• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no prave ani nevim jak je mimi polohou obcas citim tlak dole ted zrovna se nejak zahadne pretocila ale kam?cert vi..jdeme ven je krasne :sunglasses:
11. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jj my povalíme hned jak se malý vzbudí :wink:
11. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj slunicko :slight_smile: jak se mame ?co prcek? aty ?sluni mam 3kg dole 7cm pres prsa ,6cm v pase a 1cm pres zadek :slight_smile:
11. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj sku,jj jde to.Je to ďáblík :grinning: Ty brďo jsi fakt šikula,tolik cenťáků :dizzy_face: To je super,začíná být teplo :slight_smile: Pořád cvičíš?A co Ty a děcka?
11. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
noo cvicim tak 2 krat 3 krat do tydne a ted jsme stejne venku porad tak beham kolem decek.
domca je u babicky ale asi dnes nebo titra pro neho jedem si to uziva pac ma klid,a hanca chrni byla protivna jak svab :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a pak tatu vyhodim s hancou vena jdu uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim.
a vecer se budu barvit vlasy pac to mam katastrofalni a pak rikal tata ze prej na neho jde jaro tak jako nevim co tim myslel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
To jsi dobrá,já si musím konečně přivést ten stepr od našich :sweat_smile: Dneska tam jedem a zůstáváme do pondělí.No jak to myslel? :grinning:
11. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
no to nevim ale on machruje pres den to me tady navnazuje a tak a vecer hovno hovno slavnej soude ale treba me prekvapi,bych se mela asi oholit kdyby nahodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
:grinning: Jj a kdyby ne,tak aspoň budeš oholená :grinning: :sweat_smile:
11. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
no to je taky vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sluni preju vam krasne velikonoce amalymu bohatou pomlazku. :slight_smile: :slight_smile: a uzijte si to u rodicu
11. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Děkuji já vám taky.A a´t na vás leze to jaro :grinning: :wink:
11. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
AHOJIK ZDRAVIM TAK JSME SPI PO OBEDE DO MESTA mela tam byl naka pohadka a zongleri ale prijdem tam a napsany program zrusen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme se prosli pomeste a pak jsme sli za tatkou do tesca zitra budu pict beranka a po obede pujdem asi na chvili k babi na kafco :grinning: :grinning: a tez sluni hezky svatky velikonocni :grinning: :grinning:
11. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
nazdarek a co do loutkace nechystate se zitra na pohadku kdyz to dneska nevyslo? :sunglasses:
11. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem zase tu :grinning:
11. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
dobre ranko :sunglasses: tak mame nabarvene vajicka nalepe obrazky a pujdeme do obchodu :sunglasses:
12. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojik tak ted odjela babicka tchyne slavili jsme ty narozky od anetky alik sel ven s deckama ja jdu zehlit a nachystat veci do skolky a skoly :sweat_smile: :sweat_smile:
13. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahojte tak jsme dorazili,bylo úplně skvěle.Malý se vyřádil s klukama,ani přes den nespal.Zato večer padl jak zabitý :grinning:
13. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
ahoj sluni tak to je dobre ze jdste se meli fajn ja jdu delat vajecnou pomazanku :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
andry to si bude baštit :grinning: Mi nabalila mamka tak to mám bez práce :dizzy_face:
13. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
no vidis to bud rada to vis velikonoce tak vajicka uz ji mam hotovou budem bastit :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Ale vajíčkovou pom.nemám :frowning2: A docela bych si ji dala :sweat_smile: Tak a´t chutná :wink:
13. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
jo uz jsme meli poslu ti trochu chcess :grinning: :grinning: urcite si mela jiny dobrutky :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Jj pošli :grinning: .Měla aještě mám.Závin s uzeným a se zelím,zapečené klobásky,koláče,bábovku,štrůdl a už nevím co všechno :grinning:
13. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojda ..andy na kolotoce je vzal zeby? :grinning: asi ne co..
¨ja smazim rizky na veceri veprove :sunglasses:
13. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
apo taky si baštíte :grinning:
13. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
si pis ja uz nemuzu vejce ani videt sem donesla klukum do prace u Karla vajca nabarvene at to nekdo poji jako toliko cholesterolu by nase tela asi nesnesla :grinning:
13. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Já právě neměla ani jedno,tak bych si dala nějakou změnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
to verim ja vejce moc nejim pac je mi po nich tezko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
No tak to je jasné :slight_smile: Já vůbec vajíčka moc nedělám bo malý je zbožňuje a moc by je neměl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
presne tak jedno vejce za tyden bohate staci :sunglasses:

co ta andy ????kde se flaka proc neda fotky z narozenin at se pochlubi jak oslavovali a jake darecky mala dostala teda velka uz :sunglasses:
13. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
No vidíš :astonished: andry kde jsi?Já je chci taky vidět :grinning:
13. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.