• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no snad jo,ale buhvi v jake nalade pac toho ma asi dost za celej vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Však chlapům je to většinou jedno ne?Teda většině :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Valím chrnět dobrou :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
ja si taky myslim tak cus zitra :sunglasses:
17. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
ahojky..zitra jdu do porodky tak su zvedava ..tam zase bude lidi jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedeme na nakup a pak na obed spolu je tam krasne tak si dame nekde na zahradce i s tim tocenym pivem :grinning: :grinning: tata mi donesl kosatce :grinning: :grinning: :grinning: ale v kombinaci s nejakou silenou travou teda to vypada,ale snaha se ceni :dizzy_face: tak hezky den
18. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
apí, hybaj do porodky, zítra si tě tam už nechaj, uvidíš :slight_smile:

užijte si obídek, já dřepákuju v práci, skočím si pro něco na snídani, tu jsou nakládané hermelíny,ale ne moje, tak je nebudu papat, malá dnes jen pofňukávala, když jsem odcházela,ale už se na mě nesápala, snad si zvykne, chuďátko malinké :pensive:
18. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojte
apo jen si dej :grinning: Já jsem to taky nesnášel jezdit do porodky,vždycky jsem tam strávila snad celý den :angry: :pensive:
syl už pracuješ na plný úvazek?
18. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
uz su tu..nic mi neni a do porodky se bojim pac se ve me bud ehrabat buhvi kdo a ja si zvykla na sveho gyndare :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatazeno oblacno,ale dusno jak prase,sme po obede lehli cetli si chlap de vecer na pivo konecne vypadne a uvolni se nez to zacne a ja mam klid na konika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
ajoj foto nemam dyt to byl jen svatek a byli jsme venku jen dali doma kafco a sli dneska maji karate az od sesti tak pak pujdem :grinning: :grinning: ted jsem povesila pradlo a je hnusny dusno nebo se mne to zda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
dusno je jak svina celej den uplne nechutne sotva dycham,ale spreje si nedavam radsi doktor rikal at to vydrzim a necham si to prinejhorsim na porod..kaja jel zalit zahradku a ja s malou uklizime trosku a chystame veceri :sunglasses:
18. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
:slight_smile: ahojte je tam fakt děsně :rolling_eyes: Jsem myslela chvilku že bude slejvák,ale spadly 3kapky a konec.malý se koupe
18. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
no prej v Brne je hrozne a ma to dojit k nam,ale neverim tomu a radsi jel zalivat aby to nechciplo a pokud neporodim tak o vikendu jdeme sadit papriky a rajcata bo uz je fakt teplo i pres noc
18. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
No tady začalo bouřit tak uvidíme jestli se z toho něco vyvine :slight_smile: Ale teda by chtělo pročistit vzduch je děsně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
jezisi me picne jestli to zaleje a zacne prset :grinning: to je jak s autem jak ho umyjeme tak prsi a okna to same :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Ale teda buří dost,tak to z toho asi něco bude :grinning: Jj já vždycky umyju okna a prší,bych se na to vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
u vas jo u nas prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatazeno asi dve hodiny a prd chlap jede dom prej je splaveny jak prase a hned leti na pivko po veceri to je zivot :grinning: ne vlastne precte pohadku a jede to by si nelajzl odjet bez uspani :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
No tak u nás už taky nic :angry: Hřmělo ale obešlo to nás,zakže nic,třeba to začne u vás :grinning:
Jsem byla uspat prcka,nějak se mu nechtělo spát,ale byl unavený jak byk :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
tatka uspava ja sem se nacpala veceri a on za chvilu vyrazi v tv prd tak budu asi nakupovat na MMA :grinning:
18. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Tož taky bych si někam vyrazila,v tom dusnu by to stálo za to :slight_smile: .Co máš v plánu kupovat?
18. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
ja nevim chtela sem pro malou neco hello kitty a pro sebe asi nic az porodim a uvidim kolik schudnu a jak :grinning: ale ja mam nastesti vsecko v bruchu jinak oblecu kalhoty porad svoje samo me skrti pod pupkme ale nohavice dobre tak su rada.karel chytl nerva pac semnou pribiral a ted vazi pres metraka chce schudnout a zarli na me ,ze me sleti na sale min 10kg a on to musi vysportovat tak jel na tu zahradu na kole v ramci sportu :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
:grinning: Copak je taky těhotný? :grinning: To to s Tebou hezky prožívá :grinning: Ale to zmákne ne?Dvě děti mu dají zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
hele on semnou pribiral i u male a fest a pak to shodil hned proste zere semnou :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
No správný otec :grinning: Někteří mají prý i nevolnosti :confused: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
no to jo mu blbe nebylo on ma kachni zaludek :grinning: ale porad mi varil a snasel laskominy :grinning: cokoliv sem si rekla hupsnul a donesl mi to posledne sem skuhrala ,ze mam chut na broskve cerstve shanel jak blb a min.tyden mi dovezl z kaufu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak to je super,sežeň mi takového chlapa :grinning: A jaké byly?Už jsou dobré?
18. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
no jedna byla hnusna jak hrom a dalsi uplne v pohode sladounke a ze spanelska ,ale vanicka 50kc fakt mazec,ale ja mela na ne chut az s emi o tom zdalo a kompot me neuspokojoval ted do sebe hazu jahody co me donesl zase z prace uz me to leze krkem teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nemam ani chipsy ani tycinky nic k zobani tak aspon ovoce
18. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
No ty cenou jsem teď jedlé.Ale pamatuju,že jsem si vždycky taky kupovala tak drahé.Bylo mi to v tu dobu fuk,hlavně že jsem uspokojila své chutě :grinning: :sunglasses: Jj ovoce je lepší než chipsy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
presen tak ja dneska musel aletet do jidelny a dat si s manzou polevku zelnacku a on drstkovou a k tomu sme si dali tocenej staropramen asi v 10rano :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
V 10?teda Ty máš chutě zelňačku s pivem :grinning: A ještě ta hodina.No ale co,hlavně že chutnalo :grinning:
My jsme byly s kámoškou venku,zase jsme přišli dost pozdě a malý unavený byl už protivný.a vletěl mi do cesty.nebo vletěl,jako zastavil podíval se nic nejelo,tak jel :angry: :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
hele ja mela chut na smazak s hranolkama jak sme dojeli s nakupem do baru,ale prej jestli nejsem vadna :grinning: bylo 9rano rikam tak aspon chleba s medem sem yzhltla a pak sme sli do mesta na kafe a ja si nemohla pomoct ,ale nalakal me on rikal,z ezajdem na neco a prej chce drzet dietu :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
jdu se nachystat a valim do porodnice :sunglasses:
19. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.