• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
andy neni to nahodou kvuli alesovi,ze vam to tata nechce vymenit?pac je dost divne aby tvoji rodice meli 3+1 a vy 5lidi v 1+1 a nevymenili to s vama kdyz vidi jak na tom decka diky tomu jsou to je divne ne? :grinning:
27. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
mamka je maly pan a :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si tak my mame tady ten byt jako pronajem to vis a furt slysim to je jeho byt atd
27. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
jdu uspávat, chlap musí něco na počítači
27. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
bez bez sylvi :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
tak proc jste si davno nevzali to hypo aby jste meli klid?
27. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
andy jak dlouho vlastne bydlite tady v tom 1+1?
27. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
api uz jsem psala ze by jsme to treba neutahli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tri roky api :sweat_smile: :sweat_smile:
proc ne?sak mate dva palty plus duchod
jo to mame a kolik platite vy mesicne :grinning: :grinning: kolem deseti tacu co
27. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
andy to se omilas porad dokola s tim kolik platime pac uz jses na to ptala milionkrat nevim z jakeho duvodu vlastne vy jste se nebyli ani zeptat v bance kolik by vam dali a kolik je splatka a vykladate jak by jste na to nemeli,ale vy mate prijem mnohem vetsi nez mame mi!!!!
27. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
3 roky jo?aha vsak jsi rikala,ze se adelka tam narodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
ty jo mozna tvuj tata nadava a nechce vam to dat pac vy si myslite ,ze by vam to meli vymenit a oni zase vidi jak mate penez a ,ze ales nema tendenci neco udelat aby rodinu zajistil jako,ze cekate co vam kdo da ,ale sami neudelate proto nic mozna bych to tak chapala ja z jeho pohledu pac proc by vam mel neco davat kdyz se nesnazite :sunglasses: v tomto bych ho zase pochopila me taky nikdo nic nedal a nebeduju kvuli tomu v koute ,ale vemu si hypo a mam svoje a svuj zivot :sunglasses:
27. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
jo ale adelka se narodila v kucicich v unoru ze a my se pred vanocema ten rok stehovali protoze tu bydlela moje babicka a ta prave umrela v rijnu a muj tata to koupil a tak nam to nabid at jdemer ven z ty dediny kde jsme bydleli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
tak tatinek penize ma a neplatite mu vic nez sou skutecne naklady na bydleni to vim to mi ales rikal.ale vis jak ja bych taky byla nasrana kdyby moje dcera mela chlapa nadelanych decek zivobyti jak u cikanu a zadna snaha jen cekani na neco imaginarniho to by m sralo co ma za chlapa,ze se k tomu neumi postavit jako chlap a zajistit rodinu misto spolehani na druhe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
tak to neni spravny chlap ten muj ja ho nepredelam bud rada ze mas lepsiho :stuck_out_tongue_closed_eyes: nekdy bych ho odstrelila ti treknu mam klid v praci to je pohodicka :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
no a je to tak jak pisu ohledne toho bytu a taty nebo se mylim? :sunglasses:
27. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
andy a kdybych to vzala do extremu jako pouze pro predstavu ,ze se bojis alese pac on je tvrda hlava vseho a byt je tatuv tak myslis,ze kdyby jsi dala alesovi najevo at se zacne chovat jako chlap a postavi se k vecem misto vymouvani nebo tvuj tata vas vyhodi ,ze by nezacal jednat?pac takto nema duvod cokoliv delat jen te utvrzuje v dojmu,ze na nic nemate a nemeli by jste a pritom to neni pravda chapes co tim chcu rict?
27. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
jako ze neni poradny chlap myslis :stuck_out_tongue_closed_eyes: pochopila jsem to dobre :grinning:
27. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
holka ne ze se ho bojim ale je to tvrda palice to teda jo :grinning: :grinning: aneta je cela po nem palicata no beram ale to je jedno :grinning: :grinning: chapu :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
ja myslim ze nevyhodi :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
kurna to uz je osm hodin ze odbocuji co tam je v telce :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
ty jsi me nepochopila ..kdyby jsi alesovi rekla,ze ti otec rekl,ze vas z toho bytu vyhodi jestli nezacne neco delat sam proto aby jste lepe bydleli jen jako aby se ales zalekl a neco zacal delat ne jen tise sedet a poslouchat ho :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo tak jsem blbka kruci :grinning: :grinning: ti reknu :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
no andy uprimne myslim,ze poradny chlap to neni pac bydleni vam nezajisti ani nahodou..na svoje potreby a konicky penize a cas ma vzdycky a jeste ho musis poslouchat a bez jeho vedomi nesmis skoro nic takze mi prijde,ze te hodne ovlada,ale mezi nama se ho nemas proc bat ikdyby ti vyhrozoval jak te opusti tak je to jen kec pac on nema kam jit kdyz byt je tvoji rodiny a nikde jinde by takovou nenasel takze bych mu nastolila trosku jinej rezim chlapeckovi aby si nevyskakoval porad
27. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
skoda ,ze ti kontroluje a vi presne o kazde korune ,ale kdyby jsis davala penize bokem a udelala si jen ten blbej ridicak a on videl,ze mas trochu sebevedomi a snahu neco udelat a hlavne se nenechala shodit jeho kecama tak by mu hrebinek spadl pac by se lekl,ze ta andy chce byt trosku samostatna a sakra co kdyby nekam jeste sla a nedejboze nekdo mel o ni zajem a poznala neco jineho a lepsiho ...chapes
27. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
no neni co nadelam mam se rozvest co tim vytresim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ze ho musim poslouchat to neni pravda a v cem jako jako ze mne diktuje s smim a co nesmim a kde mam chodit a kde ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prave ze neopusti jenom chlapsky reci :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
nikdo ti nerika aby jses rozvadela,ale udelej ji prostor a nenech se vlacet :sunglasses: andy ja to videla u nas a vlastne porad co vas znam,ales neco rekne ty mlcis ales rekne ne a ty reknes no ne no a smejes se,bez alese se nesmi nikdo pozvat bez alesova vedomi nesmi prijit mary kay proste ales je velitel vseho tak toho nechej ..neberu vsedni veci jako jit do alberta na rohliky to nemyslim,ale zasadni veci..jako nenech sebou vlacet nebo te to bavi do konce zivota ho poslouchat a delat co chce on?neverim...
27. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
pockej jak nikoho pozvat jajko on ze mne diktuje kdo ma prijit a kdo ne a jaka mary kay :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
andy to uz je jedno neres to :sunglasses:
27. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.