• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
apo, jako stála v postýlce a chtěla vyskočit,ale asi to ani nevnímala, řvala řvala řvala, mlátila kolem sebe :unamused:
12. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak a nejde ji zavrit dvere a nechat ji tam chvilku bejt?me to mala taky delala a neznam dite,ktere tohle nedelalo nekdy ..jen at si uzije holka..zkus si pustit nejakou hlasitou hudbu a prd na nu na chvilku se uklidni casem neboj :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
api, to jsme zkusili, otevře si nebo mlátí do skla :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nejde

snad to přejde
12. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak at si otevre a spunty do usi nemate nahodou?
12. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobre ranko..dnes by to slo je tam krasne :grinning: jdu si pro cif a valim na dalsi okna :sunglasses:
13. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
ahojik zdravim ja tez musim umyt okno v kuchyni je spinave hnus jak prselo kurna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak budu delat na obidek franciuzsky brambory na obidek :grinning:
13. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj andy..jak delas francouzaky? :sunglasses:
13. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojte malý mi zas usnul na ramenu,když sjme tancovali :grinning: doufám,že si na to nezvykne :unamused:
apo to by šlo :grinning:
13. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
ahoj sluni slo by to..tece z eme ruzovej hlen :sweat_smile: ale malicko a ted sme si po obede zasexovali tak sem zvedava..okna mam umyte sou jak zrcadla,babovka upecena vino se chladi,kamoska dojde ve 3hodky manza usnul jako spravnej manzel po sexu :grinning: a pak poleti pro malou do skolky jinak pohodka zasli sme si na obed na zmrzku ,ale je kosa celkem venku ikdyz sviticko sluni ostosest
13. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
copak to čtu, no abys to miminko už po tom všem nevypudila, to už musí ven, to je jasný :grinning:
já účtuju a jako masakr, ach jo
ad francouzký , ty je apí neumíš :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
ja je umim sylvi,ale ptam se pac vim,ze andy dela vsecko jinak nez ja tak sem chtela vedet..ad francouzske a zapekane je rozdil tak su zvedava jak mi to napise :grinning:

no uz zase ze me nic netece ja to prdim..chlap mi koupil kos broskvi v kaufu sem mela chut jak prase ..50kc ty brdo ,ale chutnaji celkem dobre na tento mesic :grinning: dam si kafe a premyslim cim se nacpu apc kdyz to muze prijit kazdou chvili chci bejt najezena a ne mit hlad jak u male :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
apí, no francouzké jedině v Paříži :sunglasses:

broskve, mňam, se ,mrknu někde
13. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
nikde je nemaji ani tesco ani globus albert billa nic az byl na nakup v kaufu a meli prvni jakost ze spanelska a celkem dobra chut jak rikam.

ad brambory..nekdo dela na kosticka na platky s masem uzeninou salamem kabanosem v horsim pripade vejce zelenina syr smetana atdatd ja teda delam kdyz uz tak tyhle:

uvarene brambory na platky tlustsi nakrajim do vymazane pecici misy je skladam na ne davam uzene maso smichane s parmskou sunkou nebo v horsim pripade se sunkou,ale nikdy ne kabanos :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo gothaj a takove srajdy..dalsi vrstvy a pak smicham vejce s troskou smetany 12procentni a prolevam jednotlive vrstvy jeste nakrajim na malicke kousky syr a proskladavam takzez at sou vsechny vrstvy pevne specene no a dava se i cibulka,ale tu ja nemam moc rada takze nedavam..samozrejme koreni sul pepr..nahoru jeste vrstvu vajec a syra mnam..a gratinuju zvrchu prevazne
13. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
já teda brambory z pohodlnosti nevařím, nakrájím na plátky, pokladu vymazaný plech, vysypaný strouhankou,aby se mi to hezky vyndavalo a pak i mylo(teď už teda myčka :sweat_smile: ), solím, malinko pepře, vrstva uzeného masa, jarní cibulky, vařená vajíčka na kostičky, zase bramb atd.peču pod plechem, když už jsou jakoby udělané, pak zaliju vejcem smíchaným s mlékem a hořticí.a posypu sýrem, horní plech oddělám a nechám zapéct :wink: sýr nahoru miluju parmezán :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
vajicka ja nedavam vidis to me to tam proste nechutna a ma se to davat zejo..tak jak nenavidim varenou dusenou papriku a cibuli to me nakrkava nehorazne :stuck_out_tongue_closed_eyes: presne tak parmezan je uzasnej ja ho kupuju kousek a davam opravdu do vseho malinko,ale zato je to chutne...mnam

jinak sem si vzpomela na dobrou italksou polevku..ono je rozdil rajska a italska ze..a ja mam rada tu krvave cervenou nezahustenou s bazalkou ryzi nebo nudlema delanou jen z pasirovanych rajcat a protlaku a do toho nastrouhanej parmazan mnaaam to bych se prezrala cerstva zapecena bagetka k tomu to je namina.. :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
apí, jo tu taky miluju :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
co bych si jeste dala? :grinning: no co treba t bone se steakovyma hranolkama lehce prelitej vypekem z grilu a k tomu treba rukolovej salat s cherry rajcatky zalitej olivovym olejem a morskou soli..nebo na panvicce na oleji cherry rajcatka v celku opect s kousky slaniny az mirne cernaji a pak je snist jen tak s bagetou krupavou rozpecenou namocenou jeste do vypecku :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
čerstvou, rozpečenou bagetku mám ráda i jen s bylinkovým máslem :dizzy_face:
maso moc nemusím
13. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
bry vecer..jdu s enatahnout,desne me boli pipina :confounded:
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj
apo kdyby něco tak pisni v kteroukoliv hodinu.Budem na vás myslet :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojik tak ja delam uvarim brambory ve slupce vymazu pekacek pokladam brambory nakrajeny na kolecka anebo na kostky jask kdy ja davam toceny salam anebo parky na to paspriku rajce cibulku ze zase brambory posypu tcvvrdym syrem a pak zaliju vajickem a sul a pepr ze samozrejme ja tomu rikam francouzsky brambory anerbo zapeceny :grinning: :grinning: ted pecu sesunky s cokoladou :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj api-tak co?ze byuz jela konecne rodit? :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
tak susenky upeceny hodim recept 100g masla mekkeho 200g cukru 1 vejce 150g cokolady trosku soli pul cajove lzicky jedle sody rozetreme maslo s cukrem pak pridame vejce rozmichame pak mouku trosku soli a jedlou sodu a rozdrcenou cokoladu delame placicky a davame na plech na pecici papir ja to delam z dvojite davky :grinning: :grinning: jsou dobre a rychle :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
apo tak co?
andry a co takhle bez té čokolády?Malý jí nemůže :frowning2:
14. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj sluni :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj sku :wink: JAk je?
Byla u nás sestřenka v malou,tak je to tu zase jak po výbuchu :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
normalka ,dala jsem ted mlade lehnout vstavala v 7h tak uvidime. :slight_smile:
jako uplne si to dokazu predstavit ten curbes :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
No a to ještě dost brzo vstávali,teda neteř poprvé ve 3ráno :sweat_smile: .Takže radost.A vylili pití na postel,no jsem říkala,že bych chtěla takových 6dětí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
no vidis to sluni a nejaky maminy maji i 10 a jsou stastne,ja bych to nedala bych byla na praskach a nebo uz v blazincu :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
No mi to povídej.Tady v mnohonásobných matkách-teda jsem tam koukala,kolik mají dětí.A teda smekám,to bych asi nezvládla.Ale zase mít barák tak je to trochu jiné,že.Ale i tak do toho bych nešla :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.