• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nazdar zensky :slight_smile:
api-tpz to miminko bude krasne kdyz se tak slechti :slight_smile: :slight_smile:
cau sluni :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
no to su zvedava teda :grinning: jdeme si dachnout na chvilku sme po obede a mala si chce povidat a me se chce chrnet :grinning:
16. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj sku :slight_smile:
Dneska jsme byli na chvilku venku,ale teda nic moc.Že by se trochu zlepšil vzduch,když tak pršelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
16. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky tak se musim pochlubit adysek byl dneska na zavodech v krnove z karate a vyhral dve bronzovy medaile takze super tak api jeste cela vidim jeste nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
jo sluni a ty susenky muzes i bez cokolady tez si myslim ze bodou dobry :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Tead andry malý je šikula :dizzy_face: Musel mít hroznou radost,ajk jste to oslavili?
16. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
jo mel sikulinka to vis dostal od mamink pusu a velkou cokoladu zitra ma anet svatek takze prijde babi s dedou takze to trosku oslavime musim neco dobryho upict asi misa rezy :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
se dívám,že píšu jak blázen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak Anetce vše nejlepší :wink: Tak to hezky oslavte.
Malý chrní,ale moc se mu nechtělo,sice si už chtěl lehnout,ale než usnul mu teda trvalo :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
moc dekueje koupila jsem ji tricko takovy pubertacky a penezenku a cokoladku k tomu nic jdu kukat na telku jdou tam ucastnici zajezdu tak ahoj :grinning: :grinning: aspon mas klidecek bez tez odpocivat :sweat_smile: :pensive:
16. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak ahoj :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
hoj uz sme doma,jest etu byla kamoska donesla mi rebarborovy kolac teda ta je hodna :dizzy_face: sem ji dala na oplatku jahudky dostala sem jich hodne zase ja z prace tak nez aby se zkazili..teda nevim co s tim uz mam plnou lednici jahod a bananu mala ji jen banany me jahody celkem chutnaji..potrebovala bych to nekomu vecpat a nemam komu

andy porad cela :grinning: malej je sikula to ma z domu praxi ne? :grinning:
16. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj apo a jaké jsou ty jahody?Už jsou sladké?Se těším až bude mít mamka,budem dělat zmrzku a vždycky zamrazím.Peču z toho,jenom mě štve,že to je všechno tak najednou a pak zase nic :unamused: :grinning:
16. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
sluni oni prave zkouseji novej produkt a na to maji nakoupene kvanta ovoce a to se rychle kazi vis jak to si muz eneco vzit domu a jahudky jsou dobre sladoucke mozna je udelam se zakysanou smetanou nebo nejakej dezert z toho treba ten nepecenej dort,ale to bych zase musela pro tvaroh a to se me tuze nechce kdyz sem stravila hodinu v globuse :confounded:
16. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
No tak to je dobré,to bych taky potřebovala,aby mi někdo nosil ovoce domů :grinning: Jo tak ten dort bych si taky dala,musím někdy udělat :slight_smile: A jak je Ti dneska?
16. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
toz to jen ted :grinning: dneska porad stejne dala sem si vlozku radsi pac neco malo ze me slo,ale nic zvlastniho bricho porad tvrde proste klasika..dam si rohlik se syrem na nic moc nemam chut..na wc asi3x dneska a to do toho jim ten tardyferon ,kterej ma zatuhovat teda :astonished:
16. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
:grinning: Hele vidíš,třeba se mimčo už chystá.Někdy to tak bývá.Tož tak když tak pisni :wink:
16. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
hele uz se to chysta 14dni?vis co me akorat dela a to nevim co jeteda..kdyz jdu na wc tak me to tam dole picha ,ze mam pocit jakobych to musela vsecko zatahnout dovnitr a nepovolit obcas teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dneska by to slo je krasne-api co?
a co hlenova zatka uz je pryc?
ahoj sluni jak se mate co mladas?
16. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ty chodíš tak na záchod už 14dní?Tak to nebude ono,myslela jsem že jenom dneska.Jo to mi taky dělalo,ale stejně jsme byla na vyvolání,tak nevím jestli to něco zanmená :unamused:
16. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
skuri dneska by to slo,ale ne v noci co s malou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zatka ee nic jen slabe nazloutlej vytok,ale jen maaalicko
16. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahoj sku máme se dobře,dneska pršelo tak malý protiva,bo jsme byli jenom chvilku venku a to je pro něho málo,že :unamused: A co vy?
16. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
apo-vsak mas tu kamosku nebo sousedku ne?
my jsme byli dnes do pul 9 venku tak jsem je pak rychle pofackovala a uz chrni oba :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
pofackovala :grinning: Tak malý ma o půl deváte už půlnoc :wink:
16. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
no to jo ,ale me je blbe v noci volat nekomu co kdyz bude mit vyplej tel nebo bude slita nekde..je to sousedka z baraku starsi pani duchodci chapes..ptala sem se ji a ona jasne kdyztak zavolej ale ja jsem takovej debil ,ze je me to blbe a mam strachz ejak na svinu s enikdo nevzbudi..jako jeste kamoska co mi donesla ten kolac by se dala probudit a sousedka od vedle chrape a neni na nic pripravena s tou to domluvene prave nemam tak nevim nevim prave
16. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
hele jak je to kdyz si dam dve decky vina a zacnu rodit?sem povina jim to na porodnim hlasit kvuli epi a lekum? :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
apüi-tak ja taky volala mame akdyz to na me prislo a ona si mobil tu noc nevzala k sobe.jsem myslela ze ji zabiju,tak jsem ji budila na pevnou na mobil.a pak se vzbudil nevl otec a rika tady porad neco zvoni asi se neco deje ,a v tom mama zpozornela a do 15 min byla u nas. :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
apo to nevím,ale asi bys měla to říct :confounded: Já nepila tak nevím :grinning:
sku jak na sviňu,to je tak vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
ja mam vychlazenej sampus a chut na nej jak prase s jahodama tak si asi dam trosku tak deci me nezabije ne?
16. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
ty api asi jo
16. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
co asi jo?nahlasit nebo me to zabije? :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.