• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
bobek malý,tak snad to nechytnete všichni :confounded: andry v krabičce? :confused: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
jezisi ve sklince od prasku ja jsem sasek :sweat_smile: :sweat_smile: to doufam ze ne :astonished: :astonished:
30. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
jj andry,dělám si srandu :grinning: No tak vitamínky třeba,jinak všichni nemocní,to by byla škoda :frowning2:
30. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
zdravim tak kontrola v poradku cipek stale vzadu,ale hlavicka je uplne dole natlacena takze prej kazdym dnem to muzu cekat,sem domluvena se sousedkou ze zahradky ,z ekdyby neco mam volat dnem i noci a pohlida nam malou zlata pani fakt ze jo..vis jak nekdo ma mamku na tohle ja sousedku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted sme dojeli ze zahrady zasadili jsme zlaty dest a nejakedivoke rybizky a mame to pekne..teda uz se to lepsi nic moc tam jeste neni,ale rikam Karlosovi pockej za 10let jak to bude hezky rostle ted to ma50cm teprve..sotva sme dali opekat zaclo prset tak sme se presunuli k sousedum do boudy chlapi popili trosku ,a ficeli sme domu,za barakem mame paleni vcarodejek ,ale prsi a je hnusna zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: takz enic,K usnul na sedacce pac v 20zacina hokej a v 22ma jit do prace pac jak skonci kseft budou delat nejakou velkou inventuru pac najizdeji na nejakej system novej do PC tak to musi bejt,fakt pakarna takz ebuhvi kdy dojde..

skuri"ja se taky malem pocurala smichy pac jako v sacku....nechapu a to sem dneska cumela jak pero v cem ty holky tu moc nosej..sedim v ordinaci u sestry na KTG a asi 3holky jedna moc asi 0,5l v zavarovacce,druha ve sklenene lahvi od napoje Kubik asi polovinu treti uz ani nevim ..ja sem donesla v minisklenicce od vzorku samponu a ony nosej jako vbsecko co nacuraji..to nechapu ..na co probuh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
apo v půl litr.sklince :grinning: tak to je mazec.třeba to sbírá už od 5 :grinning:
Malý byl u našich jsem myslela,že se bez něho zblázním.Jsem závislák :pensive:
30. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj,je mi od vecera blbe..nevim jestli grilovani nebo se neco jako deje.. :astonished: sem myslela ,ze uz to prichazi vcera silene bolesti v krizi tam dole a do toho tuhnuti bricha a pak sem spala celou noc takze asi poslicky ci co..varim obed,vysala sem uklidila co se dalo,ted jeste budu fotit veci do aukce a po obede jdu lezet a mala snad taky :grinning: dneska je prvni maaaaj jste polibene? :grinning: :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj apo tak odpočívej :slight_smile: Já jedu odpol.na H.Bečvu,ale bez malého se mi moc nechce :cry: .
Jj políbil mě Matik a dvakrát :grinning: :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
my včera dorazili domů i s malou v půl jedné v noci :sunglasses:
1. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
malá hajala v kočárku
1. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak to jste si užili :slight_smile: A neprobudila se,když jste přišli?
1. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
u nas prselo az do noci takze naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnesla jsem obed ..jak sedim dobre jak vstanu okamzite mi tvrdne bricho a mam tlak na spodek to nechapu teda
1. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Že by už něco? :confounded: No tak si běž hajnout a když tak dej vědět.A to zrovna dneska jedu pryč a přijedu až v neděli
1. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
ja nevim asi nic pac bolesti jako takove nemam jen tuhnuti a prcek se prevaluje az to boli
1. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Prďoš už se asi připravuje :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
apo-abys jako neporodila doma .si psala ze mas hlavicku uz pekne dole napresovanou.zkus dat horkou vanu a uvidis :wink:
1. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
sku nestraš :astonished:
1. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
skuri,ale me nic neboli je to takovej ten tlak dolu kdyz si treba sednu drepnu nebo stoupnu jakoby se to svalilo vic dolu,sem se ho vcera ptala jestli si to jako muzu nahmatat a on ze ne ,ze je to spis tlak te hlavicky na veci kolem..ale me to dela asi tyden a ted do toho chodim obcas na wc tak uvidim
1. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak já valí mcx ahojte :slight_smile: v
1. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
ja nevim ale treba kdyz jsem cetla prispevky na porodech tak kolikrat psali holky nic nic dojeli pak do porodky a cak cak a bylo to.ja nestrasim.jen at apo zkusi tiu horkou vanu a bud se to rozjede a nebo ne.cetla jsem ze hlidani ma zarizene tak si myslim ze by vse klaplo.a dnes je tak krasny datum :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
hele hlidani by bylo to jo,ale manzel je v praci a nedostane volno :astonished: pac kolega jel nekam mimo misu a jeste se asi 100x ubezpecoval ,ze to nebude tento vikend pac nemuze dojet a nikdo nenahradi manzela dobre co?maji dva lidi a nikdo nahradni neni..pockam az mala usne a zkusim tu vanu,aleuz se to zlepsuje nicmene si rikam,z esem to asi rozhonila tou zahradou apc me bolej i stehna predni strany asi z toho drepeni

sluni uzij si to :sunglasses:
1. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
slu papa :slight_smile:
apo-jasny jako jedina ty to vicitis ze uz se to rojelo. :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
no ja se ho prave vcera ptala jestli mam cekat co nejdyl jak rychle to u druheho pujde nebo mam jet radsi hned pac chci epi no nevim
1. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
no ja jsemdruhej porod mela rychlej v 15.30 takovy pichani po 10min a pak se to trochu rozjelo ale mela jsem nepravydelne ztahy ak jsme jeli kolem 16.30 do porodky.tam me prohlidla a byla jsem na 3cm a pak jsem do 19.25 jen chodila ale nic me nebylo sem tam me pichlo a pak od 19.30 jsem sla na sal a musela jsem lezet pac me davala neco dovnitr nemohla najit ozvy na brise a to jsem myslela ze umru a ve 21.04 byla mlada na svete ale teda bylo to hruza.
1. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
teda to je ryhlovka co?ja si rikam,z eto bude rychlejsi snad,ale vcera sem zase moc cetla na netu a docetla sem se ,z enatlacena hlavicka dole taky neni uplne idelani,z eto muze vic bolet ci co a nemusi rotovat spravne mam hruzu,ze se neco posere jako krvaceni atd kor u nas byla tady ta umrti te rodicky tak se mi o tom zda porad
1. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
apo-tak zkus treba jen zavolat do porodky arict jim ze treba mas obavi ze te ta hlavicka dole tlaci .jako i kdyz jsi vcera byla u dr tak se to vse meni z hodiny na hodinu a nekdy i sekundy .a nebo nemas nejakou pordni babku?
1. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
nemam nikoho ,ale nekdo by bodl ..skoda ..ja pockam jeste ,ale kdyz ted sedim je to v pohode
1. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
nevim jestli je nekdo s tebou doma trenba manzel .tak zkus tu horkou vanu a uvidis .drzim palce treba se to rozjede a dnes budes mit mimco u sebe?
a jeste jedne otazka proc chces PDA?
1. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
ja mam epi od prvniho porodu indikovane kvuli dychani pac mam astmaticke zachvaty a jak sem zacala prodychavat kontrakce tak s emi delalo zle a kyslik mi nepomahal ani leky tak mi dali epi a ulevilo s emi ,z esem nemusela toliko prodychavat a hyperventilovat se a napsala mi to alergolozka i ted k porodu tak sem zvedava pac jna jednu stranu pokud to ma delsi dobu trvat a ja se udejchat tak mi bude desne spatne a odpadavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli to ma jit rychle tak je zbytecna fakt nevim
1. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
no tak uvidis oni s tebou neco vymyslej a kde budes rodit?teda myslim mesto?jestli to neni tajny :wink:
1. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Opava prave asi pokud nebudu stihat Ostravu
1. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.