• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
jasny -,u prvniho jsem byla hrdinka jak prase.kdyz uz to bolelo jak svina ,ale jeste jsem nebyla otevrena cela ,tak se me ptala PA jestli neco nechci a ja nee to zvladnu.20min pozdeji jsem rvala at my taky neco da a pichla me injekcu do zadku ale teda zadny jee nebylo pac to bylo jeste horsiiiiiiiiii a za 20 min byl mladej na svte
12. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
hele a nevis jakej je to pichani do cipku tam dole co se dava mylsim se to jmenu paracervikalni blok a nejde to opakovat a trva to prej jen chvilku ta uleva..jako neumim si predstavit v tech bolestech aby mi do pipiky pichali jehlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
to vubec nevim apo,
12. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
no tak to radsi vydrzim celej porod nez tohle
12. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
holky, pracuju, nemám na vás čas :cry:
12. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
ztratila se sviňucha faktura, kruci,snad se najde, je už i placená,ale hmotně nené
12. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
zejo skuri ja si to cetla a vypada to hruzopstrasne.

sylvi nepracuj na praci jsou traktory :grinning:
12. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojte jsme celý den uklízeli pak jedli a malý teď spí :slight_smile: Venku je hnusně,žádné sluníčko :frowning2:
apo už jsem Ti psala ať takové věci nečteš,pak jsi akorát vystresovaná :rolling_eyes: Jinak já neměla epi a nic jsme nechtěla,ale dr mi píchla cosi,myslím,že to je to na co jsi dávala odkaz a nebolelo to :wink: Ale taky mi to nijak nepomohlo :confounded:
12. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
jako api to nee ty brdo to bych radsi vydrzela normal a mas to jen na chvili a boliii to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
já epi měla a pak při šití mi něco na pipku nastříkala dr asi, jako nebo píchla, no nevím :grinning:

api, ty už nic nečti :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj sluni no ja jsem magor ja vsecko chcu vedet a pak mam deprese z toho :grinning: zase nic nevedet me taky nervuje tak ja nevim

epi sem mela taky,ale pred porodem uz neucinkovala asi hodku a neco abych prej tlacila coz nebylo spatne to bylo uz fajn,ale to siti auuuu neumrtvene nicim siti asi 20min hruza des rvala sem bolesti pac to byla nejhorsi bolest z celeho porodu teda a dalsi dva dny muka
12. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
jj apo,ale už toho máš přečtené až moc :grinning:
Já jsem měla akorát dva vnitřní stehy,taky bez umrtvení,ale nebylo to tak hrozné,tak asi to byla ta injekce na to,už nevím.I když to bylo dost nepříjemné :rolling_eyes: Jinak jsem nebyla vůbec roztrhlá takže chození v pohodě :dizzy_face:
apo teď už to bude lepší než minule uvidíš :wink:
12. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak jo teda ja vam verim tak dneska by to slo ..me nebavi ta nejistota kdy teda.ale jak znam zivot urco se potahnu jeste jednou k Mudrovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
No t znám,jsem se taky každý den modlila aby už a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
musim na postu poslat balicky z MMA a chlap chce nejake jidlo..zase :grinning: rano sem ho nacpala chutnou snidankou prezral se jak prase a uz pochtiva opet.. :grinning: tak mu nesu pecene kure s ryzi a chce chleba prej..tak nevim jestli bude solit ci co :grinning: premyslim jestli mam jit pesky nebo autem,ale sviti mi benzin zase..predstavte si,ze ty kraksny maji na poste 2hodiny prestavku!!!!!nechapu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja se du slechtit a valim po ceste vemu dite z ustavu a pak doma zatim paaa :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Prý z ústavu :grinning: :grinning: Tak pa :wink:
12. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
takže nic, v jednu jsem měla odcházet a co, jsem tu, práce milion a dítě je stále na hlídání, snad nebulí, kdoví, jestli vypadnu v 16hod :pensive:
12. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
uz jsme doma..teda sylvi a skym je mala?s Petrem?venku se udelalo hezky celkem ,ale nikam uz nejdeme mozna tak za zivitelem na kafe odpo a ani to neni jiste nejak se mi nechce mam pocit,ze mi muz eprdnout voda po ceste a ten trapas nechci zazit :grinning: asi udelam poradek v kuchyni anebo se budu valet
12. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
ne ne, s hlídací tetou
12. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
aha tak ja mam zkusenost ,ze deti dokud nevidi maminku jsou v pohode jakmile se jim ozves nebo ukazes je zle a chcou te..rekla bych ze je v pohode :sunglasses: dala sem foto ze Zoo,ale neni tam zadne zviratko :grinning: ale mam tam tatku :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
My jsme byli venku a přišli jsme před chvilkou.Malý se koupe. :slight_smile:
apo teda malá je krásná :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
apo-mala je kocka ma krasny ocicka a zoubky :slight_smile: :slight_smile:
hele koukala jsem ze mala ma ten uv oblecek na koupani rozhoduju se ze to detem taky koupim ,co my radis?
12. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
dikes je celej tatka po me ma akorat pipinu prej :grinning: :grinning: :grinning: sem zvedava na koho bude to druhe dite :grinning:

ten oblecek ma plus dvoje plavky holcici ,ale silene to chtela ma to to UV protekci a je to celkem fajn,ale doporucuju mit neco na prevleceni pac je to velke dlouhe a tak chapes jako schne to dele nez pidiplavky ale ma k tomu i cepicku s takovou zasterkou na krk aby se nespalila vypada jak kosmonaut :grinning:

mam napichane spizky a naskrabane bramburky na zitra jest evarim kvasnicovou polivku a upekla sem babovku ,vygruntovala kuchyn a spiz uklidila a umyla lednici prebrala jidlo a umyla cele okno a vypadla mi ta pronto stetka z okna tak sem se potupne v pracovnim belhala pod okno ,uz nemam clin jinak bych udelala i ppkojicek,ale az zitra tak su zvedava jestli to neco zpusobi..chlap chce jet zitra do makra me se lautr nechce stejne je tam draho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
No já jdu žehlit,se chce :rolling_eyes:
12. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
jeee ja budu zehlit asi zitra vecer..poslu chlapa asi nekam na pivo at si dachne pred porodem..musim zkratit jeste takovej voal do kuchyne a zazehlit :sunglasses:
12. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
holky, proběhla u nás sprcha :cry:
12. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
jako studena?
12. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
skuri, nevím, asi, já to neudělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
vzteka se jo?no to tak bejva..nelze nevsimat?teda jako jestli chyta kocoura za ocas a mlati s nimtak ne,ale jestli nedemoluje zarizeni tak bych ji poridila boxovaci pytel :grinning:
12. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.