• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
jo des posaci vcera prkne a dneska hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
musi kvuli duchodu aby mu to nesebrali :sunglasses: jednou za cas
4. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
to musi to je fakt :grinning: :grinning: a kdyz seberou tak seberou co nadelas ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
jsou na tom lidi o hodne hur a treba nemaji zadny duchod jako invalidni myslim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to bordel
4. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
no kdyz bude pravidelne si stezovat jak to dela tak mu ho neseberou neboj :grinning: no podle me je bordel,ze to ma nekdo komu nic neni a ten komu neco je nema nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
vsak je to bordel jak jsem psala kurna tam je kosa byla jsem povesit pradlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
no to jo treba lada co? :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojte malý protivný,rozežraný :angry: Nechat ho na víkend s tatou to je fakt mazec :angry: Ale naštěstí zase na týden odjel,tak snad se prcek rychle vzpamatuje :slight_smile:
Je tam zima to je hnus :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj tak tu byl bratranek odpoledne decka tu lumpaci :grinning: :grinning: co jsi myslela api toio lada asi jsem to nepochopila ty brdo :astonished: :astonished: :astonished:
4. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak malý už spinká,byl prtivný a chtěl se jít sám koupat už v 18hod. :confused:
4. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
tak ADEL pre chvili vylezla z vany ted si hraje s paanenkou bavila jsem se pres skype se grou z moravy ptala se kdy prijedem asi v cervenci na dovcu tez jsoiu nachcipani a leje u nich jak z konve nic jdu se sprchnout a pak kukat na telku tak se mejte :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
tak si lehni tez sluni a mas to :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Se mi nechce :grinning: Čučela bych do stropu a nic.Knihovnu máme ještě máme zavřenou,takže sedím tu a čučím :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj sluni..tak sem byla s kamoskou na kafe a sli sme pesky a teda kosa jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
My jsme taky byli venku a byla fakt zima,hlavně ten vítr. :rolling_eyes: Malý s neteří chtěli jít na houpačku,teda hlavně neteř :grinning: Houpali se hodinu vkuse :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
cau apo-tak co jak to stebou vypada.
jako kosu mame tady taky fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
my byly se S doprovodit babičku na bus a malá, že chce do obchodu, já u sebe ani korunu, tak mi babí dala 20,at malé koupím ňaminku, vzala si kinder čokoládku, tak to jsem povolila a šly jsme domů-pršelo a malá nadšená, no mě byla kláda,ale hlavně že dítě spokojené
jo, a tu červenou postýlku už ikea nevyrábí, takže musíme koupit bílou :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej maj posledních 9ks v Brně, sice tam jedem,jenže ve středu už musíme rozmontovat Sofáčkovu miminkovskou a smontovat jí novou, takže smolík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojik holky jo kosa je ty brdo budu ted varim na obidek zampionovou omacku s knedlikem :grinning: adysek si hraje a jsem zvrdava na ty nase holky ve skolce jak budou vystupovat :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
nazdar bazar..skuri porad nic posly jak hrom,prujem bolesti tuhnuti neustale az si rikam jestli to ze me nevypadne nekde po ceste :grinning: ve ctvrtek jdu na monitor toz su zvedava co ukaze posledne prd prej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zampionovou mam rada s masickem ne? :sunglasses:
5. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
ja bez masicka jen tak s knedlikem :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
tak jdem bastit :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
5. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
andy s masickem,nesetri tak :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
žampionová, fůůůj
5. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
sylvi :grinning: nedelas?ja sice taky ne vlastne nikdy pac ja delam jen omacku z hribku co najdeme v lete z pravacku babek a tak ,ale muze bejt dobra ,ale neslysela sem o ni nikdy teda :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
andy vem si fotak na holky :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
andy ty mas novy skype ucet?jak jsi rikala,ze jsi mluvila ted se setrou na skypu tak me to ukazuje,ze jsi napsoledy na skypu byla 19/4 :astonished:
5. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
ne mam ted porad stejny jsem pripojena kukni :grinning: :grinning: ze to meli moc hezky ty brdo i terinka sikovna :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
no ted ses pripojena ,ale nez jsi dosla domu ukazovalo to posledni prihlaseni 19/4 :grinning:

jo meli to hezke nahodou :sunglasses:
5. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
no vidis :grinning: tak tu omacku jse m delala po druhy v zivote moc mne to nelakalo bo houby nemusim leda tak smazeny zampiony ale decka to maji raddi :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
fakt tak to nevim ted mam furt stejny a co masla uz dobry :grinning:
5. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.