• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
mě prdla voda, byl to takovej tlak,ale teklo to málo, vložka to normál pobrala, i do porodky jsme dojeli nepromočení :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
sem si dala salat s tunakem a dresing na vecu a je mi blivno pac sem dala farmarskej dresing :stuck_out_tongue_closed_eyes: italskej uz nemam fuj
15. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
apí, my si koupili hermelíňák(orgasmickej obrázek tu nemaj :grinning: )ale malá nespí, tak ho budem jíst bůhvíkdy

skládá lepící papírky,ale jak hezky, aby navazovali, rozlišuje podle barev, dává je tatínkovi,ten promíchá a ona hezky nalepí na sedajdu :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak to je sikulka mala uz chrape nastesti,byli sme v knihovne tak zalehla s casakama meda pusik a vytuhla do 5min :grinning: dala bych si nakladanej hermelin a cerstvej chleba teda
15. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
my měli čerstvou bagetu s máslem :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
ja bych si dala krupavou rozpecenou mnam :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
my kouppili čerstvě upečenou, ještě teplou a snědli jsme ji po cestě skoro celou, byť v autě se jíst nesmí :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
hola hola porad doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic na prd porad wc nakonec v 5budicek a pak sem zalehla zpatky az doted takze pohoda,tatka mi uklidil kuchyn zahral si s malou karty a pak me prisel vzbudit,ze uz jako fakt musi :grinning: dneska maji v praci nejake promo akce budeme sponzorovat nejakej bike maraton tak to bude asi velke a nebude mit cas,ale mame se stavit na zakusky :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
No apo Ty se s tím nějak flinkáš :grinning: s tím porodem :wink: No ale máte šikovného taťku,taky bych si chtěla tak vychrňávat :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
no sak on mel vycitky svedomi pac se semnou lehce pohadal vecer a mela sem pravdu ja tak asi proto :grinning:
16. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
No ale i tak,tady by to neklaplo.Ale je to fajn si takhle poležet.A na kolik chodí do práce?A každý den chodí domů tak pozdě? :astonished:
16. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
kazdej den ne ma smeny ,ale na 10do22jak kdy je treba nekdy jde driv jako dneska a vcera dolezl az po 23hodine meli silenej frmol a on je tam vedouci takze za vsecko zodpovida no a jeste k tomu maji ten bar a ted jeste stanek se zmrzkou takze je nervni jak prdel z evseho :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ty brďo tak to se skoro nevidíte.A má toho teda fakt hodně,docela zaměstnaný chlap :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
ale vidime :sunglasses: ja vsecko delam s ni pac on je trochu v necem neschopnej :grinning: kdyz ma volno tak si praci dela do ,ax2hodinek denne a to jeste chodime spolu na obed nakupujeme do baru a denne vodi malou do skolky takze vidime,ale delame to spolu kdybych to nedelala snim tak sedim doma a cekam coz me nebavi a on je rad pac je na urcite veci pako :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj, apo, co ty tady :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
ty to mimino fakt vyklopíš 22. :wink:
16. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
sylvi co mam delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: prcek se skoro nevrti uz asi ma malo mista a rano me strilelo v krizi jenze me tam dole svedi a mam to zarudle tak se meju a mazu a nevim z ceho to jako sakra je :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak to jo :wink: No sedět doma by mě taky nebavilo,ale za chvilku už budeš mít mimiška tak budeš mít co dělat :wink:
16. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
apí, no tak to se asi chystá k porodu třeba :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
sylvi tohle ale pisu uz 14dni :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

sluni jako jde to dela 15dni v mesici zbytek delame spolu a to me bavi ..bych rekla ,ze rodinna firma by nam vyhovovala nelezeme si prilis na nervy jsme oba z oboru..sice nekdy se hadame o blbosti,ale to kazdej ..no jinak mi teda vyhovuje dlouho rano rozjimat lezet protirat oci a on me honi ,utika z postele hned kafe laptop a chaos ..nejdriv honem honem a pak pred odchodem zacne dotirat ,z eopet musi na wc pak vseci na nej cekaji a pak jebe ostatni ,ze nepospichaji honem honem to me omejva pac ja jak vstanu potrebuju tak hodku nez se rozjedu :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak to mi připomíná chlapa,vždycky oblíkejte se dělejte,a pak my oblečení,obutí a on ještě na záchod a tři hodiny v koupelně by mě jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak to je super- rodinný podnik :wink: Jste se hledali až jste se našli :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
no nemame rodinnej podnik jen rikam,ze by nam vyhovoval ..jako ma to se sefem na pul a ja mu delam radoby poskoka zejo :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
No tak to by s tím měl tvůj chlap něco dělat :grinning: A budeš tam pracovat až skončíš mateřskou,je to sice za dlouho :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
no jeste sem neporodila ..ale urcite pokud to jeste budou mit neco z toho anebo u nich ve firme tak mam jiste misto to zase jo takze sem rada akorat chci bejt zase 4roky doma kvuli miminku a pracovat castecne ..plne az po 4letech
16. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
4 roky?To nebudeš mít peněz,ale zase budeš mít z práce,tak to je v poho. :wink: Pracovat na mateřské je dobrá kombinace a když máš ještě jistou práci.Kurec taky bych potřebovala nějaký přivýdělek :confounded:
16. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
no budu mit pac ja si nemuzu materskou vybrat mam ji danou na 4roky z toho 3roky tech 7600a pak 3800rok a ten posledni pujdu pracovat,ale nastesti pracovat nemusim pac chlap nas uzivi i rikal,ze delat nikdy nemusim pokud nebudu chtit pokud chci at si jdu do prace ale nutit me nebude takze sem relativne v klidu ,ale urco pujdu uz jen ze socialnich duvodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jakto,že si nemůžeš vybrat?To už zase změnili? :confused: Jiank bych taky šla pracovat,doma by mě to nebavilo.Mám kamarádku,kterou chlap živí,ona nepracuje,ale už je z toho na nervy.Tak začala dělat aspoň nehty :wink:
16. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
nemuzu pac jsem nemela posledni tri roky zamestnavatele tudiz je to dane :sunglasses: no jasne pokud delat nemusis a jen chces je to lepsi pac si muzes vybirat :sunglasses:
16. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Aha tak to jsem nevěděla,myslela jsem,že si musíš vybrat vždycky.se v tom nějak nevyznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jj to je nejlepší :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
jj ale pokud nemas zamestnavatele tak nemas vyber prave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.