• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tak me nikdo nic uz nedava ,ale delame to sami a nastesti te marmelady neni treba moc tak 10sklenicek bohate staci na ten rok aspon u nas teda..mam rada angrestovou ale nemam stromky tak zasadime na podyim ted uz je asi pozde
14. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
No jo to já nevím naši mají mají na zahradě ale ne stromky ani nevím kdy se to sadí.Kdyby jsme to jedli furt tak nám to taky nestačí
14. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahojte tak dneska jsme tu měli 3děti :grinning: Přišla ještě kámoška s malou.jste neviděli ten binec :stuck_out_tongue_closed_eyes: To budu uklízet snad týden,ale malý se vyřádil a usnul za minutu :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
ajoj tak davam slibeny fotecky aby ap inerekla :grinning:
15. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj tak taťka uspává malého,jsme byli celý den vemku a byl nějaký protivný :frowning2:
andry to jsi pekla sama?
15. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojte tak sme dorazili z vyletu,jeste sem prezrana jako cune za celje den a Karlos dela na veceri ty bile grilovaci klobasky :grinning:

andrysku andrysku byla jsi na pisku? :grinning: kuknu se neboj

sme sli s malou na kolotoce uplne nadsena hlavne z auticek fakt super ..kycle me bolej zitra mam poradnu doufam ,ze prcek nebude mit uz 3kila :grinning:
15. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
apo,že by jste tam měli ty kolotoče co byly tady? :grinning:
jsem tam musela jít,malý řval jak tur až se začal dusit :astonished: :cry: To ještě neudělal.ale už spinká :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
ahj sluni co myslis ten dort ne to pece tchyna ja pekla beranka :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Jj myslela jsem ten dort :wink: Pečeš beránka,hm to jsi šikovná :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
nee sluni to sou flegrovkci sou tu kazdej rok maji tahy hospodu :slight_smile:

andy a co delas za testo na beranka?klasickou buchtu do formy nebo neco specialniho? :sunglasses: a co jste dneska delali kdzy bylo tak krasne snad ne doma zase :sunglasses:
15. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
aha už jsem si říkala,že by jste řádili na těch co my :grinning:
Já jsem teda berana ještě nepekla ani nemám formu :unamused: A ani se mi moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale možná příští rok,to by z toho mohl mít malý víc rozumu :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
me to nebavi pect berana a stejne mi prijde ze je to obycejne testo na buchtu jen ve forme :sunglasses:
15. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak já nevím jestli mě to baví,ještě jsem ho nepekla :grinning:
15. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak recept mam takovy 15 dkg mouky 15dkg cukru 5 vajec a trosku oleje tot vse mam formu beranka myslim ze je to klasicky recept mam ho od tchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: decka byli ve skole prisli ve trictvrte natri a v pul paty jsme sli na karate je streda ze :grinning:
15. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak jsem hodila foto berana a jdu kukat na telku cusik :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
andry pěkný,ještě aby byl taky dobrý :grinning: Ne dělám si srandu :wink:
15. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
andy sak adel muze domu ve 2po svacince a ada je prvnak ne?ten konci ve 12 anetka je venku celej den sama sak :sunglasses: nerikej ze kvuli karate ktere mas za domem nemuzes s detma nic delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojte taťka šel s malým k babičce tak mám trochu volno.Vypiju kafčo a jdu uklízet a vařit :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak malý si zajezdil v autě-naprosto spokojený :grinning: A kde jste?
16. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahoj sluni,sem byla sadit na zahradce seminka :sunglasses: jeli sme na kole sem vzala malou jeste naposledy do sedacky ,ale uz je to naknap :stuck_out_tongue_closed_eyes: su utahana jako kote dneska hlavne me boli prdel ze sedatka :grinning:
17. dub 2009 v 06:20  • Odpověz
Ahojte dneska je tam teda nic moc.Hnusný vitr :rolling_eyes:
apo to věřím a nemáš náhodou ležet?
17. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
no mam ,ale me to nedalo vcera musela sem nafoukat kolo a protahnout se trosku..sestra na poradne rikala,ze sem moc pribrala nicmene asi jen do brucha pac oblecu porad sve kalhoty a veci takze no problemo a tlak mam dobrej zadne otoky a za 14dni KTG
17. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Takže v poradně dobré.to je dobře :slight_smile: Já už jsem na kole neseděla ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stejně mám raději pěšo,takže si budu muset udělat zase nějaký výšlap :grinning:
17. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
no byl to fofr Karel i s malou sli semnou,ze s emrknou na mimi a tudlenudle navic uz to neni moc dobre videt jak je velike jen megahlava ..teda jestli to bude mit skopek po manzelovi tak to si uziju :grinning: ale je hlavou dolu takze super a bylo to behem par minut dokonce me nebolelo ani vnitrni vysetreni prislo mi ,ze uz tam ty prsty do me daleko nedava zeby cipek byl dosazitelnej?nevim,ale pise mi do prukajdy porad to same i polohu plodu porad tu samou asi kdyby nahodou se otocilo ci co a vzala mi napsoledy krev a 30na ktg prej se mam pripravit na 45min i pokud bude mimi spat..mam pocit,ze mi praskne brucho jak je napnute sakris uz bych rodila
17. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
ja mam radsi kolo pac to rychleji utika a nepotim se tolik a sem zbrkla tudiz mohu absolvovat nahle rychle presuny :grinning:
17. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
No to je divné,že píše polohu pořád stejnou,ne?Jinak vyšetření jsem vždycky nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolelo mě to pokaždé :angry: .
17. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
i me a ted uz ne :sunglasses:
17. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
No tak to je dobré ne?No po porodu to bude změna,to už tu moc nezavítáš :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
ja myslim ze jo vsak mala bude ve skolce ja doma s miminkem a hlavne uz vim co a jak co zbytecne nedelat atd :sunglasses:
17. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahoj, malá spala do půl třetí od půl dvanácté :sunglasses:
teď dopapala a půjdem ven,ale je kosa, tak jen tady kousek k rybníku, na kačenky, na mašinky, to nám 2hodiny zabere :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.