• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ani ja ne :grinning:
ale taky smekam :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
nazdar :sunglasses: cipek3cm porad..predana do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj no už jsem si říkala,že jsi ani nenapsala a jela jsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Takže to si jeětě chvilku počkáš :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
sluni ja tam sla jak soumar sotva sem se vlekla pesky rikala sem si,ze tam treba zrovna porodim a on mi udelal ten ster na streptokoka v breznu a dneska znova usg placenty finalni a monitor a rekl ze porad stejne a co delame proto abychom to popudili rikam ,z emyju okna ryju na zahrade sazim kere taham se s deckem jezdim na kole a porad nic tak se smal a prej pokud do pondeli neporodim mam volat na termin do nemocnice na KO tak nechci aby se ve me hrabal nekdo jinej nez muj lekar hodnej tak doufam ze to stihneme :grinning:
14. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj api -no totok co tady jeste delas?
api co je to KO.
ja znam jen nemecky znacky :unamused:
14. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
apo :grinning: tak co budeš dělat?když prcek nechce tak asi nezrobíš nic :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
KO kontrola :grinning: no neudelam nic ..jdu chrnet nebavi me to :grinning:
14. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
bolela vas taky pipina pred porodem tam dole?jako kdyz jedes na kole a boli te ti kosti dole primo u ni a takova jak sedrena chuderka :grinning: me to dela
14. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
apí, ne,ani po porodu nebolela :slight_smile:
a hybaj do porodky
15. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
nejdu nikam vcera sem mu to rikala a prej nic zvlastniho jestli to neni spis po sexu.. :grinning: sem se mazala detskym protiopruzovacim kremickem a chladila se a za par hodin OK..hele ja po porodu myslela ,ze umru na velkou sem nemohla dostala sem cipky sednout sem nemohla to jeste zadne nafuk.kruhy nikdo nedaval ani snad nevedel a nutila nas sedet hned na prdeli den po porodu a maximalne led na chlazeni asi 3tydny brutalni muka,sem se totalne hrozila prohlidky v sestinedeli jak bude bolet
15. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
apí, to je mi líto, já kruh ani nepoužila, seděla jsem hned v poho,ale šití bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
ty jo fakt?ja mela silene mezidobi Karel rikal ty dve hodky po porodu jak tam lezis ze sem byla kaput tresavka zle mi bylo bolelo to jak cyp skubalo to siti bez umrtveni fakt horor ..horsi nez porod teda a celou noc sem skucela bolesti a sestra protivna jak prdel me okrikovala a az mlada ucenka mi pomahala na wc poustela mi vodu abych se vycurala hladila me led mi donesla fakt zlato ne jak ta krava vypatlana to byl des a kdyz sem se ptala kdy mi daji malou rekla,ze kdyz se neumim postarat o sebe tak ani o ni a nedala mi ji az druhej den v poledne!!
15. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
jako nektery sestry jsou kravy. :angry: :angry:
15. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
cus..karlos odletel do prace mam klidek tak si uvarim kafe a dam si strudel a vubec nevim co mam delat..venku je zatazeno nikam se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
api-tak odpocivej no nemuzes jit rodit lkdyz budes udrena :slight_smile: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
to je fakt sak odpocivam nechce se mi nic ,ale neni mliko a musim do obchodu pak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
tak jak pujdes pro malou do skolky se muzes stavit.
api -jdu varit
kureci rizecky a bramborovou kasi-mnam :slight_smile:
kdyby neco pisni ju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
jasne zatim :sunglasses:
15. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojte my jsme segedyn,poslal tchán :confused: ,ale byl dobrý :grinning:
apo mě to taky nebolelo.Jinak ta sestra musela být pěkná kráva,to je hnus :angry:
15. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
hoj sluni tak segedin bych si dala,ale nemam dost veproveho jen hovezi a na ten chut zase nemam tak si dam odlehcenej den dneska mam salat s dresingem a bagetu
15. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Apo já segdin neumím,jsem ho dělala jednou a myslela jsem že se zbleju.doma jsme ho nevařili,tak jsem ho děla podle kuchařky a hnus.Ale skorotchán teda ho má dobrý :grinning:
15. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
ja nikomu nedoporucuju varit dle kucharek,ale kdyz uz podle receptur teplych pokrmu to je kucharska bible kde je kazdej zaklad a je dobrej :sunglasses:
15. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
http://www.patro.cz/objects/1074717245.html?group_oid= ja mam ale hooodne starsi co karle byl na skole jeste :grinning:
15. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
No to už jsm taky zjistila,byl to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to nevařím,ale asi si vemu rcept od tchána.No Ty to máš zmáknuté,já ani nevím,že něco takového existuje a pak Ty se mrkneš na recept a víš jestli to bude ono nebo ne.Já zase ne,musím to zkusit,jinak vím prd :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
sluni ted sem se vyslekla a mokre gatky az na kalhoty,ale jen takove kolecko v prumeru jako hrnec.to neni asi plodovka kdyz to neudelalo lup a netece to ze?
15. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
apo, podle mě je to voda
15. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Sofinka sedí za oknem a volá haló táto
15. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
ale jen tak malicko?u male mi to ruplo tak ze sem byla slita a jeste mi teklo po noze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
apo může to být,ale pokud dál nic tak se asi ještě nic neděje-Ale podle mě to taky je plodovka,myslím že to můžeš každým dnem :wink:
15. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
sluni no ja nevim me rikal dr ze postupne odtekani je velmi vyjimecne spis to zuha naraz tak nejak ze to nelze prehlednout no uvidime ale nic mi neni neboli atd
15. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.