• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
normalka s tebe chytam infarkt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
ja ze sebe taky teda,pac posly mam porad od vcera a nic,brucho tvrde nonstop v podstate pokud nelezim a nespim tak tuhe a je mi porad zle a presto vsecko mam chut ena jidlo a uz nevim co bych sezrala ted sem mela dva pomerance chleba se sunkou a furt dokola nevim na co mam chut ani nic me nechutna a mam hlad :grinning:
2. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
a njestli zacnu rodit v brzke dobe tak asi hned nepoletim do porodky budu seckavat doma co nejdele ,hele dokud neprdla voda neresim to
ajoj api ty ja uz ani nevim co mne dali ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jak ja api co :astonished: :astonished: kurna ja prisla z prace lehli jsme si s adelkou a usli jsme obe dve a ona vstavala v ctvrt na sest ty brdo spala od tri :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
ty si to nepamatujes? :astonished:

jakou mas smenu pristi tyden?
2. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
ne pamatuji :astonished: api mam pondeli utery volno a ve stredu odpoledni a pak ranni :slight_smile:
2. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
tak se uvidime na besidce
2. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
ajoj api dobry ranko tak jak je jo uvidime jsem na ne zvedava na holky sikovny :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
no karel pujde asi taky ma volno.. :sunglasses: dneska je mi dobre to je nejake podezrele :grinning: byla sem na nakup velkej tak sem se rozvarila delam kure halali s knedlikem spenatova a cesnekova polevka pak sem koupila maso na bolonskou a bruschetu udelam nejake pochoutky pac nevim jestli ju zitra dam do skolky bo se macela na zahrade v ledove vode a tece ji sopel no uvidime rano jak na tom bude,ale ma se kazit pocasi..ty nejsi v praci dneska?
3. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
ajoj api ne dneska jsem mela volno vcera jsem byla myslis ze budu furt makat :grinning: :grinning: my meli rizky na obed a bramborovou kasi k tomu a polivku ze vcera kureci vyvar :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
tak to se mas a jeste pondeli a utery volno co?
me boli v krizi jak svina a natekaji mi kotniky coz sem nikdy nemela..no udelala sem oblozene vajecne chleby uvarila kotel cesnecky nasmazila krutony udelala malinoje puding s piskotama a halali mam s knedlikem jeste udelam na fofr na veceri kdyby nahodou zapecene brambory se zeleninou a syrem pac si rikam kdyby to na me skocilo at maji nachystane jidlo :grinning:
3. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
sem videla ALIKA JET AUTEM OD KAUFU KOLEM 3HODKY MYSLIM
3. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
api teda ty ses kucgharinka my meli oblozeny chlebiky na veci ted vecerme a alika si videt nemohla bo jsme nebyli doma byli jsme se na chvili projit na hradec i kdyz adys je nemocny jen na chvili bo alik ma vychazky od dvou do sesti :sweat_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahojte tak jsem doma,bylo tam fakt skvěle,ani se mi nechtělo jet domů :grinning:
Teda apo jsem to dočítala a už jsem si myslela,že už a nic :grinning:
3. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
fakt jo no ja videla uplne to auto s cernejma sklamam a ten vas nosic a pak sem jela z akarlem do prace a videla sem anetku v kratasech a ksiltovce jit ven :sunglasses: kurna ja nevim tahat ho s anginou ven a kdy jde ales do prace ?toz kdyz se prochazi tak to nema tak hrozne ne?karla kdyz chytly zada tak se ani sam nevycural a plazil s epo zemi

sluni cus ja taky myslim porad ze uz a nic sakris :confounded:
3. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
No to příjde :grinning: Jako malý mě viděl po víkendu a když jsem si ho vzala tak prý táta a chtěl jít k němu :angry: :angry: :cry:
3. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
hehe to sou decka co?to uz je jak ta puberta jak pisu ..nevdecne deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
prece bych ti nekacala do prace pujde asi az koncem cervna jeste chodi na ty injekce a od strtedy na rehabky :sweat_smile: ty nem a ma sice sirup ale uz je mu lip sluni ahojik a kuknete na fota
3. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Ani nemluv,jsem byla nasraná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale za chvilku ho to přešlo.No i tak ten první dojem už jsem měla zkažený :unamused: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
ty jo on bude doma jako tzak dlouho a s cim kdyz normalne chodi a jezdi a tak?jen jestli se schvalne neflaka :grinning:
3. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
ne cervna kvetna jsem chtela napsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: dycky kdyz chodil na rehabky byl doma tak aspon mesic
3. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
jo anetka sla ven jak jsme prijeli to byl kolem pul sesty :grinning:
3. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
andry ahoj jsem koukala,kde jste byli?
3. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
ty jo a kvuli tomu musi bejt doma kdyz se hejbe nebolestive?ty jo ja chodila na rehabky pri praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
ty u nas na hradci nad moravici uz mam alba plny ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to z nej musi mit velkou radost kolegove co?si semtam slehnout dovolenou na mesic a pul jen tak :grinning:
andy a proc nevymazes stare fotky a nedas nove? :sunglasses:
3. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Tam je pěkně :slight_smile:
Jé to by se mi taky líbilo,kdybych robila a měla měsíc nemocenskou :grinning: Teda pokud by to nebylo vážné :confounded:
3. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
kurna tak alda ten to ma celkem casto takovou dovcu co andy?pak ho vidim behat jezdit autem jakoby mu nic nebylo :grinning: teda clovek co ho berou zada tak je rad ,ze se doplazi nekam a on je jak srnec :grinning: :grinning: :grinning: ja karla vezla na injekce a obstriky v aute vzadu v leze na polstari a hekal jak osel a nemohl ani na wc musel curat do bazanta :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.