• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahoj co varite dneska?ja sem delala hovezi masicko na houbach pravacich a rejze a okurkovej salat a vyvar s nudlema a zeleninou a zitra delam paelu s krabem mala ma na to chut :grinning:

no jasne tamani sou hnus a fakt obdivuju ze tam nekdo vsecko kupuje detem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: oponuji cenou,ale po vyprani to vypada jak shit a hnusne tovsecko smrdi fuj..a podporovat tamany fakt neminim to radsi zajdu do outletu nebo seku a mam kvalitu aspon :astonished:
23. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
apo ahoj :slight_smile:
tak ja dnes delala pangce a brambory a salat
a zitra delam vepro knedlko zelo tata chce :slight_smile:
a co ty este nic????????????????
23. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
hoj porad nic :grinning:
24. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj apo :slight_smile:
ty mas zitra termin a jdes k dr?
24. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
az v utery mam prijit brzo rano tak su zvedava :sunglasses: a kde sou vseci kurna?sylvi jela na vikend zejo?a andy je kde sakris sak maji marodku nikam nesmi :grinning:
24. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
ahoj, tak stále 2 v 1, super, jsem tu a nažhavená na porod, u nás v červnu jsem koukala, že holčina porodila 5dní před termínem :dizzy_face: Mariellu
24. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
sylvi v terminu cerven uz se davno rodi to je hruza a ja porad strasim tady :grinning:
24. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Byli jsme u našich.Jak se máte?
apo jak je?Už se něco děje nebo pořád při starém?
24. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
hoj..dneska by to asi slo..mam kontra po7min,ale ne pravidelne a silenej tlak na konecnik s kreci pres bricho tak sem si dala cipek bo mam zacpu jak svina takze mozna to nejsou kontra,ale nuceni na velkou chjo..dam si kafe arohlika uvidim co to semnou udela :confounded:
25. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz
dnes se vám narodí miminko, musí :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz
sylvi kezby :confounded: ja tohleto prave vubec neznam si rikam ze mam spis zacpu jak prase dala sem si cipek a neudrzela sem ho ani 5min a malem sem nedobehla,ale prujem prave nemam :astonished: hele je to nepravidelne nekdy 10 nekdy 7min krec jak cyp ze zadku do pipky ze s emusim nadyvednout fiha to neznam od male to sem nemela ja mela za to ze kontra jsou do bricha ne? :astonished: jinak je mi fajn nikam nejedu zatim voda neprdla zatka nikde takze sem v klidu obcas se kreci zhroutim na stul a za 30sekund je pohoda :grinning:
25. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
cau api -takze by konecne miminko chtelo na svet,
ja jsem mela taky dost nepravidelne 10,7,5, a kdyz a taky me nic mooc nebylo a kydz jsme dojeli do porodky tak jsem byla uz na 5prstu sem cumela.
a kontrakce jsem mela jako pri mensezu ale i krizovy
25. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
apí, no může být, nemusej jít do břicha, mě teda břicho nebolelo vůbec, jen záda, to byl mor, teplá sprcha hodinu a půl nepomohla

jdu pracovat

držím palce, aby se to rozjelo
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
furt to same co 7-10min silena krec do pipky k zadku..dala sem si dalsi cipek a uz byla 3x na wc pac citim ze mam zacpu a furt ze me jde neco ta kontrakce je asi 20sec max30vic ne takze budu doma zatim ale ani voda ani zatka nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
jako ty cekac az ti praskne voda?me odesla zatka 4h pred porodem .bez si dat tu vanu a uvidis ze ti to pomuze
25. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
ja jsem volala do porodky a ona rikala ze jsetli to mam proad stejne tak to mam pozorovat jeste az se to bude zkracovat ale ze je to tezko po telefonu rict..vis jak nemame toliko hlidani abych tam mohla zbuhdarma lezet a cekat co bude karel je v praci nervni jak pes mala ve skolce..no ona mi rikala jestli mi prdla voda rikam ze ne a ani zatka tak prej mam jeste radsi cekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
mam to jednoduche kontra sem zrejme mela v 10.00hpdin tak ted jeste musim stopnout jak dlouho trva,ale postacka tu ted byla sme kecali a rikala ze ji dcera porodila o 6tydnu v patek driv chudera utikala ji plodovka tak sla na CS
25. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
jasan a tak si ted nekoho ted uz zarid na hlidani male at mas jistotu.
normal to prozivam s tebou moooc na tebe myslim a hybaj do vany.ale porve hlidani :grinning:
25. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
apí, taky vyčkej a tuším, že dnes bude miminko :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
ja mam strach jak svina pac takovou bolest sem snad u male ani nemela :astonished:
25. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
ja to tusim taky pac takove krece neznam poslednich 14dnu jen pobolivani a tohle me fakt vzbudilo rano sem myslela ze mam zarazene prdy coz taky mam kakat sem byla mockrat ale s donucenim pac jak zeru ten tardyferon na zelezo ten prej ucpava takze mam strach at je tam neohodim,sem nasla cipky jeste od prvniho porodu tak sem se naladovala a jeden sme neudrzela ani 2min posera :grinning: druhej uz 10min a slo to ven ale mam pocit jakobych nebyla na velke snad mesic a to normalne chodim i 2x denne..ble..
25. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
api v klidu nenervuj se.to zmaknes a jak pise sylvi taky myslim ze dnes bude miminko. :slight_smile: :slight_smile:
btw vam neodesla predpisove nejdriv zatka voda a pak porod?ja to u male mela v tomto poradi prave
mě ráno odešla v sobotu zátka, celej den pak pohoda, večer v 2205 mi praskla voda, v neděli po půlnoci kontra, pak v 520 porozená Sofie :slight_smile: takže pořadí jako u tebe poprvé
25. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
mam nervy at mi stihnou dat epi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
api držím pěsti :wink:
25. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
ja jsem chytla bolesti jak ty ,pak to bylo kolem 16h horsi uz jsem dychala jak lokotka tak jsem se sla osprchovat a tak my odesla ta zatka a vodu me praskly pri porodu.
a nekdo treba ani nevi ze mu odesla zatka sem tady cetla
25. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
no me to prijde na hlavu cele spis jestli se to jen nechysta a ja neplasim pac bolesti sou:10.00,10.05,10.11,10.13hodin a pak zase po tech 7min predtim a netrvaji dele jak 20sec celkove takze asi rozjezd na zacatek :grinning: :grinning: :grinning:

kal dikes snad to pujde megaturborychle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
no tak to je super a dychas u toho?
25. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
no to by me o te zatce fakt zajimalo pac ze me jde mokro a nazloutlej slabej vytok asi 14dni sem to rikala pri posledni kontrole a nic na to pani lekarka nerikala ani muj gyndar ten rikal ze po malicku voda unikat muze ale spise vyjimecne tak babo ver a u male mi rano hrkl takovej vazkej hustej hnedej hlen takze poznat to slo ale ted prd jen mokre gatky porad tak jako spocene dukladne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.