• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
jinak holky je tam nektera na chvilku na pokec?
1. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak se s vama loucim dobrou noc musim zitra ve 4 hod vstavat tak jdu chrnet mejte se
1. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
smouli tak se nějak míjíme :confounded:
1. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj dobry ranko tak akorat snidam jo chci upict honzikovy buchty dneska jeste jsem je nikdy nepekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufam ze se mne povedou :sweat_smile:
2. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj z práce!
jdu si tu uklidit ten hroznej borčus, co tu mám v papírech, zařadit do správných šanonů atd.
koupila jsem si na snídani sýrový šnek, sežrala jsem ho ještě v tramvaji :sweat_smile: byl s goudou a mozarelou, vynikající, musím udělat i doma.
2. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj dneska je fakt krásně :dizzy_face: Prcek nechtěl chrnět :unamused: pořád vymýšlel,ale už spinká :slight_smile:
andry tak Ty jsem taky ještě nepekla,ale dala bych si :grinning:
2. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
já se na ně taky chystám,ale stále váhám :grinning:

jdu si namazat chlebík se šunkou

p. ředitel tu má schůzku,tak se najím, než budu muset makat
2. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky byli jsme na velikonocnich trzich parada slunko jak blazen mala si koupila jajca a malovala voiskem..jdeme vratit pc takzze az pristi tyden se ozvu :sunglasses:
2. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj
apo tak to si tu budu zase psát sama se sebou :grinning: Dneska byl venku s malým taťka :slight_smile: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj dneska je tam fakt skvěle :dizzy_face: Malý usnul teprve před chvilkou ale už se moc nechce tak asi přes den už nebude spát,to mám teda radost :frowning2:
3. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
malá po mě flákla kyblík, rozrazila mi ret :unamused: celé dopo jsme byly venku a nechce spát, tak to vidím na kočár,ale chci si po probdělé noci ,,orazit,,sezením doma a ne ježděním kočárem, i když to by usnula určitě
3. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Syl jak to?Něčím jsi ji naštvala? :sweat_smile: Prcek,když je na mě nasraný tak mě rve za vlasy nebo škrábe :angry:
3. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
ne, jen tak, nasazovala si ho na hlavu a najednou s ním po mě flákla, acho jo
3. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
cus bus autobus
3. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
:astonished: No to je hezké :rolling_eyes: Kdo ví co se těm dětem honí hlavou
3. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
zdar apí, se ti to mocinky krátí, jůůů, za chvíli budeme mít miminko :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj apo,máš nový počítač?
3. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak my jsme byli celé odpol.venku malý byl na motorce nebo šlapal pěšky,tak jsem si naivně myslela,že usne jako špalek :sweat_smile: .No uspávala jsem ho třičtvrtě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra asi vypustíme odpol.spinkání a uvidíme :unamused:
3. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
ajojak holky tak buchty se povedly super to je pocasicko teda vcera jsmer byla dopoledne makat pak jsme jeli k tete ma rodinny domek a velkou zahradu decka politali po venku dneska se jdeme odpoledne kuknout na velikonocni trhy do mesta uz jsou cely tyden a ja jsem jeste nebylas kuknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojte tak já pekla bábovku.No zapálím troubu a dělán ji a za chvilku cítím,že se něco pálí :confused: Otevřu troubu a dymec jak sviňa,tak to vypnu.Nechám to chvilku a čučím co tam je,nic samozřejmě nevidím.Tak jsem musela zvednou ten plech dole a zjistila jem,že můj skvělý syn mi tam hodil pecky z pomeranče :rolling_eyes: :grinning:
5. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
ajoj tak jsme byli ve meste pak jsme se stavili za babi na kaficko :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Tak jsme byli venku,počasí docela ušlo,ale když jsme se vraceli asi v 18hod.foukal hnusný vítr a sluníčko nikde :angry: .Dala jsem malému svůj svetr a já šla jenom v tročku,tak doufám,že nebudu nemocná :confused: :pensive: Zítra jdem na kolotoče :dizzy_face:
5. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
ajoj zdravim tak jsem prisli pred chvili z prace za chvili pro deticky a pak na karate :sweat_smile: :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. dub 2009 ve 14:15 • vjitka
je tAM NEKDO JEN NA CHVILKU
6. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
TAK jio je to tak cao holky
yy
6. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojte tak jsme byli na kolotočích,malý se svezl na kolotoči,seděl v autě a po druhé vylízal tak jsme řekli dost,že půjdem na jiný a to jste neviděli ten řev,slzy jak hrachy :cry: Šli jsme na labutě tak to nemělo takový úspěch,pořád chtěl na auta,ale to už jsem neriskovala.Byli jsme tam asi 1,5hod.a 300,-v dupě :rolling_eyes: A to se kolotočoval jen prcek :unamused:
smouli jsem tu jen když prcek spinká :wink: Koukámže píšeš jen k nám.A co je tak? :confused:
6. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj tak u mě propukla alergie :frowning2: Takže bez prášků ani ránu.Děláme zapečené brambory :dizzy_face: Už se těším. :grinning:
8. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj net bude snad zitra konecne.. :sunglasses: su u kamosky na netu tak akorat na fofr
8. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
zdar
8. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.