• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ha, vedle se říkají rozdíly, já jsem kluk, ty jsi holka, víš?asi sofi ,,znásilňuje taŤku :grinning:
27. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
tak jsme proisli z karate hele api proc to furt resis je zajimavy ze znam lidi co taky nakupuji u tamiku a tak treba i moje segra nakupuje a oni nejsou zadni chudacci a nikdo za ne nemluvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jede do preroa sluni na zavody z karate uz jsem to psala myslim :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
jdu obalit rizky za chvili jsem tu :slight_smile:
27. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
a jak se líbí adovi na karate?
27. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
andy ja to resim pac to nemuzu pochopit,ale tvoje segra detem doprala aspon bydleni vy se krcite v 1pokoji a rikate jak vam to nevadi treba..o hadrech od tamanu to neni spis o tom jestli detem chces doprat to nejlepsi v zivote nebo jestli je budes omezovat cilene :sunglasses: delej jak chces ,ale ja vas nikdy nepochopim pac sou lide co nemaji penize ,ale vy je mate ....
27. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
jdu namazat chleba s něčím, kurnik,ale s čím,dala bych si rybičky :slight_smile:
27. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
ja mam chleba s tvaruzkama a mala mela chleba s maslem a sunkou a jablicko a ted se dojida oplatkou a kakaem je patek ma to dovolene :grinning:
27. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
to bych si dala
27. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
ja sezrala tudle 200g bryndzy a neuvedomila si jak je tucna tak ted bez vycitek tvargle pac sou hodne dietni sama bilkovina :grinning:
27. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
no dobre mas pravdu api ale ja jim preju a to bydleni jo vezmem si hypoteku kterou splacis ale ci ty vis co bude za par let to nevi nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my mame na vecu chlebik s tvarohovou pomazankou uz smazim ty rizky :sweat_smile: :sweat_smile: jo protoze si vzala chlapa s barakem :sweat_smile: taky jim obcas koupit i v taku anebo i v tescu :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
sylvi jo bavi ho to on je od mala takovy ohebny my mu rikali ze z gumy anet to je zase mala tanecnice teda aerobik a ty moderny ze kroutit se ve skole chodi do aerobiku a do anglictiny ted budou od pristihio utery chodit plavat misto telaku adysek i anetka :grinning: :grinning: adel se cacha ve vane is panenkou
27. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
to nevi nikdo andy to kdyby kazdej uvazoval jak vy tak vseci bydli v 1pokoji to je hruza jak premyslis..stejne si ji nikdy nevemete a budete zivorit s deckama dokud nevypadnou z bytu a kdyz uz tak nechapu,ze vasi rodice s vama nevymeni byt kdyz maji 3+1to je divne ne??
27. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
btw kdyby jste tak moc nechteli hypo a chteli vetsi byt tak si ho pronajmete ,ze? :sunglasses:
27. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
si zítra koupím syrečky, malá je taky ráda, my máme chleba s kladenkou, jogurt bílý s třema lžičkama :grinning: okurku salátovou
27. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
andy v zivote sem nevidela tve deti v jinem nez minimalne o dve cisla vetsim tamanskem obleceni bez urazky :grinning: :grinning: :grinning: v tomto jses stejna jak moje mati ta koupi minimalne o dve cisla vetsi vec aby vydrzela,ale ze decko vypada jak sasek uz neresi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
no prave ze to nevi nikdo reknu ti ze muj tata to nevymeni ale duvod s nim je to tezko no radsi svuj nez pronajem :sweat_smile:
27. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
ne nevi to nikdo ani sluni ani ja ani sylvi nikdo a vseci se snazi aby meli to je ten rozdil vy se snazite akorat to oddalovat aby jste mohli rict,ze uz to nema cenu :sunglasses:
27. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
ja se neurazim ale to je vtip jako kdyz ma adela delsi bundu treba z vyprodeje dobre ale ze meli obleceni vetsi adys nebo aneta to ziram :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
btw mame zname co nemaji nic sveho jen bydli s detma v podnajmu 10,11let uz celej zivot a ja si tukala na celo jak sou blaznivi,ze misto setreni utraceji a ted musim uznat,ze aspon neco..sice nemaji svoje bydleni ,ale zasadne bydli ve 2+1 a vice a ona nepracuje jeji chlap je uzivi dela 3prace a nevadi mu to a deckam dopreji vsecko!!!kazdej vikend jedou do cinestaru do kina,delaji si vylety do aquaparku za plavanim jezdi na lyze do divadel na nakupy do mekace detem dopreji krasne hracky hry kolotoce jidlo proste vsecko rikaji,ze kdyz uz nemaji tendenci koupit byt tak aspon jim dopreji krasnej zivot i tak a jako rikam si proc nekdo dobrovolne uvede deti do takoveho zivota a pritom ma moznost a nechce to zmenit :sunglasses:
27. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
no a jakej je teda duvod ,ze to s vama tata nevymeni?
27. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
apí :confounded:
27. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
andy fakt jo :grinning: ted ma anetka o cislo vetsi botasky co jsi ji koupila pac jak sla vyzouvali se ji min o vislo vetsi neli o dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
anetka nema zadny bortasky o cislo vetsi kde jsi ji videla a jestli si myslela adelku ta je ma akorat :stuck_out_tongue_closed_eyes: rekl mne ze ne to je vse :stuck_out_tongue_closed_eyes: delala jsem ty rizky a adelku vytahla z vany
27. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
no ty bile co mate stejne tedkom co jsi koupila jak jsme sli zaroven do skolky pro decka tak sme sli za vama a karel mi ukazoval jak se to anetce desne vyzouva jak mela na sobe ty pruhovane podkolenky ci co fakt to ma vetsi :grinning:

a ty jses ho nezeptala proc? :sunglasses:
27. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
tim chces rict zwe my mym deckam nic nedoprejem sama vis s nuima dobre nesportujeme kdyz mame volno jezdime na hory nebo nekam na vylet obcas do bazenu a tak y jim neco koupie ne treba hracku ale neco jinyho a kdyz jsou naky akce ve meste tak tam s nima chodim to moc dobre vis a pres tyden jsou ve skole prijdou o pul treti adyserk ma pondeli streda patek karate anet ma krouzek anglinu a v patek aerobik
27. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
andy na hory nejezdite 2x za rok v zime mozna tak na praded ci karlov a to prevazne jen ales :sunglasses:na pulden v lete k segre na moravu na barak nebo maximalne na sadrak zadarmo,rikala jsi,ze koupak je drahej a vsecko kolem taky :grinning: do bazenu jdete jen kdyz to je zadarmo od pojistovny a to vyjimecne a ty ne :sweat_smile: proste vsecko pro deti,ale at to moc nestoji..akce ve meste se neberou to chodi kazdej pokud vim tak na vanocni trhy a tak prece nezacpes deckam hubu timto
27. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
a co jim koupite treba kdyz ne hracku? :grinning: :grinning: :grinning: hadry ktere stejne potrebuji a maji to misto darecku ze? :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
jo jezdi alik abych si odpocala anebo kdyz jsem byla v praci ja moc na sporty a tak nejsem jsem lina to priznam ja a sport to nejde dohromady to je fat a koupak jsem rikala ze je drahy v opave a ze radsi jezdime na hradec tam je to lepsi :sweat_smile: :sweat_smile: no tak se neberou no dobre byla jsem na maskarnim s deckama jask bylo ve meste a co treba anetce treba casopis adelce taky nekdy nakou blbustu treba tabulku na kresleni a adysek naky auticko hele my nA DECKACH NESETRIME :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a proc bych kjim mela zacpat hubu :astonished: ja ti taky nerikam kde mas chodit a tak at si kaszdy dela co chce ne :grinning: :grinning: ma je akorat zeptala on rekl ze ne s mym tatou to je tezko vis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
no ne ..musel rict duvod anebo tvoje mamka ho rict musela nerikej,ze to nevis anebo to rict nechces :sunglasses:
27. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
vsak at chodi kazdy ja nerikam :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.