• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no a co to je jako?ja to fakt doma nevidela a nikdy sem to nekoupila no ja nevim jestli je to prave lepsi nez rama stoji to mene o hodne :astonished:
21. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
ted sem to cetla na netu tak je to drivejsi obdoba a nahrazka praveho masla tzv dvojka je dobra na vareni a slehani ale na jidlo teda nevim nevim..ja teda maslicko,ale prave zadne nahrazky..jdu na ano sefe
21. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
No vypadá to jako máslo tvar,ale máslo to není,samo že.Ale já Ramu nesnáším,jsem jí měla jednou u kámošky a fuj hnus.No stojí to myslím dvacku ne?
21. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
co stoji dvacku rama?rama i vic bych rekla ja nemam o tom prehled pac ty tuky nekupuju..ta hana stoji kolem 12kc myslim kostka..ja i na peceni pouzivam maslo nebo heru spis ta mi vic voni
21. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jo?No vidíš já vím prd,bo to nekupuju,tak se o to nezajímám :grinning: Jsem teď vyhrála pro malého rifle Next :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
kuwa fix jebat..sem prosrala dve aukce co sem mela sledovane na hadry me jebne a tak sem se na to tesila celej den fakt idiot.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
No vidíš snad jsem to nevyhrála za Tebe :grinning: Ale ne mám to pro malého to by vám nesedlo :wink:
21. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak já valím spát pa pa :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
:sunglasses: paaa
21. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
apo, už jsi v porodce???ne že porodíš o víkendu nebo když jo, napiš mi sms, budem na chalupě
a už jdu opravdu kontrolovat účto
22. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojte ráno to vypadalo,že bude pršet,ale teď svítí sluníčko,tak snad to vydrží :slight_smile:
Jak se máme?
22. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
nazdar tak ze by se apo uz narodilo ? :slight_smile:
sluni mam tady synovce takze 3deti tak nestiham.rano jsme byli za barakem a ja hodila kure do trouby a ted cekame az se uvari brambory a jdeme zerinkat :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj sku jsem napsala k vám :grinning: Myslela jsem,že máte domek se zahradou,ale vypadá to,že asi ne.To je síla,ale to zmákneš,jak dlouho tam bude?
22. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
ve 13h si prijede maminka pro neho.ale on je v klidu .decka maji dnes ve skole a skolce volno a rodicove musi pracovat tak teta musi pomahat.
spal u nas ze vcerejskla na dnesek :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Á tak to už to máš za sebou,tak to je dobré.A jak se spaním?Když u nás spí neteř,tak děcka vždycky uspáváme hodinu a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
hoj su cela nic me neni ,ale uz me boli naprosto vsecko i kdyz jen lezim kycle me pichaji nohy natekle proste klasika....jinak sem male dneska koupil akrasne saticky a letni sandalky a nejake disney sesitky aby mela radost a sobe sem si koupila ubohe ponozky..mala strasne chce budik nejakej hezkej a tak sme jeli do toho draciku a houbelec jen zelvy ninja ya 160kc hnusne jak pr..spis nez hnusne tak pro kluka tak sme probehli mesto a hodinarstvi a moooznaaaa disney minie mouse ta ruzova holcicka ale stoji700kc a hraje takovej kraval na buzeni az to pekne neni tak sem ufakt nevedela kam zajit pac jinak sou to jen klasicke budiky akorat sou treba ruzove nebo modre to tika v tichu a jje to neprijemne takze nemuzu najit neco hezkeho co by ju probouzelo neznou melodii a bylo hezke a nestalo litr :astonished:
22. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
apo a na netu nic nemají?
Jinak byla tady sestřenka a kámoška s malou,tak měli zase rej :grinning:
22. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
no nazdart apo jeste cela?
cau sluni :grinning:
22. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj sku :dizzy_face: Copak jste dělali?Tady byla bouřka jak byk,jsme se smalým koukali z okna,byl úplně vykulený :grinning:
22. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
my jsme byli venku
mas vzkaz na ......
22. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
http://www.koupis.cz/hledat/?q=detsky+budik&i=zbozi&idkat=0&razeni=rel&minc=0&maxc=0&p=0

nasla ,ale to vsecko pipa anebo klasicky zvoni ja chtela neco co zacne jemne hrat melodii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
http://www.koupis.cz/top/detsky-budik-pes/
a co tohle tady přece máš melodii
22. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
slni to bude to same jak ta holcika minie ta stoji tolik penez a rve kraval jak cinske hracky fakt hruza ..mala videla kdesi prej nejakeho plysaka co ma hodiny a nejak budi ale ja to nevim co to je kurna :confounded:
22. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
apo tak to nevím,plyšáka s hodinama jsem ještě neviděla,ale já se ani nedívám :unamused:
22. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
sem ze zoufalstvi sla k tamanovi pac tam je jeden sekac co mam rada tak sem tak kukla a malem me porazilo..smrad platu na sto honu budiky jen silene kreace ala cinani tykovety pi****y co rvou jak na lesu a hele meli tak kolobezku sem na to kukala takovej vergl nebezpecnej jakasi co ma dve kolecka vzadu za 250ty vole to vypadalo nebezpecne a lidi to brali jak prasteni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ty já k nim nechodím,ale vždycky když jdem kolem tak čučím na ty věci co mají vystavené a jak tam mají puštěné nějaké hračky.No to je děs,jako to bych musela ohluchnout tam pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
ja se teda obcas kuknu ale uz sem tam nebyla milion let ja se sla kuknout na parfemy ze zajimavosti pac sem videla na MMA ze pani prodavala ty jejich kopie a celkem obstojne kolik to stoji jako origos u nich a treba 30kc!!!!!ale fuj hnus fialovy ..pamatuju ,z ejednou sem se nechala napalit ze si to koupim to uz je tak tri roky v lete jen na tricko no to sem si zavarila ekzem jak cyp svedeni no letelo to do kose,ale na aukcich to kupuji jak divi to nechapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Oni mají i parfémy?No Ti jsou ale dobří,ajk to rozjeli
22. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
no jasne maji vsecko :grinning: u nas je to jak trziste cele patro nadherneho obchodaku je oseto tamanama fakt hruza..vedle je hned sekac a pro srovnani tam koupit treba teplacky znackove HM za 30kc v super stavu je podle me lepsi jak u tamana ty silonove teplaky za 39pro dite fuj hnus skaredy,,jako sminky tam maji vsecko ja cumela jak nekde na pouti..fakt nechapu ze to nekdo detem kupuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz
ahoj apo :slight_smile:
to mas pravdu u tech vietnamcu je to hnus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.