• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Tož tak si dej,jen abys to nezmákla celé.Já bych u jedné sklinky nezůstala :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
no rict ze jsi mela to vino :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
no asi jo rekla bych no :grinning: ale abych nebyla za koralu :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
apo :grinning:
jinak si myslím,že bys nebyla jediná,kdo si něco dal :wink:
16. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
no sak jo,ale jako myslis,ze by me treba nedali to epi kvuli vinu?to asio ne zejo?
16. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
No to nevím,zkus se zeptat někoho jiného.Ale myslím,že by Ti ho dali,pokud toho nevychlastáš hodně :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
no fuj takove hnusne slovo :grinning: ja budu ucucavat :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
:grinning: Tak ucucávej,ale ne že vycucneš celou flašku :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
neee chlap se na to tesi volal,ze mam nachladit radne vsecko a ze je splaveny jak prase dneska fakt hruza kseft do toho ta akce na kolech maji toho plne bryle sotva lozi
16. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak to jo.A potom šampus toho alkoholu v sobě zas tak moc nemá,podle toho jaký máte :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
to neni ani pravej sampus ,,ja si kupuju avanti nebo lambrusco sumive me to desne chutna je to sladke ruzove a v lete super,jako mam chut na tocenej staropramen ledovej ve tretince,ale jako nepujdu s bachorem pres cele mesto na tocenej na stojaka nekam na zahradkua hybaj dom ze? :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak v avanti je myslím alkoholu jako vjednom pivu :wink: Tak to by byla sranda si to umím představit,jak lezeš někde a piješ pivo a do toho Ti prdne voda :sweat_smile: :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
sluni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
hele ja si min tyden musel aletet dat pivo jak ho nepiju teda lahvove vubec skoro a tocene jen bazant nebo staropramen mi chutna ato si dam jednu sklenici a brni me ruce a sem ozrala z toho jak prase,ale ja mela chut jak hrom a vyzahla sem to malem na ex to se mi nikdy nestalo jeste :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
apo jsi jako moje mamka ta si dá jen skleničku a už má těžké nohy.Se jí vždycky směju :grinning: Ale v létě není nad pivo :wink:
16. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
sluni sak jo ,ale driv sem pila vic ne moc ale vic treba sem si dala 4panaky za vecer a parada jenze sem sla spat a nemohla par hodin ani usnout pac sem mela kosmonauty chtelo s emi blejt a tak...ja muzu pit jen vodku cistou na ex bez tech sracek anebo vino redene vodou nic jineho
16. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
voe ozralou rodicku tam asi v porodce este nemeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si delam prdel :grinning: :grinning:
ja pivo taky nene ale kdyz jsem byla s malou tehotna aona je narozena v cervenci a to bylo snad od brezna vedro jak prase tak jsem taky pila pivko maly na ex a pak jsem se motala :grinning: :grinning:
ale jinac piju taky to co api ja taky rada ty sladky sracky a ted me moc chutna Cinzano Asti apo to by sis dala je to boziiiiiiiii.mnam :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chlap je doma du :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jj to já zase pivo piju :grinning: Ale tvrdé vůbec.Jo a šampus jako dorato avanti tak to bych mohla litry :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Já taky valím ahojte :dizzy_face: :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
sluni tak pockej v lete prijedes a vypijeme litr na pul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj malý usnul :astonished: Jsem zvědavá jak dlouho bude spát :rolling_eyes:
apo tak jo :grinning:
17. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
tak sem uvarila obed ..tata mi donesl kytku z obchodu sel do roboty a mala si koupila poprve v zivote detskej sampus ty brdo to je humus stoleti,ale jako nikdy to jest enepila a myslim,z ei dlouho pit uz nebude takova sracka
17. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
přišli jsme z prochajdy a malá už chrní, dopo nám doma spadla,P byl u ní a rozrazila si ret, krve jak z prasátka,15minut si pobrečela v náručí u tatínka a dobrý, venku o bebí ani nemluvila, byli jsme na vláčkách, pak ve višňovém sadě, po spaní pojedem do Šárky do takovýho obrovskýho parku, večír přijede děda s korunkama pro Sofi :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
sylvi jeee vy se mate co koupis Sofi za penizky?ja s ekukala po tech botickach hello kitty co maji v deichu premyslim nad nejakym darkem pro malou az se to narodi jako od sourozence,ze neco dostane aby nezarlila
17. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
aí, no nevím, já koupila postel, tak asi to za to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako od dědy, jinak my jí koupili farmu a dokoupíme zvěře a nějaké sponečky, nosí ty culíčky, tak ať má všeho dost

chlap tu leží a chrápe, to je na udušení, včera jsem tu měla večer kamarádku, celé Účastníky jsme prokecaly :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
jasne dej ji to na neco co potrebuje..me matka buzerovala,ze male bereme penize co ji kdy dala,ale nikdo nevidi,ze postel stala 6tacu nabytek 15atdatd a kdyz mala dostala penizky setrili jsme ji na vsecko mozne jako ve 3letech opravdu nebud emit kapesne :grinning: ale ona je mimo v tomto tak ji radsi nic neda aby jsme to nesebrali a neutratili prej chudak decko prej..no na hlavu celkem :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
jo jo, my malé koupili ten pokojí, ještě to není všechno, potřebuje vymalovat, koberec, plíny, pořád je něco, naštěstí děda je v poho v tomhle,ale můj taťka, ten nám do ruky peníze pro malou nedá, jen na její účet :sunglasses:
17. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
cusik tak jsem upekla ty misa rezy a ted jsme dojedli meli jsme kureci stehynka bramborovou kasi a salat k tomu jsem se nacpala ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.