• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tak to je brutus venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nez sem dosla z jednoho obchodu do druheho totalne splavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: sna dbud eprset aspon..asi napustim bazenek male na zem v obyvaku at s epomeje :grinning:
21. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
koupila sem male saticky z Gapu :sunglasses: a z BHS jsou v albu takove bych chtela sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
cusik tam jsme se byli s deckama projit ve meste na zmrzku a na fornetky decka je maji moc radi :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
teda ja se divim tem lidem ze tu zmrku u nas kupuji to je humus jak prase.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: loni to bylo super jeste ,ale letos se predhaneji kdo udela vetsi kopecek mnohdy jeden kopecek vypada jako tri a je to akorat hnusne naslehane vzduchem nema to zadnou chut anebo to chutna naprosto stejne ble hruza jeste se da obcas ta cokoladova jinak je to hruza teda z lidi delaji blbce aby je nalakali ale 80procent lidi sou vdecni ze maji velkou porci a neresi jak to chutna...priste jdete na vychodni nadrazi tam ma kaja s adamem stanek s algidou znackovou sice dostanes jen kopecek jeden ale je to delikatni origos zmrzka s chuti a nejlepsi je cokobanan,ale uz bude i jezdit jejich pojizdne kolo se zmrkou mnam :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
my jsme byli u divadla jako dycky chodime adel si pomerancivou ja s adou bananovou a anet tu ledovou trist ty mne pripada dobry jasko dycky ale sto lidi sto chuti zee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
kurna jse se nacpala mela jsem dva rohliky se sunkou holky se koupou alik strihal adyska :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
no jasne andy ty to nepoznas ja mam jazycek vycvicenej :grinning: neee je hodne lidi co oceni hlavne tu porci a a ne kvalitu..kvalitni ji teda saraj uz nema to sem slysel aod vic lidi ani u koule a na ostrozne je to katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy dva rohliky se sunkou a jses precpana jo?malo jite apak jste precpani ze dvpu rohliku :grinning:
21. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
jinak rekni alesovi ,ze si udelal trapas jak prase na tom vasem dvd ma hrubku jak prase...prej vyrobyl:ales fiser
21. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
to je hnup po kom ta aneta je v diktatech
21. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
no to teda je hrubka jak prase..machruje s kudrlinkama a efektama na prd a napise vyrobyl :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
a jakto ze sis to dvd koupila dyt si psala ze si ho brat nebudes preci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
ja jsem si o nej rekla jest enez jsem vedela z eje od vas pani ucitelka to rikala hned brzo a pak sem se to dovedela ze je od vas pozdeji coz uz bylo pozde rict ne dekuji to nevadi poslu ho nasim :sunglasses: andy ja vedet zeje od nekoho jineho vemu si ho pac divat se na kudrlinky a takovety magic veci co tam ty efekty jsou me nebavi a ja to mam natocene sama :wink:
21. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojte malý byl u našich a když jsem ho koupala měl nohu od žvýkačky :confused: Jako nevím,kde k ní přišel,ale drhla jsem to tak pět min. :angry: :grinning:
Holky u nás je taky jedna zmrzka,která se hrozně zkazila,tak tam teda nechodím,jako čokoládová a zdaleka to připomíná kakaovou,ale fakt z daleka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
ale ty to moc dobre vis ze jsem to mela i ja tak proc se na to tak ptas?prece mi ales specialne napsal na dvd pro nas i pani ucitelka rikala ze specialne pro nas :sunglasses:
21. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
hele radsi se zeptej adelky proc terezce rika at ma taky shnile zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
sluni vis jak sou lidi proste co jdou po porcich a ne po chuti a takovych je bohuzel vetsina ..takze to je tezko :sunglasses:
21. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
No tak,když mají pořád kšefty tak co s tím,že.Ale mě to docela štve bo to bylo blíž a malý tam vždycky letí a chce.Tak mu musím pořád vysvětlovat,že koupíme jinde,ale naštěstí to je většinou v pohodě
21. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
hele ja si radsi uz koupim v obchode zmrku me to silene zklamalo zrovna se o tom vseci bavi jake silene porce davaji to bys cumela kopce jak tri!fakt nekecam,ale naprosto hnusna vec..znamej ma stanek s tim a rikal jak se to silene vmichava vzduchem a je to sizene jak cyp ja si dala nekolik druhu ovocne a vsecko ma naprosto stejnou chut a nektere jsou citit skrobem jak prase,ale vis jak proste za 10korun se daji nakrmit i dve deti :grinning:
21. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
nebo ted maji v albertu akci na cherry rajcata a jsou hnusne jak prdel..stoji sice 8kc vanicka ,ale des vune nula chut nula tvrde svetle skarede ..ja nevim kam to speje se bude kupovat vsecko co je jen v akcich a jeste u toho lidi budou mlaskat jak jim to chutna..sem si koupila drahe rajcata jak prase ,ale jen tri a jsou neskutecne lahodne apson neco nez budou nase..
21. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
No to jo.Já jsem se na ty rajčata v albertu čučela v letáku,ale říkala jsem si,že za tu cenu budou určitě hnusné,tak jsem se na to vyprla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
sak jo ja k nim cumela cuchala a pak sem se na to vyprdla..nakupuju v globusu radsi nebo i kauf ma dobrou zeleninu ale tesko albert atd hruza des..jako tesko nenavidim to je jak bordel smejdu v jendom..na zacatku bylo super,male ted tam maji same shnile veci prebalene plesnive slevy zelenina vecne neni a kdyz uz tak humus proste hruza a prodavaci?nikde nikdo neochota to globus tam sou ochotni jak hrom..a maso v tesku zasadne ne...
21. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
No v kaufu,ale ráno jinak hnus,jak tam přijdeš k večeru tak tam je nic.A v Tescu jako vůbec bych se zblila mi stačí se tam na to podívat a mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
jo a ty nejlevnejsi tesco veci to je humac teda ja uplne nenavidim jak lidi kupuji ty tesco limonady 2l za 4kc a lijou to do decek treba
21. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
No to mi nai nemluv,mě by jeblo.Jako jsme byli u tchýně a ta to chtěla dát malému,jsem myslela,že jí trefím. :angry:
21. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
to je hruza ja to tak nenavidim nebo ty tesco light jogurty a tak ja si radsi koupim dva tri za tyden ale fakt kvalitni nez ty humuse a jak je neco v akci cenove tak si neslibuju ze je to dobre kolikrat kukam na podil masa ale zase skoro vubec nejime parky klobasy a jine veci nekupujeme jen sunku tu hranatou drahou a nic jineho ted mi donesl od reznika domaci lovecak jak na to neni clovek zvyklej na tu mastnotu tak sem se malem zblila a vyhodili sme to pul stangle sem to nemela komu dat ale u nas to uspech nema..
21. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ty tak já párky vůbec a taky jenom šunku.Jako jogurt musí být fakt jogurt ne třeba Dobrá máma za 3,50,že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
dobra mama prave neni jogurt fuj hnus fialovy ja kupuju chocensky smetanovy nebo olma jogurty smetanove nebo ve sklenicce jako to je hruza co nekdo dava detem a jeste rika ze na nic nema penize proto to nejlevnejsi ale to je prave naopak ze clovek co je relativne chudej muze zit zdraveji jak bohatej :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
no já taky kupuju chocenský a olmu.Jinak jsem koupila hollandia a malý mi to plival a to jsem na něho slyšela takovou chválu
21. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
ten sem jest enezkousel apopravde..nebo na namazani na chleba..mazeme jen syrem nebo maslem a uz nikdy zadne perly ramy atd ja dokonce slysela od andy ze mazou chleba zlata hana a ja vubec nevim co to je? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikdy sem to doma nemela ja myslela ze je to navareni prave a ona rikal aze na chleba nevis jake to je?vypada to jak maslo ale stoji jinak prave
21. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ty já to nejím,dělám z toho jíšku.A to už taky dávno,bo vařím i pro malého společně a jíškou nezahušťuju.Tož ale asi to bude lepší než Rama ne?
21. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.