• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ja to neresim nechame toho ale takhle mne nidko nediktuje to je fakt takova blba nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
nic api jdu si lehnout ja tam dobry film na nove :grinning: :grinning: tak zitra cusik teri uz urco spinka co :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
andy andy...ja vas znam dlouho :sunglasses: a znam lidi co vas znaji kde jste bydleli :wink:

jasne,ze mala spi od 7.45 tvoje deti chudaci ne co? :pensive: by potrebovali svuj klid a pokojicek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojte teda vy jste včera jely :grinning:
Tak jsme přišli něco po jedné,bylo to fakt super,budem muset zajít častěji :slight_smile: Jsem bla ze začátku nervózní,co malý,ale prý super.Usnul v sedm hod.a ani jednou nebrečel,jen se ptal kde jsme :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj zdravim netehulky. Je tam nekdo na pokec?....jsem nova :slight_smile:
28. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahojte,kde všechny jste? :slight_smile: Dneska je tam škaredě :frowning2: Jsme dneska chvilku malovali,chvilku si hráli se stavebicí,ale prcek nějak u ničeho nevydrží :unamused: Má rýmu tak asi proto.
Ahoj smouli vítám Tě u nás :wink:
29. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahojik holky tak jsem pred chvili dozehlila toho bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopo jsem byla makat a vcera jsme byli u babi a pak na prochazce bylo fajn a dneska tak hnusne leje dess zitra jdu rano odbery na krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kukasame na dvd jak se toci rozmaryny :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
holky, přečtěte si attachment 122 stranu a poraďte, fakt už nemůžu
29. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj syl a jak dlouho to dělá?Nepředcházelo tomu něco?Nebo byla taková vždycky?Nevím jestli poradím,ale přitlačit ji na postel je podle mě blbost.Spíš to ještě zhorší,protože si bude spojovat usínání s tímhle :frowning2: Malý byl kdysi taky takový sice nechtěl na nočník,bylo to ještě v době kdy čůral do plenek.Já jsem ho dala do postele a hrála si s ním.Schovali jsme se pod peřinu a dělali baf,když chtěl s něčím spát,tak jsem mu to dala a klidně i klíče,pak jsem mu je vzal,když usnul.Chvilku to trvalo,ale zvykl si,že je před spaním legrace.I jsem ho lechtala,sice jsem se bála,že se rozblbne,ale co.Šlo o to,aby neřádil.Pak jsem mu řekla naposledy a pak si lehneš a zazpívám a budeš spinkat.To taky chvilku trvalo,než přišel na to,že naposledy je opravdu naposledy.A když nechtěl tak jsem řekla,že už si nebudem hrát.Většinou to pomáhalo :wink: Hlavně se obrňte trpělivostí.Pokud bude mít usínání spojené s něčím příjemným bude to jenom a jenom lepší :wink:
29. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
sluni, se to říká...ale kdybys viděla a zažila :pensive:
29. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já vím Syl,že to není jednoduché :frowning2: Určitě jsem se nechtěla nějak navážet.Chtěla jsi poradit a já jinou radu nemám :confounded: Možná,kdyby jsi někam z toho vypadla a přišla na jiné myšlenky :pensive: sama bys viděla,co je pro malou a Tebe lepší :pensive:
29. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
AHOJTE
30. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj jak se všichni máte?
apo co je s Tebou?Snad už nejsi v porodnici :astonished:
30. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
ahoj sluni
30. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj smouli :wink: Tak jak se vede?Máš děti?Něco pisni,jsem hrozný zvědavec :grinning:
30. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
ahojik holkyy zdravim peru pradlo obidek mam ze vcerejska akorat uvarim poliveckujinac jdu na odpoledni deticky jsou ve skole a adel ve skolce :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj andry my máme dneska rizoto,malý mi nějak bojkotuje polívky poslední dobou :confounded: Jinak jsme byli dneska u zubaře a malý cestou ukazoval jak bude dělat ááá na paní zubařku a tam samozřejmě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měli tam na stole čokoládové zajíčky tak,že chce toto tak mu zubařka dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on udělal ááá :grinning: Kurec je úplatný jak sviňa.
31. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tož kde všechny jste? :rolling_eyes: Odpol.bylo hezky jsme byli venku,přišli jsme v pět.Pak jsme pojedli a dělali blbosti.Uspávala jsem prcka hodinu :astonished: Ale v poho nějak se mu nechtělo spát tak jsme si povídali a pusinkovali se :dizzy_face:
31. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
ahojik sluni ja bylo dopoledne v praci na obidek jsem delala zampionovou omacku s knedlikem a za chvili mazem na karate jo u nas je tez fajn teploucko uz aby to vydrzelo :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
nazdarek neee nejsem v porodce juen se nam rozbil laptop tak mame ted pujceny takze jeste musime pockat nez koupime novej :sunglasses:

ahoj andy tak jak se vam libilo na divadle v nedeli jak jsi rikalla,ze pujdete :grinning:
1. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
ajoj api my jsme nebyli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo se mne nechtelo bo prselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
prisli jsme v karate v sobotu jak byl v tom prerove tak dobry :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
tobe se nechtelo pac prselo??hmm a co tak jet autem vsak ales byl doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
zdar, v albu jsou naše nové ady, sice focené mým telefonem ,tak nic moc,ale dodám lepší, ty objednané jí samo byly malé, tak jsme vzali jiné, dražší jednou tolik, ale co, děda jí dá 3tácy, tak mě to nebolí
a tatínek maluje u kamaráda a objednali si pivo,tak musíme se sofi do obchodu, takže letíme a věšet prádlo musím a včera jsem ji od půl osmé do desíti uspávaala, tak dnes to máme teda do půlnoci počítám
1. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
sylvi zdar co jsi myslela na te str 112??nemuzu to najit..sakra mame pujcenej pc malickatej a neumim na tom psat jak se tam dava zavinac?alt64 to nebere a nic jineho taky ne plsss
1. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
jsou krasne sylvi no mala by nemohla mit na tkanicky jen zalepovaky tak kuknu ve zline jak budeme nebo v ostrave tady je to o nicem akorat ty hello kitty ji vemu :sunglasses:
1. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
sluni prej jen zenske sou uplatne :grinning: nam tatka bude od 7hrat nejakej turnaj na netu takze bude okupovat prostor :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj
apo jsi mě vystrašila :grinning: Jak se dělá jinak zavináč nevím :confounded: Jsme dneska lítali po obchodech a zase jsme skejchli u Bati v balónkách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý to začal rozhazovat až k nim do skladu :sweat_smile: Ale byl celý šťastný :grinning:
andry jj taky doufám,že to teplo už vydrží :wink:
1. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
apí, alt gr+v je @
1. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj sluni omlouvam se ze jsem vcera neodepsala ale klekl mi pc snad dnes bude fungovat
1. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.