• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no pac to muze bejt kdykoliv..sakra nejdriv clovek chce at ma ty mesice nevolnosti za sebou co nejdriv pak je mu uprostred dobre a pak zacina mit strach a kdybych mohla prenasim 100tt :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
:grinning: To říkala sestřenka,prý že by jí nevadila,kdyby malou nocila 3roky :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
jezisi ja nevim co a jak a nejhorsi je ,z enevis kdy to prijde ..kdybych vedela jako zitra v 5to bude tak se jdu psychicky pripravovat anebo bych spis byla vypsychovana jeee ja uz silim :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
:grinning: To je lepší nevědět.Snaž se na to nemyslet a až to příjde tak to bude.Já u prvního byla v klidumale bude to asi tím,že byl první.Při druhém by to bylo horší
3. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
a planujete dalsi?
3. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
No apo abch řekla pravdu tak se mi s ním zrovna nechce :unamused:
3. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
aha tak to radsi nedelej jestli si nejsi jista :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
No nepůjdu do toho.Třeba potkám nějakého prince a pak to bude raz dva :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
juuu teda to bude ,ale jste mas cas na dalsi stejne ne?nebo jsi chtela brzo?

ted mi psala kamoska ,z ezitra zajdem odpo na kafe dokud jsem celicka jeste
3. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
No chtěla bych tento rok,ale to neklapne,že :grinning: Tak uvidíme.
To je fajn,ještě si to užij :wink: Pak nebude tolik času
3. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495

CHÁPU DOBŘE, ŽE JE TO BEZ MATRACE?

ahoj, chlapa mám u sousedů na hokeji, jsme se u nich vystřídali, já tam šla probrat hlídání Sofinky a on pak na hokej
v ruce mám třísku,sama to nevyndám a od chlapa to bolí,tak asi bude muset vyhnisat

od pátku jsme byli na chalupě, malá lítala po zahradě, volala bi(sekali jsme trávu, bí=sekačka)sbírala se mnou trávu, krmila slepice sousedovi, papala grilované masíčko :sunglasses:

apo, co ty tady :grinning: :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
sylvi mam strach nikam nejdu :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
dobre ranko tak nerodime zatim..v noci parada chtelo s emi na wc,ale lenost byla vetsi tak sem to prekonala a sla az v 6rano..mala spala s nama dneska vyjimecne :grinning: mi chrchlala do ucha fakt super.. :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stahy mam ,ale nebolestive takze to prdim a jdu do mesta na prochazku a neco dokoupit.musim si zajisti yal gel v lekarne kdyby mi nahodou chteli strkat neco nepatricneho jineho do zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: navarene mam,decko ve skolce ,ale venku je nejak kosa a vetrno pro zmenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj hoílky omlouvam se ze jsem se vcera nerozloucila sla jsem kukat na telku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl tam dobry film na nove jinac ted jsem upekla buchtu bebe rezy cekam az se vychladi pudink dam ho na ten piskot na to bebe susenky a poliju polevou a bude to obed mame ze vcera jeste ty rizky :grinning: :grinning: ty jiny tam jsou taky na nemocenske nekdy i tri mesice ale zalezi s cim ze to je jasny y on ma ty bolesti porad jen nekdy ho to chytne fakt paradne ale jezdit muze to jo mne kurna boli silene zaludek ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: adysek kuka na dvd o nakyxch robotech a ja jsem prevlikla periny a doufam ze nebude prset ty brdo je tam hnusne vcera tak hezk to je dess :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
ty my tez rikali v porodnici kdyz jsem jim rikala ze cekam uz treti ze prej uz to jde rychleji ty porody :grinning:
4. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
andy on beha jak srnec :grinning: jen jestli to nedel ajednou za ca saby neprisel o ten polovicni duchod jako ,ze obcas musis zasimulovat aby jsi mel zaznam :grinning:

a ty jezdis s anginou andy ven na prochazky na Hradec? :astonished:
4. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
vsak ja nerikam beha a le prosimte :grinning: :grinning: ty my byli jen chvilku se projit bylo teplo
4. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
prosim te ja ho vidim normalne fungovat andy to je jasne ,ze simuluje :grinning: :sunglasses: kamos ma taky invalidni polovicni a rikal jak musis skuhrat aby jsi mel zaznamy jednou za cas :sunglasses: clovek co ho berou zada ze musi chodit na obstriky nemuze ridit auto chodit po obchodech a prochyzkach a je rad,ze ho nekdo doveze na injekci a lezi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to me zase nerikej ja mam zada po dvou operacich tak vim ..
4. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj, hledám hledám materiály a nemůžu najít :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě klepne a musím ještě najít fakturu z roku 2007 a by mě zajímalo, jak ji v tom množství seženu,ach jo, no mám na to do 4hodin, pak jedem pro tu postel, jako tři tácy za postel na 4roky, mě fakt jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
dobre ja ti to neberu vsak on funguje normalne
4. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
no prave ,ze kdyz funguje normalne tak neni nemocnej :sunglasses:
4. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
apí, to neřeš :wink: máš teď jiný starosti :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
ja nemam zadne starosti :grinning: jen radosti..hele ja nemam rada kdyz nekdo doplaci na nekoho komu se nechce delat :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
uz psala ze ho to skripne nekdy a ty rehabky mu napise jeho doktorka dycky tak jednou do roka :grinning: :grinning: by mel na ne chodit
4. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj sylvi :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
apí, vím

holky,chlap včera uvařil super lasaně, jedla jsem je v 22hod :sunglasses: jsem čuník
a dnes je má babi se Sofinkou, snad je nezdlábnou všechny,ale co uvařím na zítra, to fakt nevím,asi zase polívku, jo a mám hlídání za 500 denně, to jde, ne :sunglasses:
skripne a hned povoli kdyz funguje ...zvlastni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj andry :slight_smile:

apo :grinning:
4. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
prece ti nemusim psat jak to je ze zadama kdyt te boli nekdy o tak skripne a nemuzes se ani pohnout a pak to polovi mysklim ze na ty injekce by jinac nechodil jen tak ale to je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky máte hnus počasí?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.