• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
api-tak tfuuj tfuuj a kdyby neco tak dej vedet :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojte dneska mám nějak blbou náladu nebo co :frowning2: Malý je protivný já nervní to je kombinace teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apo dneska je na porod super počasí :grinning:
19. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojik tak jsem dorazila ped chvili z prace kurna to je posaci hnus teda leje jak z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i v robote dost lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska meli mit decka ve skolce sportovani kurna ale kdyz prsi tak to nic skoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj ze by si tam apo uz nechali?
19. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
tze by skuri :astonished:
19. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
tak jsem dopekla bucek dame si na vecu :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
hoj ..su doma na porod to nevypada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

andy ve skolce nekdo dela za 50kc dvd z besidky pro maminky ..teda ja to nechapu nekdo koupi cd za 7kc obal za 7kc a vypali to a chce za to 50kc :grinning: pro deti vsecko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
skuri cipek2cm to nechapu kdyz min tyden byl 3cm ale asi kazdej lekar ma jine prsty zejo?pac cipek s ema progresne zvetsovat a ne zmensovat s blizicim s eporodem ..jinak sem stravila 3hodiny v nemocnici!!!su rada,ze tam na proadnu nechodim pac 2hodky spozdeni lekare dva monitory pouze pac na sale meli6porodu a potrebovali skoro vsecky takze se cekalo jak v kurniku
19. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
ahoj teda api ty jsi jeste cela ty brdo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no pro deti vseckoo :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
andy pro deti vsecko,ale za penize co?za naklady ani hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
nechapu jak nekdo vydelava na detech :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
ja vim mas pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
co vis andy?ja nevim :astonished: sem slysela na chodbe od nejake maminky,ze nejakej rodic to dela na dvd pro deti a che za kus 50kc teda principialne mi to prijde blbe kdyz dvd a obal stoji do 15kc ..to bych teda ja osobne neudelala ..bych chtela videt toho blba co to dela.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
se musim zeptat kterej chytrolin to dela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
tak ja ti neco napisu jak skoncila ta besidka tak se ptaly ucitelky alika jestli jim neudela dvd z toho vystoupeni tak jim ho udelal i ty foitecky co jsou na chodbe delal alik
19. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
coze????to dela ales jo??? :confused: teda a on na tom chce vydelat jo? :grinning: to vedet teda...
19. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
na chodbe jsou tri fotky andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja jich mam taky ve fotaku 50ks :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
jo jsou ty veliky vsak my jich taky mame vis :grinning: :grinning: jak vydelat kdo chce at si je koupi ty dvd kdo ne tak ne ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jim dal na pamatku jsou tam tam vsici pekne pohromade :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
toz to je od neho slechtene az na to,ze kazdej co kdo pro deti ve skolce dela to dela zadarmo :grinning: jako tu chaloupku papir na kresleni potreby na umyvani a tak podobne jako ze nikdo za nic nechce penize nebo nic navic jako aby vydelal.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
no kdyby na tom nechtel vydelat tak to neprodava 3x draz nez je naklad na vyrobu ne?ja mam vypalovacku taky a digitalni fotak..jo a cd a obal nestoji 50kc teda vy jste sileni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na pamatku,ale zaplat :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
vsak si to nemusis kupovat myslis ze kdyby to delal treba nkdo jiny vzal by si treba jeste vis vim jak decka meli ze skoly dvd z vystoupeni a to za stodvacet korun jedno dvd
19. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
no to ne ,ale nekomu jinemu bych za profesionalitu rada zaplatila to zase jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..andy ales a profesional to nemuzes srovnavat ani v nejmensim vis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: principialne od vas je to divne trosku..a kdyz se neco dela ve skole tak o tom vis dopredu..ja vim,ze to nemusim kupovat a taky nebudu..sem nejdriv chtela,ale radsi ne pac si nejsem jista jestli chci investovat zrovna do vas a propo natocene to mam taky .. :grinning: teda to jste me dojali... :grinning:
19. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
jinak ta tabule u tridy jak se pise dekujeme:pani te a te za papir na kresleni dekujeme pani te a te za hracky,mydlo,pernicky,latky oblecenicko atdatd to se dela pro deti bez naroku na vydelek andy jestli to chapes :grinning: jako neco bezpodminecne jestli chapes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
pockej co jsem jako vedela dppredu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
a netvrdim ze je profik to neni jsou lepsi :grinning:
19. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
jdeme bastit a pak si jdu umyt hlavu abysis nemyslela ze jdu bez rozlouceni :astonished:
19. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
andy kycovite fota a videa nepovazuju za dobra :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sorry ,ale fotka ,ktera je jako kostka ze vsech stran rozmazana je prvoplanovej kyc to fakt neeeee :grinning: a myslela sem,ze kdyz profesional bude deti natacet nebo fotit ve skole tak to vis dopredu takze tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jste divni vsude vydelat na necem,ale pro deti je vsecko drahe :grinning: :grinning: :grinning: tak jim za to kupte aspon dva listky na kolotoce kdyz uz z toho neco kapne ne?neze si ales nakoupi cigara a bude se chechtat pod vousy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahojte,apo Ty jsi tady jsem myslela,že v tak suprovém počasí už do to půjdeš :grinning: Si to necháváš na vedro jo :grinning: :sweat_smile: Ani nevzpomínám na porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl to vždycky hnus,jak dlouho jsem tam byla :angry:
19. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
prosim te sestra mi rikala,ze lifruji domu jak na pase pac se silene moc rodi no holka v cekarne mela stahy kroutila se a musela cekat az ju odvede na prijem na porodni sal apc maji narvano..me se dycha cim dla hur v tom vedru su zvedava jak budu rodit a mimi ma 4000g :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
No tak to je teda hnus,chudák holka :angry: :frowning2: .Ty br´do 4kg,no potěš.ale to zmákneš :wink: A kam teda chodíš?K vám nebo k nám?Já jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.