• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
k nam ..teda sem se naprala jak prase mela sem na veceri koprovku amala taky cekam ena tatu jel do makra na nakup tak nam prej doveze actimel jeste
19. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
appo, co ty tady?
tatínek jel do tesca, měli jsme návštěvu, tak jsme povídali, malá se předváděla, dostala k narozkám plyšovou ovečku, je taková polštářková na hajání jako dělaná :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
api -tak to je s tebou hruza clovece :slight_smile:
mimosek 4000kg-toz to musis pocitat s rezervou ,me taky strasily ze malej bude met pres 4kilca a mel 3130gr,prcek
a ani na ozvach nebyl zadnej naznak kontrakci?
dej si tu horkou vanu a ananas to prej pomaha,
a kdy jdes priste?
19. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
to je jak u vyslechu :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
apí, 4kila?hm

já byla na uZ v 34tt řekli 1900gr a malá se narodila v 36tt a měla 2600gr, takže se můžou mýlit i opačně třeba
19. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
ja doufam,ze se mejli..chytaji me krize jak prase a tlak na pipinu..ale to ma bejt tlak na konecnik pri dilataci ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
no na konecnik kdyz musis tlacit ,a na pipinu to si uz moc nepamatuju,
api-zkus ti vanu a uvidis
19. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
bud se ti to rozjede a co zatka je pryc?
19. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
me odesla den porodu jak na me prisli ztahy a ja se sla osprchovat tak to ze me vypadlo
19. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
me se tak do vany nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako neni to tak hrozne spis me intenzivne boli asi 2hodky krize ,zatka je porad tam sexovali jsme odpoledne tak uvidime brucho jen tvrde ale zadne kontra prave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz
skuri me to prijde jakobych mela zarazene prdy spis tam dole ten tlak,ale ty kriz esou udesne teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
ty a byla jsi dnes na velke nebo to nejde?
a vysetroval te rukou asi jo ze?
zkus tu vanu ja mylim ze se chysta porod.
19. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz
jo rukou a na velke sem byla asi snad rano ale malicko jen ted uz ne ..ja mam strach jak cyp sakra a kdyz tu vodu nezkusim tak co?me s enechce macet dokud me bricho neboli,prav erikaji vseci ze az maji kontra do brucha ne bolest krize ne?
19. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
ja to jdu zkusit zaspat je mi i unavene hrozne a chce s emi spat kdybyhc nemohla nebo to bolelo tak dojdu pak ,ale jinak budu chrapat..mam strach nekam jet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
ai-kdo ma jen krizove bolesti a v te vode se ti ulevi.
kdyby nec tak pisni
19. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
apí, porod!!!
20. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
ho*no :confounded:
20. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
api-to je hruza s tebou .ale do terminu mas jeste 2 dny,je to otravny ale vydrz :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
no prave ja kdyz jdu tak mam bricho tvrde jak cyp a nekdy me pichne spodek jak nozem a nic ,ale proste jak chodim tvrdnu :sweat_smile: spala sem do3hod vycurat a zase sem spala..jinak krize boliiii :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
api ja myslim ze mimi na sebe neda dlouho cekat
zkus tu vanu
me teda taky bolely zada jako kdyz me zacinaji kramy a bricho trocha ,pak jsem mela po 5minutach a sla jsem dat vanu a jeli jsme.do 19.30h jsem chodila a vubec nic sem tam me pichlo a pak jsem sla na sal a uz jsem byla otevrena na 8cm a mlade se narodilo 21.04
20. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
no ja vcera byla na spicku prstu a cipek 2cm prave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
api-ja myslim z budes uz rodit.
mozna jak te prohmatal a tak.
20. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojte malý protivný,ale myslím,že mu rostou zuby :frowning2: Pořád si tam maclá.
apo tož se dočkáme neboj.Snad to nebude ve čtvrtek v tom vedru :unamused:
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
kurna me spis boli jak se mimino vrti pac nema misto to je hrozne..hrabe se ve me kdekdo a nic ale hamiltona sem jim zakazala zatim to nechci navic do me narval ajen prsty a nic jineho nedelala :sunglasses:
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
fuj starej nechal na stole uzenou makrelu od rana zbytek a smrdi to tady jest eted ble ..jdu si na chvilku lehnout nez pujdu pro prcka
20. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak odpočívej apo,ať máš sílu na porod :wink:
Já jdu dneska s malým na očkování :cry:
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
spat s emi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem si dala rohlik a pujdu za Karlosem na kafe nebavi me to tady a pak pro dite do skolky a na postu s balickem a zase dom..nasla sem na MMB krasne Gapove saticky pro malou a Disney tricenko a premyslim co koupim male na Den Deti :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahojik tak piju kfco alik jel s anet k tete eve neco zavest a net je venku adysek kuka na dvd a maxipsa fika a dneska maiji v karate fotbalovy turnaj tak jsem zvedava :grinning: :grinning: vsak dyz se ti to nelibi tak se ti to nelibi kupovat to nemusis jak jsem psala a nikdo nechce vydelavat tak toho nech prosimte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
hoj..andy ty nechodis ven treba s adamkem ?jenom anetka je porad venku ostatni deti porad doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kdyz nechce vydelat tak proc to ma drazsi nez naklady asi 3x? :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
prosimte neres to furt ja jdu ted s nim na chvili ven a varila jsem gulas bramborovy :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.