• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ty tyrane :grinning: :grinning: Nám tady rekonstruujou zahradu u školky,to je kravál hnus :angry: Ale malý naštěstí usne vždycky v pohodě,tak mu to asi nevadí
19. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
jezisi to ona neviiii..slastne trpi v posteli :grinning:
19. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak to jo :grinning: Už jsem myslela,že jsi takový tyran :grinning:
19. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
19. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
apo ta vypadá dobře.Tak já ji taky udělám.Jaká je?
19. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
sluni je spickova jen bych ji asi delala ze dvou davek a bach ana ten snih at nesúadne ale jinak dobry celkem zitra jdu delat buchtu bez testa s tvarohem pak pisnu recept je to bomba zadne patlani :sunglasses: sme doma uzili jsme si paradne na kolotocich pak u tatky ,sem si dala dve misy salatu zel.s tunakem a dresingem asi prasknu a mam krece do pipiny z bricha obcas asi tak jednou za pul hodky :grinning:
19. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
Jj tak já ji zkusím.My jsme byli na písku,malý se vyřádil.Bral nějakému klučinovi bagr asi 4-5letému.Ten si ho bránil,ale v klidu.Jen ho nepustil.Malý se snažil fakt dlouho :grinning: Když zjistil,že ho teda fakt nedostane,tak se na mě podíval,zjistil,že já nic tak mu do něho aspoň kopl :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
nazdar bazar..pecu papriky v troube pak do toho hrcnu tu rajskou a knedlik sakra nemam..musim do albertu a tuze se mi nechce :rolling_eyes: ani na to chut nemam bo sem chytla chripajznu asi kaslu a boli me vsecko,ale to je to moje otevrene okno v noci ..kdyz ja neusnu v teple a dycha se mi dobre..jo a je mozne ,ze by uz postupne odchazela zatka? :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj tak malý chrní,já piju kafčo.Měli jsme dneska brambory a kuřecí nudličky na zelenině :dizzy_face:
apo dost brzo :astonished: Ale zátku poznáš,když už máš jeden porod za sebou.Tak pisni co a jak a když tak ten tel,do IP ať vím,co se děje :wink:
20. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahoj sluni -tak my nemame na obed nic mlada chtela ceralije s mlikem :grinning:
20. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
no ja u male nemela net zadne ctivo prosta sladka nevedomost te dje to mnohem horsi ten konik ten net atdatd :grinning: u male mi rano odesla trochu zatka..ja myslela,ze vsecka ,ale to byla jen mala cast teda takova lehce naruzovela a pak mi bylo zle od zaludku nemela sem chut na jidlo nic ,ale sla sem do mesta a kecala a nakupovala s kamoskou a ve 3mi prdla voda pred teskem,ale ne moc proste jako bych si poradne svrnkla :grinning: hm tak sem jela a nemela u sebe lautr nic proste sem vedela ze jak prdne voda mam jet no doma taska mobil penize des bes :grinning: sem tam dojela v pul4uz me to lehce bolelo a volali manzovi ten doletel vsecko donesl za hodku mi pichla vodu a to byl gejzir teda :grinning: a zatka odesla uplne moc predtim na wc sem se uplne polekala co se deje jako a pichli mi epi v 6a mala se narodila 20,27paradicka az na to ze si nepamatuju skoro nic :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj sku vy jste si teda dali do nosu :grinning: Prcek by nejraději obědval čokoládu usmaženou na pánvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
jako se me ani dnes nechtelo varit fakt uz me to neba :unamused: jako cokoladu by taky mohly na kila :grinning: :grinning: ale myslim ze jsme nebyli jiny :grinning:
20. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
apo tak to nevím,snad už to teda nebude dneska :astonished: A kdyby jo,hlavně ať je vše v poho.Mi odešla po kouskách tak během půl hod.pak jsem šla na vyvolání a malý byl za 6hod.venku. :slight_smile:
sku jj já taky nevím co mám pořád vařit :rolling_eyes: Nejlepší je,když něco vymyslím,snažím se piplám se s tím a malý mi po dvou lžičkách řekne,že to nechce :angry:
20. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
prave to vymysleni porad do kola,ale uz se tesim hanicka pujde v srpnu do skolky a tak bude mit na obed kazdy den neco jineho a ja nemusim varit,teda jen o vikendech :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
sku tak to já si musím ještě rok počkat :grinning: Ale tak to zvládnem :wink:
20. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
sme rano zaspali tak mala je doma :grinning: pro obed sem poslala tatku do esusu dneska maji na obed napsane Tondovo kure..jako co to je??ja jsem sice kuchar,ale tohle slysim poprve asi nahlednu no norem :grinning: me teda vareni bavi kdyz je mi dobre a neocenitelne jsou receptury teplych pokrmu i studenych to je lepsi jak vsecky kucharky sveta :sunglasses: ja delam podle nich ..teda nedelam znam to nazpamet,ale kdyz nevim kuknu se..
20. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
njn apo,proto jsi taky kuchařka :slight_smile: Já bych aspoň jednou za čas ráda snědla něco dobrého,co jsem neuvařila.Chlap vařit neumí a spíš se mu ani nechce :rolling_eyes:
20. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jsem hodila ty fotky ze zoo :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
jste byli v lesne v zoo?
20. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
ne v Ostravě :wink: V létě se chystáme do Zlína,už jsme tam byli a mají to tam moc pěkné :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
aha,tak ja valim zatim papa
20. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
sluni cislo mam..dikes ted sme dojedli a natahli se na chvilku a jedeme do globusu na nakup,chlap vyhral v nejake soutezi anketni chleba 5x dle vyberu a kos na chleb tak to vyzvedneme yrovna a jdeme osmikat malou bohuzel radikalne pac to ma jak sasek jak si to sama strihala vypada jak blbka tak jde po usi chuderka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sluni jedeme do zlina v patek na vikend k babicce tak zajedeme asi taky na lesnou ,ale lidi tam bude jak hrom poku dbude hezky
20. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tak jsem umyla okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj ty byly hnusné :rolling_eyes: Ale už jsou krásné :grinning:
apo tam snad vždycky plno lidí,ty fronty u pokladen šílené :angry:
20. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
jj to znam,ale nase lesna je jedna z nejhezcich Zoo co jsem kdy videla :dizzy_face: mala ostrihana sme konecne doma ,tata nam usnul je taky nemocen..tak si skladame puzzle.. :grinning:
20. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak prcek byl s taťkou venku,pak šli k babičce.Přišel domů a snědl celý krajíc chleba :astonished: a ještě jogurt.Ho tam snad trápili hladem nebo co :angry:
20. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
nazdarek ..venku je nadherne dneska..mala stihla jit do skolky konecne..to je hruza celou noc se budim na wc a pak nemuzu usnout sem jak duchodce cumakovala od 4do5v kuchyni kaslala do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted si nachystame veci papiry a valim na socku dolozit papiry a do knihovny si neco pujcit no a to je asi tak vsecko pro dnesek..chlap ma nejake jednani dopoledne s kymsi takze prej3hodky v tahu bude a musime prezut gumy
21. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahoj apo tak to nic moc :frowning2:
My jdeme zase na písek :slight_smile: Malý je dost aktivista jak vidí děti,hned je mezi nima.Je to torpédo :grinning:
21. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
no ženy, vy to ale flákáte, mě se blíží konec pracovní doby a těším se domů, teda, jestli po mě bude v mém blvném období skákat dítko, tak vlastně ani ne
21. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
cudsik tak jsme opekali v tu nedeli bylo fajn jo api a ta pani jak pises je znama od tchynky bydlela kousek jak bydlel alik ale je super fakt to by byla tchyna ti reknu kurna a o barak nam urcite teda nedje nevim jak te toto mohlo vubbec napadnout :angry: ted jsme dorazili z venku byli jsme na pisku a vcera mel adysek vystoupeni ve skole ukazovali jak se uci pak hrali na fletnu zpivali ukazovali nam ty krtecky jak vystupovali i indiany meli vystoupeni no pekny a pak na karate :grinning: :grinning: ve ctvrtek vystupujou zase s tema krtkama na soutezi v havirove byli druzi :grinning: :grinning: a na vecu udelam asi vajecnou omeletu a zeleninu jo a rajskou delam s plnenou pasprikou anebo udelam jen masovy kulicky a s knedlikem :sweat_smile:
21. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.