• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Tak taková nemocenská apo,to bych teda nechtěla :rolling_eyes:
3. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
proc ne? :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
No,abych se nemohla hýbat a pořád bolesti :frowning2: To raději robit a být zdravá :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
sluni je mozne mit stahy bezbolestne?jako me ted vsede ztuhne bricho uplne mega a neboli to a pak pozvolna povoli..nebo je to treba jak se prcek treba natlaci a tim ta deloha ztuhne?
3. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Kurec apo Ty mě dostáváš :sweat_smile: No jednou jsem četla v nějakém časopise,že holka měla tvrdnutí břicha tak po 5min.a vůbec tomu nepřikládala nějakou váhu.A pak porodila překotně doma a ještě takový brutus,že prcek šel nohama napřed :unamused: .Ale víš jak to se nemusí stát.Možná Ti jenom tvrdne břicho.Teď jsem z toho hotová.Máš chlapa doma?
3. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
no ja to mam porad uz asi tyden dva takze tomu neprikladam pozornost pac si rikam az odtece voda nebo aspon zatka tak je to jasne a pokud me nic neboli tak to taky neresim jen je to neprijemne :sweat_smile: chlap je v praci,ale uz jen dve hodky :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
jdu na hokej asi :sunglasses:
3. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
No tak to bude tvrdnutí.Mi taky hodně tvrdlo a byla jsem z toho nervní,ale doktor říkal,že je to normál. :wink:
3. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
a ty otoky jsi mela?ja od vcera silene uplne zarezane kotniky do ponozek a natekle ze neni ani ty kotniky videt
3. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
To ne,mi vůbec nenatíkali nohy.ale sestřence hrozně,stačilo dát trochu blbě nohy a bylo to,nohy jak balóny.a strašně jí pálila žáha.Mi zase trnuly nohy,hlavně v noci,to byla hrůze ,jsem ani nemohla spát
3. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
andy utekla :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
:sweat_smile: Tak už je dost hodin,tak pozdě tu nebývá
3. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
ale ani se nerozloucila :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
No to jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andry,že se nestydíš :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
kurna nedaji gol a nedaji :confounded:
3. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
No jo,co naděláš :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
ale vcera to byla prca co?tolik golu za sebou az to bylo nudne :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ty br´do jsem se nedívala,jsem byla na té Bečvě.Seděli jsme na hotelu v baru a chlastali :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
teda to je zivot...ja si dala ve ctvrtek honem na fofr stuhene tocene pivo na zahradce sem vypadala jak alkac..buben jak prase decko v zavesu manzel popijel a ja to do sebe lamala jak das :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Zase tak často to nemám :sweat_smile: .Ale jsem si taky dala v létě myslím 2x malé pivo.A lidi na mě čučeli,jak bych byla kdoví co.Přitom je to na trávení úplně super,samo pokud se nenalámeš :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
no jasne,z ene..ja stala dnes u Karla v praci a pritelkyne od jednoho jeho kolegy ma 19let tehotna v 5mesici a prede vsema hulila jak krava s prominutim..jako chlubila se tim hladila si brisko a potahovala cigo k tomu manzel sel do vyvrtky :astonished:
3. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
No tak to se ani nedivím,to fakt nemusím.No mladé pipky :angry:
3. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
no tenkrat mu donesla do prace vysvedceni a tehotensky prukaz zaroven..dobre co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
No to by mě asi jeblo :astonished: Vtipná holka. :rolling_eyes: Ale co naděláš :unamused:
3. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
no maji to zvlastni bydli v pronajmu ona chodi do skoly porad ci co proste takova pipka vyzila nebo jak to popsat

ty jo ja zacinam mit strach z porodu jak cyp
3. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
No to je síla.Tak to bych nechtěla mít takovou dceru.
Já Ti věřím,podruhé je to ještě horší než po prvé,bo víš do čeho jdeš :unamused:
3. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
presne tak ,ja si sice moc nepamatuju tu bolestja do dnesniho dne ani nevidela porod na videu tudiz sem nevedela jak to vypada zepredu a potes teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj teda mam z toho husinu a malou sem tlacila jen 3x a cela sla ven naraz a ted mam strach aby to slo taky hladce
3. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak druhý porod je prý lepší,bo ty cesty jsou už roztáhnuté.ale i tak já budu mít taky strach :frowning2:
3. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
a nejsou nahodou roztazene do urcite doby po prvnim porodu?ja uz mam 4roky od porodu prave me to prijde jako poprve ne?
3. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
To ne ony se stáhnou,ale jsou pružnější.To se neboj.Ty br´do se Ti vůbec nedivím.
3. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.