikee jsem koupila speciální kelímk s jakousi hmotou, co z ní má vyrůst šnitlich, tak jsem zvědavá :sweat_smile:

jinak jsem upracovaná, ach jo, no jo , šla jsem dnes a pak až ve stedu a ty věci musely být do 31.

apí, neřeš, kdo co kupuje, ať si každej dělá co chce,tebe to akorát nas.re a nic nevyřešís :sweat_smile:

dítě se napilo energetického nápoje, bože, to nebude spát nikdy :grinning:

Petr nemá rád velký kozy, prej má rád ty do ruky, co má doma :sunglasses:
27. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
sylvi me akorat sere jak nekdo sere na deti a jeste mluvi za ne a dela jak na tom nezalezi a sere me ,ze nekteri lide delaji vsecko proto aby detem doprali vse dobre a kvalitni na ukor sebe a lidi co si radsi nakoupi picoviny a detem ty nejlevnejsi sunty ja to prost enechapu pac takova nejsu,ale je fakt ,ze to nema cenu oni se proste nezmeni.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.