• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahojte byli jsme u našich,ale počasí teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý protiva,bych toho chlapa přetáhla :angry:
Teda vy jste se rozepsaly :grinning:
5. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
andy za takove kraviny co delas obcas se nediv a nestezuj si pac kazda normalni mamka by te za to odsoudila kdyby slo o jeji dite :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tatka nam donesl z mekace mnamku jdem bastit

andy fotecku hodit? :grinning:
5. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
apo co máte dobrého? :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
no mala mela za velkou odmenu po hroooozne dlouhe dobe happy meal a ja chees ..letim na pouta uz to zacina :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj, vařím zeleninovou polívku, vypadá to, že nic jiného neumím :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
apo co provedla hezkého,že má tak dobrou odměnu? :grinning:
syl jak to?
5. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
a to jsem říkala, že tu červenou postýlku nemaj v ikee, mě klepne, prý posledních 9kusů v Brně :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
syl a neposlali by Ti ji?
5. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
no, asi ne
5. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
asi jsi to nezkoušela,že.Třeba objednat přes net.Ale to asi nejde,no to nevím,tak třeba výlet :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
v ikee jimaj levnější než na netu, zkusím zítra zavolat k nám do ikey, jestli by nebylo možné nám ji přivést do prahy :slight_smile: výlet bude do těch končin, ve čtvrtek,ale nemáme zahrádku na auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
No tak to je blbé :unamused: A nemáš možnost si půjčit?Nebo větší auto,kde by se vám vlezla.Třeba vám ji dovezou :slight_smile: Pak dej vědět :wink:
5. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
sylci zacni varit podle Babice :grinning:

sluni nic prave ona ma za odmenu semotamo asi 4x do roka mekac :grinning: a nekdy kdyz jedeme do Ratibore tak po ceste je a ja si davam cheese,ale ona to vubec neji..hranolky tak 4tycinky nugetku jednu celej dzus a hlavne hracku..jinak ji to nezajima pravda :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak to jo :slight_smile: Já už jsem od nich neměla nic několik let,moc mi to nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je dobře,že to malé taky nechutná :wink:
5. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
no proste znas to neco zajimaveho hracka u toho krabicka a dojidam to ja ..ani me to moc nechutna,ale cheese mam rada a jejich tasticku sladkou a salat
5. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
nazdar :slight_smile: :slight_smile:
api jsi jeste 2v1 ?jak je ?
6. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
porad kinder vejce :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
zkusim se vrhnout na uklid .chci umyt okna lehce a prevlict nachystat vsecko jeste sem ujistila,ze je treba umyt lednici uklidit ve spizi a udelat mega nakup a navarit do mrazaku nejake zasoby a mala je nemocna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
je chudinka mala co ma?
ty jedes jak drak :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
skuri mam ten hnizdici element asi..na posledni chvili se snazim uklidit aby meli cisto ay tu nebudu :grinning: a beztak tady udelaj bordel zase :grinning: :grinning: :grinning: jeste chceme o vikendu zasadit par keru na zahrade co nam zbejva a pomalu pripravit zahony na papriky a rajcata ..ja z obchodu pres leto nezeru :grinning: takze mame okurek rajcat paprik cuket feferony berani rohy dyne toho tolik,ze su zvedava jak to chlap bude stihat obveselovat vsecko
6. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
tak to je jasny :grinning:
api-takovy maly zeleninarstvi.ja dostavam od mamy okurky rajcata a rybiz,angrest a maliny ale ty jsou pozdeji :grinning:
6. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
no na to se chystame na podzim pac vubec neprsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: chciplo by nam to s nasim casovym vytizenim a hlavne mame zahradku pres cele mesto takze dostupnost hnedle neni jak si zamaneme..angrest a rybiz maliny a stromecky hrusky jablone zasadime v zari a ani jahody letos nemame sakris pac sem to vyrvala ze dam nove a nestihla nasadit takze koupime no a v lete u babi si nasbirame trnky a chci udelat konecne plnej mrazak tvar.knedliku plnenejch :sunglasses: co mate na obed?ja si dala cesnecku a jaksi sem byla uz 2x na wc :grinning:
6. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
my mame peceny kure a bramburky a zeleninovej salat :slight_smile:
jako cesnecku bych si taky dala ale on to nido nechce jist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
tak si uvar sobe..nevi co je dobre sakris :grinning:
6. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
vubec nevim co mam navarit na vikend..nechce se me denne tak asi nejakou omacku na dva dny a valasskou kyselici
6. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojte tedy začíná poprchávat :frowning2: To jsem zvědavá,jestli bude pršet,co budu s malý dělat :rolling_eyes: My jsme měli kuřecí rolky plněné sýrem :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj sluni ja si preju at prsi bo s emi nechce jet zalivat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam chut na smazak :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
:grinning: Tak a´t prší jen u vás :grinning: Ty máš furt chutě.Já jsem taky před porodem kompletně uklidila celý byt.Všechno jsem musela mít nejlepší :grinning: A vrátila jsem se a jako bych nic nedělala a to tu byl jen chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
no sak to je normalni zejo,ale stejne mi to neda a jest emusim zehlit,zitra je foceni deti ve skolce tak nejake satecky nachystat a rano valim na ktg snad me veme brzo pac posledne hodina i s monitorem fakt pruda
6. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak potom hoď fota :wink: Byla jsi tam dlouho,minule?
6. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.