• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
škopek jako manžel :grinning: to mě pobavilo :wink:
17. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
sylvi cus tak to mas dobre teda mala nechtela spat ja jo takze aspon odpocivala zapomela sem ju nahlasit na pondeli do skolky tak jeste bude doma jeden den a úopvali v utery at si dochystam veci..shanim nebesa nad postylku i mantinely ,ale leda nejake zanovni ne moc drahe pac to asi moc nevyuziju ,ale chtela bych to at to vypada hezceji nemuzu sehnat nic nez skoro za 900kc anebo totalni hnusy
17. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
apí, ahoj, já už nebesa i držák prodala a mantinel dávám ségře :wink: a stála mě sada 999,-takže mi z ní zůstane jen povlečení,ale nic jiného my už nepotřebujeme
přijel tatínek,tak pojedem někam koupit mu tg total od neutrogeny, došel mu a je bez něj lehce nervozní
17. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
t gel je na lupy?ja mam suchou kuzi na hlave jak prase..nikdy sem netrpela na lupy ba naopak s emi spise mastily a ted mam lupu jak starej a jeste mi padaji vlasy jak cyp ted pred porodem..nechapu :astonished:
17. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojte odpol.jedem s malým do zoo,tak jsem zvědavá,jak se mu to bude líbit.Loni čučel,ale byl ještě malý,tak snad teď už to bude víc prožívat :grinning:
18. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
zdar, osiřela jsem a léčím chřipajznu, půjdu si dát vanu,ať se vzpamatuju a nebleju furt

a venku je zima, tak snad mi na chalupě nezmrznou :slight_smile:
18. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
nazdar tak sem byla v kaufu na nakup tatka je v robote a mala cumi na Shreka ,ale uz jen chvilenku bo pujde spinkat a ja budu pect buchtu z pomerance bez tuku nasla sem recept na MMB a vypada paradne..varila sem kruti rolku na prirodno s omackou hnedou a ryzi a okurek tak posilam po kuryrovi tatinkovi obed pac uz mu to tam leze krkem zejo a odpoledne jdeme na prochazku na koniky na sadrak atd urcoi doma nebudeme ikdyz neni nijak prekrasne..

sluni jdete do ostravske zejo?kukni co ti chudaci hrosi..posledne jak sme tam byli lezeli v takovejch smradlavejch srackach hnedejch az mi jich bylo lito chudaci jestli to maj porad tak
18. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
tak já nejím, ráno jsem snědla jogurt s jahodama a osypal se mi krk, je mi zle a na nic nemám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rolku závidím,tu miluju s rýží, okurkou :dizzy_face:

jdu napustit tu vanu
18. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Apo tak pak pisni jaká byla a když tak hoď recept :wink: Jj jdeme tam,oni tam jsou vždycky v takovém hnusu :pensive: Taky to nechápu,ale třeba jim to tak vyhovuje :confounded:
18. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
sakra na jahody sem mela vecer chut rozbalim je a vsecky do jedne plesnive a mekke fuj a to sem je mela dva dny doma :rolling_eyes:

sylvi moc se nanaparuj a pak hned do pelechu :sunglasses:
18. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
my máme od včera ještě blumy, se těším, jak si je dám,ale nevím, no, můj žaludek kapku odmítá jídlo :sunglasses:
18. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahojik tak jsem byla rano makat jak jse m prisli z prace tak jsme jeli k znamym na kafco pred chvili jsme dorazili :sweat_smile: :sweat_smile:
18. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
jeee, vy se mate.-..
18. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
kurna premysklim co :unamused: :unamused: na vecu tez jsme uvazovali se projit na sadrak :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
nazdarek tak ja mam na veceri zeleninovy salat a rio mare tunaka a krutony k tomu a mala ma kasicku na dobrou noc od Hippu ..ty jo ona z toho snad nikdy nevyroste ona chce jen tyto kasicky instantni a ty krupicku neji ani me to nechutna ble je to sama mouka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj andy a co zitra podnikate?
18. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahojte tak jsme dorazili po šesté,malý úplně vyřízený :grinning: Hladil si kozy úplně nadšený.Jenom slona se bál :confounded: Jsme museli jít hned pryč,asi je na něho moc velký :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeli jsme vláčkem,pak ještě dostal kousek zmrzky.V autě klimbal a doma usnul za 5min. :grinning:
18. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
tak to ma bejt unavit deti zazitkama :sunglasses:
18. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
Jj a to jsme ho museli ke konci nosit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až přijede chlap tak hodím fotky,teda doufám,že to stihne ještě dneska :rolling_eyes:
18. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
jasne ukaz potom ..ja nabijim fotak at muzu nafotit veci na MMB mam tady veci co potrebuju prodat hlavne boty jinak to hazu do popelnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Ty toho ještě tolik? :astonished: Jsem myslela,že už máš plno věcí prodaných
18. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
no hlavne po me a tehu veci ted sem davala hodne botu a saty tehotenske pak case na laptop co nepotrebujeme a jine hovadiny akorat to zavazi a treba to nekdo upotrebi a rikam si ,ze dam vsecko co nenosim delsi dobu at je to co je to a na mimi teprve zacnu prodavat az se to narodi a budu vedet co mam prodavat :grinning:
18. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Se mi malý vzbudil a přišel až za mnou :sweat_smile:
Aha jsem mylsela,že prodáváš jen na mimi,tak jsem si říkala,kolik jsi toho měla :grinning:
18. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
ja mam vseho moc prave a mam co delat to uskladnit teda..az budu vedet co a jak tak to musim zacit praskat pryc,ale kamoska je tehu a nevi co to bude a rikala,ze si prijde vybrat pac nechce utracet nemaji moc penez takze budu rada,jenom bot mam asi 15paru a nevim co s tim :sunglasses:
18. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
AHOJIK API ted pecu buchtu takovou tvarohovou a po obede jedem k tete eve a chteli by jsme opikat doufam ze nebude prset je to naky zamraceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinac na tu vecu jsme meli rohlik s kureci sunkou a rajcatko k tomu :sweat_smile: :sweat_smile:
19. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj k jake eve?to je ta cizi pani co ji rikate teto myslis? :sunglasses: ja varim dneska 7litrovej hrnec valasske kyselice at je aspon na dva tri dny a mame od vcera obed a na zitra nalozim plnene papriky a budu delat rajskou s knedlikem..

kurna v utery jdeme prezouvat pneu co ales uz si to prezul?
19. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
joo api k ty presne tak na obidek mame kuratko od vcerejska a ryzi uvarim tak buchta uz se pece :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
jo uz ma teda rajskou nam tez asi udelam pres tyden :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
prosim te a jak jste prisli k osamele stare pani s barakem a zahradou? :grinning: jen jestli ji nechcete obrat o ten barak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja mam papriky nalozene v lednici a zitra je zaliju rajskou a dam pect to bude namina,delas to taky tak nebo s cim delas rajskou?
19. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojte jsme uklidili,vytírali i balkón-malému málem spadl mop dolů :grinning: Odpol.jdeme ven,tak snad to sluníčko vydrží :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
tak ja se prezrala jako cune zase..jeste sem uvarila spenat s vajickem a bramborem pac sem ho dala roymrazit a zapomela na nej a kyselice je toli ,ze to budeme jist jeste ve stredu :grinning: mala prudila tak sla od stolu a sezrala sem ji jejiho chlazeneho pribinacka tycinku za trest :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.