• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahoj, no neřešila, jako nejraději by ho měla neustále a fakt mě to štve :unamused: dá ho komukoli,ale chce ho vždy vrátit :grinning:
12. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
namoc ho do pepre :grinning:
12. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
jezis api co tady jeste delas?rodit musis :grinning: :grinning: :grinning:
ne vazne jak je uz je to otrava co?
12. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
apí, to už tu bylo a vůbec jí to nevadilo
apo, hajdy rodit
12. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
ja se zavru nekam a nepustim nikoho k sobe..vcera sem si cetl ajeste neco na idnes o historii porodnictvi a malem me slehlo sakra ja mam strach jak svina :astonished: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
apí, nemáš, si to jen namlouváš, to bude pohodička :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
noi to jo u male sem nemela zadne poslicky bolesti obtize nic a ted mam 14dni tyhle problemy co vubec neznam a bojim se pac uz si nemuzu vybavit jak moc to bolelo a jak to bylo strasne :grinning:
12. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
apí, nebolí to, jen je to takovej tlak,si matně pamatuju, fakt nebolelo, jen tlačilo :sunglasses:
12. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
ja ti dam neboli to..ten tlak je silenej ten si pamatuju to je jako konec zivota sveta vseho :grinning: nezadrzitelnej tlak kdy uz to nejde ovlivnit ale musis tlacit a mas pocit ze se porves az na zadech :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
apí, no jo,ale tlak přejde a je ti nádherně :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
ja vim jen mam strach z tech veci kolem jako je aby to nebylo moc dlouhe abych nekrvacela a tak..jinak celou noc sem malem nespala brucho napnute prujem mam uz od vecera blbe mi je asi tyden fakt tohle neznam ja porodila malou za chuze ani nevim jak asi starnu ci co :grinning:
12. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
api -proc to ctes? :angry: :slight_smile:
neboj to bude v klidu a jeste budes mit PDA .to zvladnes :slight_smile: ja jsem si rikala vzdycky kdyz to zvladla moje kamoska ona je totiz strasna na bolest nekde ju pichne a uz z toho ma pomalu slepak,.tak to musism zvladnout i ja.my na tebe budem myslet a ja budu i tlacit kdyz ti to pomuze :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
apí, už se to blíží,pak to bude hned a uleví se ti a neboj se hlavně
12. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
skuri,ale jak vis ze to nebude treba mega rychle a ja to nestihnu ani na to astma mi to nedaj kdyz budu moc otevrena treba vis jak,ale aspon neco dychat mi muzou dat ikdyz me je po tom zle takze fakt nevim sgtrasne bych si prala mega rychlej porod ..me taky vsecko boli :grinning:
12. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
nejhorsi je to ze se to neda nejak zvratit zaspuntovat oddalit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
ja jsem druhej porod mela rychlej jak svina.
a zaspuntovat to faaaaakt nejde :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
jak rychlej?
12. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
api-v 16.30 jsem jela do porodky a myslim ze od 17.10 jsem chodila v 19,30 jsem sla na sal a 21.04 byla mlada na svete
12. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
a co jsi delala na tom sale tak dlouho do porodu?silene bolesti co? :grinning:
12. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
praskali me vodu a skakala jsem na balonu :grinning:
12. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
hele me taky praskli jeste vodu byt mi utekla v obchode,ale jak sem tam lezela a sla ke me sestricka s takovou dlouhatanskou pletaci jehlici rikam neee to do me strkat nebudete ze ne?upne na me sla mrakota jak sem ten nastroj videla a ona neee nebojte a neco rikala a pak uz to jee a rikam co??no nebolelo to no :grinning:
12. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
vydis to.me musela zavadet jeste takovy dratky pac nemohli najit ozvy u hanci to vubec nebolelo pac byla uz pekne dole,ale s domcou kuwa tak jsem tam rostla :grinning:
12. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
ja furt nechapu jak to vysetreni pozna na kolik sem otevrena to tam dole je clovek jak zaba roztazenej ci co?ja sem rada ze to nevidim zespodu :grinning:
12. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
me teda dolu nic nedavali jen ty ozvy delaly pres bricho
12. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
me taky ale na brichu my to nemohli najit,tak my to zavedeli dolu.
jako jsem se divala na porod a bylo to zblizka ale normalka jsem to musela vypnout
12. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
no prave..fuj teda :grinning: jeste ze tam dole sem nic nevidela kdyz sem se ptala karla jak to vypadalo kdyz to lezlo ven tak nevedel pac videl jen hlavicku jak se tlacila pak uz me drzel za ruku a nevidel dolu teda ta porodni asistentka toho taky musi mit za celej zivot nakoukano :grinning:
12. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
to jo teda. :grinning: on ti manza koukal dolu ?ja jsem to mymu zakazala
12. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
no ja pak uz 30min pred porodem rvala okamzite mi neco dejte honem nebo umru a sestra rikala vidim hlavicku rikam neverim a ona tak at se tatinek kukne tatinek kuknul a rikal market fakt je tam hlavicka nic ti nedaji ..no kdyby mi dali aspon tictac do pusy nebo lůentilku uverila bych placebo efektu :grinning:
12. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
12. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
ja se prosebne koukala na lekarku t ami sedela u ruky a hladila me a sestra rodila a ja ji rikam prosiim neco mi dejte a ona na me mrkla neco mi pustila do zily a ja jeeee to je uleva a ta koza mi dala neco na vypuzeni placenty,ale efekt to melo :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.