• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sexujeme delam uklid jezdim s malou na kole ryju zahony a porad nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: hamiltona mi delat nebude a ani nechci on to nedela to mi udelala posledni lekarka a ani sem to nevedela krava jedna sice sem porodila do dvou dnu od toho,ale nesnasim kdyz mi delaji neco a ja nevim co
10. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
jj chápu, no holt se šlechtí prcek no......
10. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
no to jo teda ,ale rikal,ze hlavicka je natlacena uz dole nicmene cipek vzadu a miiiirne se otevira sakris :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
jako marky no asi to chce víc prostaglandinu ne jedna dávka...tož tak asi
10. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
takze za to muze chlap tak ho jdu znasilnit :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak jdi jdi já mizím brou
10. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahoj, vrátili jsme se včera z víkendu na moravě, tatínek udřenej, pač se ho dcerunka nepustila celé 3 dny, já jsem taky unavená,ale nevím z čeho, mrká mě třetí den oko, jako nějakej tik :grinning:
ségra už má pupendo veliký, dováděla s malou, jsem jí zakázala ji brát do náruče,no ale neposlouchá mě
včera odpo jsme šli na fotbal u nás, dítě neustále visí na nás a dnes ráno jsem ji dala na hlídání a řev jako prase, tak pojedu domů dřív
leje jak z konve, to je hnus hnusoucí
11. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
doufám, že je apí už v porodce :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
neniiiiiiiiiiiiiii :grinning:
11. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
sylvi mrka me oko :grinning: jestli jsi nahodou na nekoho nemrkala tri dny :grinning: :grinning: :grinning: ja si jdu pro ten sajrajt na okna papirove uterky a vrham se na okna pac sou nechutne spinave tak snad se neco bude dit jinak si pripadam jak karel uz prdim jak chlap a nemuzu malem nikam jit..su zvedava jestli ve ctvrtek mi rekne ze se aspon sakra trochu otviram :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mam pospane v tehu prukajde vsecko jo a nedelal mi ster na streptokoka vubec to se nemusi? :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojik holky tak jsem byla s anet u pani dokotrky na kontrole s pateri do dobrala cviceni tak rikala doktorka ze zase vyrostla ma to lepsi a za tri mesice se mame ozvat na dalsi kontrolu jo dali jsme si zmrzlinku piti bramburky a meli tam studenti vystoupeni mohlo se tam strilet z luku a ze vzduchovky zonglovat a jeste tam byla jedna holka a ta tam vselikaj tocila se satkama tancila to se libilo anetce adysek strilel z luku a zongloval :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
a je tam otevrenej ten stanek venku nebo jen restika?tak hod nejake foto ja dam ze zoo neco ,doufam,ze se to sem vleze fotila sem s jinym nastavenim..
11. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
fota nemam ze sadraku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam je otevrena ta hospudka u vody u ty plaze :grinning:
11. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
ja toho chlapa zaslapu do zeme asi na 1000km hluboko to je des...nejdriv machruje jak vsecko zaridi me necha jet domu a ted mi pise jak mu musim honeeeeem pomoct a jet tam me picne..a to si beru malou po obede dneska sem ji to slibila a jdeme kupovat nejake hadry ztratili jsme cepku letni tak satecky a nejake teplacky ,ale vubec nevim kam pro to mam jet pac tady ve meste je prd samej taman a do globusu se me nechce a shanim fakt kvalitni pevne na gumku teplacky na ven a nic nemuzu sehnat sakra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
apí, kup v nextu, ojeté koupíš i za 250,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mě na streptokoka dělali,ale v jiné porodce, než jsem rodila a zašili to někam, tak jsem rovnou dostala atb do žíly při porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojte mi taky dělali :wink:
apo já sháním tepláky už 2měs.a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem nasraná,všude samé hnusy,ale bavlněné vůbec :angry: A to mi ještě jedna prodavačka řekla:Vy chcete bavlněné? :astonished: se divila,jak by to bylo něco nenormálního :angry:
11. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
api-zkus H&M nebo C&A-tak kupuju ja deckam jedine teplaky.
11. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
sylvi next tady neni a ja to potrebuju celkem akutne tak tento tyden hned do skolky.zkusim kuknout do CaA odpoledne tam zajdu pac najit dobre teplaky je umeni teda..byla sem v outletu jestli neco a nic ,ale mala si tam nasla suprove tricko s Pucou :grinning:

sluni presne..mala ma jedny teplaky od tamana co sem ji unahlene koupila ma je jen v pytlicku ve skolce kdyby nahodou s epocintala nebo se neco stalo na bezne noseni teda vubec je to nejaka umelina hnusna mala se v tom poti jak chlap a o tom jak vypadaji po vyprani ani nemluvim to kdyz koupim i jete v sekaci next jak pise sylvi tak vydrzi a vypadaji luxusne i po nejake dobe,ale proste ted nic neni nikde a do OV fakt nejedu tedkom..venku dusno a prej hlasi silene krupobiti a deste to su zvedava teda zatim to nevypada
11. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
u nás se vyjasnilo, když jsem si jela pro Sofáčka, pršelo, teď svítí sluníčko :dizzy_face: pojedem nakoupit vody, pač nic nemáme a konečně jsem Sofi objednala farmu,tak ještě dokoupit zvěř a bude to
11. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
szlvi prselo tady jak hrom jen aby poprchavalo i do vecera at to zem vsakne a nesjede to po ni,ale rano sem jela na mycku s autem takze to se dalo cekat ,z epak zaprsi :grinning: jakou farmu mate?mame taky drevene kostky farma se vsim ,ale chybi nam zviratek moc tak pojedu zitra do dracika nakoupit nejake slepice kravy a tak :grinning: vy mate aspon kocoura
11. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
u nás dopo hromy, fuj a déšť,ale kolem 15hod jsme šly ven a dobrý, byly jsme na poště, v obchodě, malá si vezla kočárek :slight_smile:
no jestli do farmy zavře kocoura, potěš, najdu odkaz a ukážu
11. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
http://www.svethracek.cz/karta.php?style=type&tid=14&mid=&pid=&aid=&sid=&SearchStr=&zid=1114031

kouppím v Puntanele ty kvalitnější zvířata, kráva 300,- no možná si to s těma kvalitnějšíma rozmyslím :grinning:
11. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
jo tu znam ja beru quelle katalog a tak to je me se libi ,ale mame neco podobneho tak uz kupovat nebudu jen tu zver sakris a nejake stromecky.. pockej ja si nemuzu vzpomenout jak se jmenuje ta znacka co maji regal a v nem zvirata v pompu to maj kazde stoji kolem100kc cca a jsou prekrasne a kvalitni zkusim najit
11. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
a máme dva culíčky, stáhnu z telefonu a ukážu
11. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
nemuzu to najit ,ale zacina to na sch neco ty zvirata
11. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
jsou tam
11. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
:grinning: kukam je rozkosna no celej tatka no :grinning: ta moje je taky po karlosovi oci a vlasy to je des,aspon,z eto jedno ma po me :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
apí, no někdo říká, že je už i do mě,ale možná má fakt jen to jedno po mě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je celá tatínkova, už hodinu apůl tu dovádí a nemůžou přestat
a jak máme odnaučit dudla?je jak běsná, jak jí ho seberem, řekli jsme, že teda jen v postýlce a to by tam byla klidně celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Terez má hrozně hezký oči :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
ja bych toho dudla moc pred ni neresila at si nemysli,ze ti to hrozne vadi to by ho nedala tim tuplem ,hele nech ji ho je jeste mala ac se nezda
11. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.