• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
No já taky měla bio rýži a vařila jsem 45min.jak tam bylo psané a stejně nebyla hotová :confounded: :rolling_eyes:
25. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojik tak dneska jsem mela pohodicku anetka byla z nasima u moji babicky v melci a adysek a adelku si vzala tcynka jeli k naky znamy od ni no moc jsem ji decka dat nechtela ale byli tam tez decka tak si pohrali :grinning: :grinning: jo zapomnela jsem napsat ze alik je na nemocenske s pateri chodi denne na injekce a bude chodit zase na rehabky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
jo sluni a k tem brylym jo dobry ty a slusi mu ti reknu dopoledne jsem byla ve meste strihnout trochu adelku a anetce konecky :grinning: :grinning:
25. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak malý usnul až teď :fearful: Nemohl usnout,pořád se převaloval,bobek.Jsme byli na písku,nějaký chlapeček tam měl zmrzlinu a Matik mu jí sebral :sweat_smile: Kluk byl tak v šoku,že ani nestačil začít řvát :grinning:
25. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
my přišli před chvilkou domů, malá řádí s plenou na hlavě, celé odpo byla bez pleny a nepočůrala se :dizzy_face: ale ani nevyčůrala,pila,tak nechápu
vařím si rýži k omajdě od ptáčků a sním misku :sunglasses:
25. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Syl tak super,že jste bez plínek.Jen to,že se nevyčůrala :confounded: Ale tak snad v pohodě :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
tipuju, že se jí to povede do pleny za chvíli nebo do nočníku,ale po noci se budí s plenou suchou :dizzy_face:
pije dost,tak si nemyslím, že je problémek
jinak venku hezky, teplíčko, byly jsme za taťkou koukat, jak připravuje dřevo, pak si ppohrát u kamaráda na zahradě(teda jeho dědečka a babičky), 6ti letá holčička malou vozila na motorce, co jí sestavil děda, mám ji myslím i v albu a malá byla spokojená, my pili kávu, pak jsme jukali na ryby v jezírku, super odpo, nebo podvečer?!
25. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Už i přes noc nečůrá?Tak to je fakt šikula :dizzy_face: Malý ještě jo,jinak je celý den bez plen i na odpol.spaní.Jen na tu noc musí ještě mít.Ale tak doufám,že půjde samo.
Tak to jste měli pěkný den :slight_smile: My jedem zítra k našim,ale prý má foukat,tak snad to nebude tak hrozné :unamused:
25. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
nám zítra přijede mamka na oběd, snad malou pak vezme ven a my si dáchnem :sunglasses:
Martínek je šikulka :dizzy_face: malé se moc nechce o nočník říkat, nevím, co proti němu má :pensive: ale jak má plenu, vyčůrá se do ní, jak ji nemá, ví, že se do ní nemá čůrat,tak tedy ne
25. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
A co na záchod?To taky nechce?Třeba teď ,když bude venku chodit bez plen,si zvykne,že má říct :slight_smile:
jj já taky doufám,že si trochu u našich odpočinu :grinning:
25. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahojik holky tak ja byla dopoledne v praci a pak jsme jeli na chvii k babi na kaficko byla tam i segra s malou tak decka si pohral ted jsme dovecereli pekla jsem bucek tak ja s manzou chleba s buckek nam a decka housky s sunkou a zeleninku ale i bucek dobli :sweat_smile: :sweat_smile:
26. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
cus tak mame na veceri manza cinu z veoroveho ja medailonky k orechu a krokety z trouby,male sem koupila obalovane krevetove kolecka mnamina..andy to by detem chutnalo kupujes to nekdy?sme vylezli z vany a deme dlabat mnam..pak pisnu jak bylo :sunglasses:
26. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj jsme byli u našich,byli tam i synovci.Malý málem usnul v autě,jak je unavený.Teď se rochní ve vaně.Půjdu ho uspat a pka dojdu :slight_smile:
26. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
ajoj api ne jeste jsem to nekoupila :sweat_smile: :sweat_smile: my kukame na video na osklivku katku deda to anetce nahral i kdyz to uz videla :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
andy a jite nejake ryby? :sunglasses:
26. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jsme s malým asi třičtvrtě hodiny v posteli předváděli,jak dělá křeček :grinning:
apo tak co jak bylo?
26. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj sluni az ted rano sem si to cetla,vecer byl manz ana netu a ja jsem uz nesla pak sme to vypli tak se omlouvam,ale precetla sem si to vsecko az ted rano a jsem rada a hned to preposlu strejdovi jednomu i druhemu a vsem z rodiny aby si to precetli a uz se taky treba vyjadrili pac to co ona pise za lzi a vymysly je neskutecne..

meli jsme se suprove"malou Karel nakonec odvezl k matce,ja na to nemela nervy po tom vystupu ve ctvrtek opet,volala sem babicce co mam delat,ale nebudu ventilovat sve problemy pres malou takze ju tam dal a uzili jsme si od vanoc volneho vikendu a pak jsme byli u meho strejdy a to bylo super,budu tam slavit sve 30narozky,dali nam hodne veci pro miminko a malou :sunglasses:
27. dub 2009 v 07:17  • Odpověz
ahojik holky zdsravim ted jsem dorazila z mesta byla jsem si nabit cipovku na autobus a pak u bredy kuknou koupila jsem deckam ponozky holkam gumicky a sponky do vlasku a ted jdu uvarit polivku jen ze sacku pismenkovou a na druhy mame segedi jeste ze vcera :grinning: :grinning: my jime jen file :grinning: :grinning: a alik ma rad kapra anebo pecenace zavinace ty kysely ryby to ja nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahojte
jj apo,asi je to lepší,že sis to přečetla až dneska.Tak to je fajn,že jste se měli dobře :slight_smile: A kdy slavíš?Třeba do IP :wink:
Nám dneska odjel taťka na týden makat,tak si užijem klidu :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
karel ma taky rad kapra to ja nesnasim bleee smrdi mi to bahnem.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja radsi lososa a to je asi tak vsecko pac ten nema kosti a ja mam psycho z kosti prave

sluni slavim 29.6 v lete a mam to domluvene,ze udelame grilovani u strejdy posezeni atd pac stejne nebudu moct pit kdyz budu kojit takze to neresim,nakoupim maso nejake jidlo a piti a posedime a pokecame a pak mam domluvene tady na zahradce se sousedama co mame kolem nas ta co mi hlida malou obcas ze si ugrilujeme zase pac tam muzeme aspon spat a nemusime nikam chodit..jinak sem byla ve trech zahradnictvich a nakoupila na plot zivy a zahradku stromecky kere a jine veci a uplne se tesim az to ve stredu zasadime ..musime to stihnout pac mi prijde ze nervama asi porodim driv nez v terminu :rolling_eyes:
27. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jé já kapra taky ne.Sním tak lososa a pstruha :slight_smile: .
apo tak to máte hezky naplánované.Na zahradě,k tomu grilovačka :dizzy_face:
apo vyprdni se na to.Zbytečně se stresuješ,ať to neublíží miminku :frowning2:
27. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
sluni ona me stresuje od 12tydne tehotenstvi ted uz je to jedno a ja jsem pako ze se necham.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

naplanovane to je dobre jen aby to vyslo pocasi a tak :grinning: ja radsi moc neplanuju teda,ale strejda mi to nabidnul vcera tak sem rada pac oni by sem asi nejeli vseci cela rodina pac tu neni ani kde spat a oni maji velkou zahradu a misto na spani a k babicce je to 5km takze pak jen prejedeme a vychrapeme se..kamos mi ted pésal jak byli na Lesne o vikendu a neozval se bylo mu to blbe prej sme meli svuj plan :grinning: od Karla z prace prave kolega ,ale rikal,ze pojede pristi vikend ci kdy do Hradce do Zoo a pak znova Lesna ze super ani to neprosli cele jak je to velicajzne a prej se ma otvirat dinopark 1.7u ostravy
27. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
No počasí,je teda důležité :grinning: Snad vyjde :slight_smile: Dinopark?Ani nevím :astonished: Mrknu na netu :wink:
27. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak jsem mrkla a je to kousek od Doubravy.Vypadá to docela dobře,jenom nevím jestli by se malý nebál.Když jsme byli v Zoo,strašně se bál slona a tam jsou ty potvory v životní velikosti.No uvidíme :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
sluni to bude super..vyskov je sice ne moc daleko na zajeti je tam i babicka od manzela takze se da kde prespat a spojit to s navstevou,ale preci jen tady to bude lepsi.uz sem chtela jit lezet a vzpomela sem si ze mam prepichovat papriky co sem dostala sakris to by byla skoda to nechat uhynout mam jich od tety asi 100ks,jako fakt super usetrila sem penez jak supek
27. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Malý je vzhůru tak pisnu večer pa
27. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
jasne ahoj sluni
27. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak papriky mam presazene a zalite a jeste plnej kufr tech keriku ..musim to zalit a rano to zavezeme na zahradku a ja to zasadim zitra pac porod se blizi a chlap by mi to zasadil vsude jen ne tam kde to ma bejt podle planku :grinning: jako,ale cumela jsem na ty ceny treba zahradnictvi u naseho domu prodava spireu ker za 139kc stejne velikosti jsem ja koupila na skolnim statku za 36kc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: pac je to zemedelska skola ci co a oni co tam pestuji prodavaji a maji strasne levne tak sem skoupila zrovna bednu a vrhnu s ena to :grinning:
27. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Teda apo Ty máš dobré kupy :slight_smile: To je fakt dobré.A kde máte zahrádku?
Jsme byli venku,ale dost foukalo.Když malý vystoupil z motorky,tak mu tím větrem spadla :astonished: :rolling_eyes:
27. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jj. musím souhlasit, nám už několikrát spadla čepka , když foukal vítr,a přímo doprostřed cesty :confused: Malá, když jdem ven a fouká, tak místo aby jela na motorce, tak si drží kšiltovku :unamused:
27. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.