• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tak jdu povesit pradli na balkon :grinning:
28. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
nazdar tak sem uplne grogy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: slunko pali jak cyp a ja si zapomela ksiltovku,ale mam udelane co śem chtela zasadila sem rododendron a nejake veci co mi dala teta nevim jak se to jmenuje a zitra jedeme pro zlaty dest a budeme celej den sadit ten zivej plot pac sem i ryla tam kde to chcu sadit a je to tvrde jak kamen tak to prolijeme a vrhneme se na to,zasadila sem si kvetinky a jeste rychle zkusim nasadit jahody pac sem ty stare vyrvala uz byly malickate tak snad neco zaplodi jeste..zitra by se dokonce melo i pokazit pocasi..a ve ctvrtek je paleni carodejnic tak mame jakysi program za barakem pro decka
28. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojte my jsme měli pečené kotlety se zeleninou a brambory :slight_smile:
apo tak zasazeno,jste teda makali.Ty jahody no snad jo,mamce už kvetou :astonished: Docela brzo letos :confounded:
28. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
letos to kvete vsecko strasne brzo.uz mame rybiz kulicky..sem zvedava jestli neprijde mrazik v kvetnu a nepojde to vsecko..mam chute jak prase a snazim se vyhnat prcka z brucha nejde a nejde :grinning: pac uz me natekaji nohy sakra
28. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
No to jsme taky říkali,že jestli příjdou zmrzlí,tak je po tom.Neblbni,máš ještě měsíc čas,ale chápu ke konci je to hnus :frowning2:
28. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
ve ctvrtek jdu na monitor konecne tak snad bude akcni jak cele dny a neco mi doktor rekne treba ze uz se to rozjizdi ci tak necoi..nezavidim holkam co sou tehu v lete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Já jsem rodila 6.července a sestřenka 25.července.Ona to hůř snášela než já,mi to tak nevadilo.Ale jí natýkaly nohy :frowning2: .Já jsem to měla v klidu :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
čau, jsme doma, malou jsem dala spát, jdu si uvařit kafíčko a nohy hore.
daly jsme si s holkama na obídek kuřecí steak 200gr, já s teplou zeleninou a česnekovou polívku-tu si dala i malá, jsem přežraná až to bolí, mám žízeň hroznou, teď nehodlám 2hodiny nic dělat :sunglasses:
já měla rodit 17.6.a rodila jsem 20.5. a byl hic, v tom červnu pak byl taky na ten termín myslím
28. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahoj sylvi to ses nacpala co? :grinning: cesnecku si dam taky asi zitra jestli se mi bude chtit bvarit,mam totiz spenat a budu delat spenatovou polivk s krutonkama a kruti jatra pecena na cibulce s ryzi a salat jarni tak si dame do nosa a vecer jdeme grilovat se znamejma
28. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
vařím Sofě na zítra polívku zeleninovou,ale jdu ještě za něma ven,ať se vyvětrám, když zítra budu dřepět u pc celý den
28. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojte byli jsme venku,na písku malý naprosto hotový :grinning: Usnul jak špalek :dizzy_face:
Jé česnečku bych si taky dala :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
nazdarek ja cumim na pouta a asi brzo vytuhnu,rano nas ceka prace na zahrade a snad by melo vecer zaprset konecne at to nechcipne..
28. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Já zas na Ordinaci :grinning: Malý se vzbudil,asi se mu zdálo,že má špinavou ruku nebo co.Pořád říkal ne ne a co to je.A natahoval ke mě ruku . Bobek byl z toho úplně špatný :frowning2:
28. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
dobre ranko,tak si dopiju kafco a valime na zahradu posekat travnik a sadit ,hlasili,ze ma prset tak to musime stihnout,volala sem do zahradnictvi a nedosel jim zlaty dest :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak sem to tam chtela nasadit vsecko ..no nevadi pockame a dockame se :grinning: jdu se nacpat rybim salatem a pockam co to v kombinaci s kavou udela po ranu :grinning: na obed mame pecena kureci stehna s chlebem uz udelane bereme si sebou pac tam budeme dlouho ..celou noc se budim a mam silene chute na broskve,ale ty chlupate ne nektarinky..sakra skoda,ze je nemaji nikde :rolling_eyes:
29. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
ahojik tak ja utrela prach zapla pracku alik sel na injekci a na obidek asi udelam naky maso prirodne a k tomu brambory a bude :grinning: :grinning: jeste bych mela zehlit a jdu na odpoledni :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
mner natekaly nohy u anetky ten posledni mesic mela jsem je jak dyne ty brdo to je nejhorsi ty posledni tydny pred porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojte,tak my jsme byli venku se sestřenkou a malou.Malý byl nějaký protivný :confounded: Ale už chrní,snad to bude odpol.lepší :slight_smile:
apo já jsem měla taky chutě,ale na nektarinky a to v zimě.To bylo hrozné,nikde žádná :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
ahoj, makám, tak jen pozdravím, jsem ráda, že nejsem doma, nevím,jak bych S vysvětlovala, že tu bundu si vzít prostě musí :grinning:

já po porodu furt jedla belgické pralinky :grinning: denně krabičku
29. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak jestli dneska neporodim tak uz nevim..zasadili jsme 10okrasnych keru,ryla sem jak dabel,presazovala kvetiny sadila nove,vyrypavala plevel na chodniku a k tomu milion dalsich veci fakt nadrena jak kun a boli me akorat trisla nic jineho :confounded:
29. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
apo Ty to nějak honíš ten porod :confused: :sweat_smile:
My jsme byli na písku pak na prochajdě,všechno mě bolí,malý už byl tak unavený,že na mtorce skoro spal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupila jsem mu zmrzku a ta mu spadla :frowning2: :grinning:
29. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
tak super, babička má zítra nenadálou inventuru, že si nevymyslí něco lepčího, fakt mě už sere, jako malá bude u sousedky s Lukym,ale tohle se teda nedělá a kor mě :sunglasses:
jdu uspat, sebrat malé šminky, vysprchovat se a spát asi
malá zbouchla během pěti minut ledňáčka,toho klasickýho, hranatýho, jak kdysy stál 50halířů :sunglasses:
29. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
a nespadl jí ani kousek, opatrně okousávala :grinning:
apo, nehoň to, přijde to samo, uvidíš, je ještě čas
29. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
syl no vidíš šikulka :slight_smile: Malý byl z toho dost nešťastný,ale pak řekl,že je to pro ptáčky :grinning:
29. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
malá vždycky z obchodu nese sýrový rohlík a nechtěně jí upadne a prej pipi pipi
29. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jj malý by jim nejraději dal i celý rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak nam to nedalo a jeli jsme jeste odpo na zahradu a K opravilstudnu takze hura je voda..ogrilovali jsme parky a sedeli skoro do20hodin je tam paradne jak nikde nikdo kolem..dneska jdu na poradnu ,nemuzu spat pac ti posrani ptaci rvou na stromech jak hrom a jeste se rozedniva snad ve 4ne?ti dva chrapou spolu jak manzele se drzi kolem pasu a dychaji si do obliceje :grinning: tak tady trochu poklidim zatim a hledam neco na moc..opet klasickej problem,ze nemamdo ceho vzit moc..sestrarikala,ze ji kdysi jedna pani donesla moc v sacku ,ze to uz byl horor teda..
30. dub 2009 v 05:52  • Odpověz
apo -sorry jsem se musela smat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moc v sacku :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojik tak jsem pred chvili dorazila od doktorky kurna adysek ma anginu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve stredu na kontrolu ted jsme doobedvali cinsky salat knedlik s vejcem jen rychly obidek :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojte tak malý spí s panenkou :grinning: Jí objímal a pusinkoval.Odpol.jede k našim.
apo já jsem dostala takovou jako zkumavku z um.hmoty na gyndě.Kdysi jsem to nosila v lahvičkách od prášků,ale v sáčku :grinning:
andry zrovna teď,když takové teplo :frowning2:
30. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj sluni jo to je des jak je tak pekne on prisel vcera ze skoly napsal ukoly a sel si lehnout pak ho alik budi na trenink do karate a on teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja to nosila tez dycky v krabicce od prasku
30. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.