• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
jo to co ma v albu :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
aha ,ale ja na to koukam to neni prave Lego preci :astonished:
jo to je pekny ty zviratka chces pro terinku lego :grinning:
terca lego ma prave ,ale zakladni kostky ja se ptala kvuli nejakejm sadam specialnim prave ja vim co je lego a ona ho ma..sem myslela ,ze mate taky lego ,ale to je nejaka napodobenina ne? :confused:
7. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
napodobenina :astonished: ne to je lego
7. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
andy to co mas na fotce jak adamek drzi krabici ale neni prave lego to sem videla v tesku to maji to vypada jak lego,ale neni to ..to by na te krabici muselo bejt napsane LEGO :sunglasses:
7. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
ty to je kupovany v tecsu v tom pompu
7. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
ale na krabici vidim ze to neni prave lego :wink:
7. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
jo ale kostky jsou stejny jak lego :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
jj ja to videla na netu i v pompu to maji vedle lega tohleto je to minimalne o polovinu levnejsi nez lego to zase jo,ale neni to ono ..toz ja myslela ze mate prave lego :grinning:
7. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
no jo no :grinning: :grinning: on si jeste rad hraje mam to tez v albu takovy robot nebo priserka takova :grinning:
7. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
ahaaa tak andy lego ma v rohu logo cervene.kazda krabicka kuk :sunglasses:
http://www.pompo.cz/seznam.asp?znacka=326

tak nerikej adamkovi ze ma lego kdzy to lego neni :grinning:
7. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
jo ty kuku :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
tak mu kup prave lego ne :grinning:
a co st emeli na obed?
7. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
na obed jen polivku :grinning: :grinning: a zitra chci delat asi gulasovou polivku a na druhy asi karbanatky anebo sekanou plnenou uvidim :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
to vam staci na obed polevka? :grinning: ja mela zadelavana zelenina na smetane v.brambor a na veceri mame veprova kyta prirodni na panvicce asi hranolky do trouby
7. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
no a proc ne jednou za cas jsme dost tlusti nee :grinning: :grinning: a k veceri nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
jste bledi a chudi jak smrtky andy :confounded: no neuskodi jednou za cas,ale vy to mate nejak casto jen polevku a jakou jste meli? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
ale prosimte holt jsme bledulky kazdy je naky ty bramboracku :grinning: :grinning: ale nemame tak na vecu jsme meli chlebik se sunkou a zeleninku :grinning: :grinning: nic jdu kukat na ordinaci tak cauky :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
andy vy nedelate nikdy teple vecere? :astonished:
7. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahojik tak jsem udelala ty karbanatky pridala jsem do toho mletyho masa crstvou cibulku trosku syru tvrdyho a sunku :grinning: :grinning: ne vetsinou studeny vecere :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Jak se vede?Apo jak jsi na tom :slight_smile:
Mě je nic moc,včera jsem byla se setřenkou a přišla jsem až k ránu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
nazdarek jsem cela,ale malem se rozpadam pac uz nemuzu ani chodit prevaznbe teda v noci brutus,brucho naple k prasknuti krece stahy vsecko je ,ale jinak nic..sem nachlazena trochu pac sem blb spala u otevreneho okna jak nemuzu furt dychat tak si ho otviram a rano me skrabe no super tak si dam caj a paralen,chlap mi navaril obed ted jel otevrit stanek do mesta a hned se vraci,odpoledne jdeme grilovat na zahradu se znamejma tak jen lehce autickem a vcera jsme jeli do Zoo v Ostrave a parada pak hodim nejake fotky jinak je hezky opet tak by to dneska slo jak rika Karlos :grinning:
9. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
apo :grinning: :grinning: To by šlo :grinning: Jak já měla hezky,každý den jsem si říkala,že už a když jsem pak rodila byla zima jak sviňa :rolling_eyes:
9. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
no mezi nama tesne po porodu budu rada kdyz bude zima pac to je des jak nektere maminky maji na pokoji strach aby jim mimi nenachladlo a pomalu nechcou ani vyvetrat to me malem piclo u male pani nevetrala vubec decko balila do sve periny ja malem umrela na dusnost a ona tohle :grinning: hele ja vcera v zoo videla pani a ta mela miminko ve fusaku a na nem spanelskou deku ja sem sla do vyvrtky chudak miminko teda :confounded:
9. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
No nám byla všem právě zima.Větraly jsme,ale ta paní co byla u okna,byla fakt chudák :confounded: Vždycky vzala malou a šla pryč bo fakt foukal vítr a byla kosa :rolling_eyes:
No tak to je trochu blázen,ne?Chudák mimčo,to nechápu :confused:
9. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahojik tak my byli u tety evi opikat volala jestli nechcem prijet tak bylo fajn decka poblbli parecky jsme opekli ted jsou ve vanelumpici a zitra jdu makat :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojte my jsme opíkali včera u našich :grinning:
Jsem uspávala malého a chvilku si s ním zdřímla :confused: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj andy teda ten ales riskuje nemocenska flaka se po venku :grinning: sem vas videla odjizdet uz brzo a auto az vecer teda to sou vychazky co?sem cumela vcera v tesku to musi bejt dobra banda simulantu tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sluni dneska relaxuju nic nedelam sem death
10. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.