• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
pockej vy nejite houby jo?vsak jsi psala jak varis bramboracku s hribkama :astonished:
5. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
mala je dobra boli ju hlava prej tak lezi..teda ja cumim jak ales je fit to se hned tak nevidi :grinning: a nevadi,ze adamek ma anginu a beres ho do skolky mezi deti?ja nevim teda :astonished:
5. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
ja ze nejim houby jsem psala decka a alik joo v polivce je s nim ale jen trosku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
ty spravne by nemel ale nechtela jsem ho nechat samotnyho doma :unamused: jo vsak ja nic nerikam zitra se jde objednat na ty rehabky :grinning:
5. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
vsak mel zustat s alesem doma kdyz jsou marodi ne?ja teda nevim kdyby lidi vedeli,ze mala ma anginu tak bych si nedovolila ju tahat do kolektivu teda :astonished:
5. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
a co mu budou rehabilitovat kdyz je v pohode jako? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
no prece ty zada ne pocvici a bude to :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
no kdyz je v pohode tak uz nemusi ne? a co ten adamek andy proc jsi je nenechala doma? :astonished: :astonished: :astonished:
5. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
ja z takovejch veci mam pokazde strach a nechapu ty matky co to delaji... :unamused:
5. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
ja uz jsem ti psala ze obcas musi na ty rehabky ho poboliva ale nak moc strasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: protoze kdo by to natocil a uz mu je pil kdyby mel teplotu tak ho urcite netaham :cry: :cry:
5. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
kdo by to natocil???boze ty neumis natocit na kameru 20min nebo fotit????a navic u anginy neni provazejici teplota dulezita ,ale to co ma v krku vis?jako to mas jak s anetkou ta jak mela hnisavou anginu tak ju vzal ales do skolky normalne jakoby se nechumelilo a ta hned olizovala adelku ve dverich a byl ana lehko me to prijde nechutne z pohledu toho ne,z ese tomu neubranis,ale delat to prede vsema to je drze celkem pac jak vis,ze male pak nekdo neda pusu a hned to chytne je to sobecne toto..andy navic to bylo pro maminky ne pro tatinky pokud vim :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
nojo no pro maminky jo vim pusinkovat ji nemela alik ji mel neco rict :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
coze???mel ji nechat doma ne??a adamek taky..ja z toho fakt nemuzu..tato skolka je uzasna v tom jakmile nejake ditko je jen trosku nemocne hned ho lifruji domu aby se ostatni deti nenakazili a ty si siverene vemes anginu do skolky

proc jsi to nenatocila ty? :wink:
5. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem na vás přišla kuknout :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
ahoj kal jak to de :sunglasses:
5. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
protoze to neumim :unamused: a ja prisla koukat ne tocit ale to je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
api dobře a jak u tebe?
5. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
fotit umis ne andy? a proc se to nenaucis..ja vas fakt nechapu tohle jednani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
kal spatne je mi od zaludku a presto porad futruju..to neni normos :confounded:
5. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
api tak to není normoš...
5. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
no me i male taky bylo zle pred porodem ale prave ..a me je spatne tak jako zaludek na vode a tak jakoby to melo prijit a zatim nic jen se obcas tlaci tam dolu tak,ze mam pocit,ze ho snad vytahnu rukama :grinning:
5. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
ahoj kalerat :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
api no porod to taky může znamenat :slight_smile: rukama jo :grinning: no to by bylo super :slight_smile:
tak zitra jdu na ranni ne na odpoledni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kal ja uz jsem jak naprostej prvorodic pac mi to nejak splynulo a nic si konkretne nepamatuju jen ,ze v den porodu mi bylo zle od zaludku a nemela sem chut na jidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
ahoj andy :slight_smile:

api no mě odtekla plodovka, tak to bylo jasný. Ono těžko říct, zda ten druhý porod začne jako ten první
5. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
no praaaaaave ..kez by lepe a driv a honem :grinning: ja bych snad prenasela strachem i 300tt :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
tak to ti věřím, ale naštěstí to tak dlouho nejde :grinning:
5. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
ale strach mam vetsi jak u prvniho :sunglasses:
5. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
tak co andy,uz ma ales fotky v pc?
5. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.