• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nazdarek :grinning: toz andy musite ju vic zneuzivat at si uzijete vybehu trosku nez ta jedna mistnost to musi byt pakarna :stuck_out_tongue_closed_eyes:na pisek porad nechodis s detma? tak sem upekla bajecnou buchtu pak hodim recept je uplne bez tuku :wink: uz se tesim do Zlina na zmrzlinu mnam...
21. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojte dneska mi to nějak pomalu utíkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý se pořád klouzal na klouzačce až neudržel rovnováhu a hlavou do ní praštil ,jak jel :cry: Přímo za ucho,má to tam pěkně odřené :frowning2: Ale za chvilku už chtěl jezdit znova :angry: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
sluni mala dneska sebou tak svihla az to pekne nebylo ma to sedrene jako blazen,ale uz ctou pohadky s tatkou sli sme na zmrku a nacpali se jak nikdy..odvezli kolotoce bo je asi nekde pout,ale ony hned dojedou zase za par dni..koupila sem si dneska zupan do porodky krasnej podprdu a zitra jdu jeste na plinky a tampony do podprdy a ted uz jdu na pouta :sunglasses:
21. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
teda zneuzivat jo ne ale ja u ni fajn to jo i na pokec ti rikam lepsi nez tchyna s tou si nemam co rict :unamused: :unamused: ja jdu na ordinaci cusik :sweat_smile: :sweat_smile: jo a na vecu nebyla vajecna omeleta ale ryzova kase :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
jejda, chudinky děti, já dala malé polévku,P včera vařil snad 3hodiny vývar, no mňam, uvařila jsem nudle a malá dlabala, tatínka máme na pivku, zítra jdem na narozky soused-majitele sante, tak musíme pořídit nějaké dobré vínko, on je trochu znalec a malá mu dá čoketku
21. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
apo to je dneska den :frowning2:
syl tak si to užijte :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
teď tu běhá s rýžovým chlebíkem od alnatury, jsem nevěděla, že jí to tolik bude chutnat :sunglasses:
21. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak to mi malý vůbec nejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale křupky ze zdr.výživy to baští :grinning:
21. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
objednala jsem Sofi k narozkám chou chou, paní měla novou za 750,- ještě v krabici, polovina ušetřená,přidáme na vláčky nebo farmu :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
syl to je dobrý kup :dizzy_face: Už to máte za chvilku.No já ještě nevím co bych koupila,ale malý chce balón :grinning:
21. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
sylvi nam taky chutna ten alnatura a nejvic ji chutnaji ty polomacene zejo.. :confounded: nastesti do toho pije vodu a neslazene caje dzusy ji moc nejedou..vcera sem koupila flasku NUK a odsavacku do zasoby a hned si to musela zkusit ..su zvedava jak to bude brat az se narodi mimi :grinning: jestli zacne kakat do plinek a pocuravat se :grinning: :grinning: panenka chouchou co amme doma absolutne nevyuzita zatim teda :sweat_smile: mame tu maminko uzdrav me a nehraje si s nema moc spis s puzzle
22. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj tak malý jak někde vidí kočárek,hned tam letí,panenku vytáhne a vozí kočárek :grinning: Někdy jsou sice holčičky na nervy,ale většinou půjčí :grinning:
22. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
malá právě vozí pořád miminka, chová a s chou chou si hraje u kamarádky, no ale paní se mi ještě neozvala, tak nevím...tak možná ji mít nebudeme ani.
koupila jsem si bílé šaty na ramínka, dole je kolová sukně jakoby, za 60 nové neber to a Sofě tílko nové next zelené za 30, kup jako prase dneska :sunglasses:
22. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Syl a kde chodíš? :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
je to outlet značkových věcí u nás, ne hrabárna a sem tam se tam juknu a padnu na hezké kousky, jak se vyperou, vyfotím je
22. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Aha,tak tam nepojedu :grinning: Vyfoť :wink:
22. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
je mi jasné, prádlo poklizeno, vyžehleno, pere se další, před třetí jedem k dr vláčkem na ekg,se těším, to to tam malá zboří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
syl ja jsem ted donesla Benetton mikcu krasnou za 10 :grinning: a tri tricka CA za 30mame outlet a vyprodaval :sunglasses: do skolky na pisek potrebuje veci na zniceni tak uz je ma

sem od rana ve meste a uz me boli hnaty :rolling_eyes: dam si tu buchtu ..hned ju sem napisu pac to je bomba ..uplne bez tuku a silene chutna ,zvlast ted vychlazena
22. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
písni
22. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj tak nám čorli dvě bábovky :angry: Mám poslední dvě.Tak budem muset navštívit hračkářství :grinning:
apo pisni :wink:
22. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
takže, jestli si chce někdo zamlsat tak jsem papala ananas grilovaný potíraný přepuštěným máslem s medem :dizzy_face: krevety na grilu, špíz kuřecí s banánem naložený v medu a whiskey, pstruha v alobalu nadívaného uzeným masem, česnekem a petrželkou, k tomu veltlínské zelené ročník 2001 :dizzy_face: jsem přežraná, šla jsem uspat v půl 9 Sofu a už se tam nevracím, jsem už omytá, tak se mi nechce, jo kdyby byl hlad, tak jo,ale takto, nemám zapotřebí :sunglasses:
22. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
syl teda pstruha to bych si dala :dizzy_face: ananas ten taky,whisky neee,a víno bych si taky dala :grinning: Jste byli někde nebo jsi kuchtila?
a co malá už je to lepší?
22. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
to kuře-špíz s anánem bylo naložené v medu a whiskey, ne na pití :wink:
za barákem, kamarád, majitel sante slaví narozky, tak pohostil, jsme řinesli taky naložená kuřátka a slehlo se po nich,ani jsem neochutnala :sunglasses:
malá hajá, v noci chodím jen tak 2x a to k ránu zakrýt, volá mamí mamí a je odkopaná :slight_smile: nekašle už
22. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
zítra bude chou chou,ale nalomila mě kamarádka, že nějaký se prý prodávaj i někde na tržnicích, neoriginály,tak aby to tak nebylo, paní jede pímo k nám,tak si to vyzvednu :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
:grinning: jj vím,že je to naložené,ale já cokoliv,kde je tvrdý alkohol nesbaštím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba pralinky blééé :grinning:
Tak to je dobře,že je to v poho :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
ono to z toho vůbec nebylo cítit :wink: kdyby neřekli, nevím
22. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
tvdý-jedině finskou :sunglasses:
22. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jsem psala a pak se mi to smazlo :angry:
Takže já jsem to zatím poznala všude,ale pokud bych to necítila,tak to vypadá zajímavě :wink: Jinak já žádnou :sunglasses:
Tak ta panenka vyšla,to je fajn.Já teda vůbec nevím co bych malému koupila,uvažuju na bazénkem naplněným balónkama a dál nevím :unamused:
22. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
my chcem ještě sadu mašinek-kolejí, tunelů...a farmu dřevěnou se zvířatama, obojí miluje :slight_smile: vlastně všechno tři :grinning:

jdu spát, dobrou
22. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dobrou :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.