• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Syl posláno :wink:
25. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
3860gr 52cm Maruška, v 19:00 :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak to gratuluji a těším se s Tebou apo :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
jeeeeeee tak to je super .mooc gratuluju a myslim na vas holky. :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
api obrovská gratulace k Marušce, přeji hlavně zdravíčko!! Holka šikovná vylezla přesně na termín, tak to má být :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dobrý večer,Dámy.jak už víte tak se nám narodila Maruška,obě holky jsou v pořádku a apíííííí se nemuže dočkat až vám o tom všem napíše.přidal jsem do alba nějaké fotky pro začátek(aspon doufám..)mejte se hezky manža
25. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dobrý večer manžo :grinning: děkujem za zprávu i za fotky,malá je nádherná :dizzy_face: Moc gratuluji :wink:
25. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
jee maruska je nedherna a maminka vypada spokojene.moooc je pozdravuj holky.a dekujem manzo za zpravu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky apo, gratuluji mooc, malá je opravdu krásná, hlavně, ať jste zdravé :dizzy_face: a ať Vám dělá jenom radost :wink:
26. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
kdy vubec mamina prijede asi?
27. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
No pokud nebude problém tak by měla za 4dny od porodu ne?
27. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
aha sluni to mas pravdu
27. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Apí říkala, že snad v pátek domů
28. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
hoj uz sme doma ted sme dojeli..pocasi na houby teda prsi a zima ja myslela jak bud ekrasne pujdem ven no nic sezrala sem rizek pac ty nemocnicni blafy skoda hovorit,mala je nakojena saje co hodinu po cca70!!!!!jako mazec tolik vypit a to sere 3x denne a grka a semotamo jak je plna ublije proste nanzranec jak prase..du si dat sprchu a uvarit slabe kafco nebo meltu mam chut jak prase v nemocnci za celou dobu ani hrnek mleka jako :astonished:
29. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
no nazdar mamino tak te vytam mezi nama.
no jak ctu tak maruska je ciperka.
jako v nemocnici ty blafy toje hnus.
a co poraodf-popis vse ale az budes mit cas a chut.a co velka segra zatim dobry?
29. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
pord super ryhclej ale bolestivej desne napisu az bud echlap doma..ted odjel na skok do prace doma bordel jak svina mala usina ale porad mnouka jak kocka a cumel nechce takze naprd ,si dam obed a pockam na nej v posteli bo me desne bolej zada sem se byla vazit tak 15kg zustalo v porodce bricho skoro zadne ale porad mi zbejva cca8kg dolu
29. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj apo :dizzy_face:
Tak konečně doma.Tak to je super,že malá papá hezky.Teda 15kg v porodnici,to čumím já tam nechala 6.Tak pisni až budeš chtít jaké to bylo :wink:
29. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
tak mam chvilku nez mi vypije druhej cecek a popisu lehce porod :sunglasses:

takze to rano vite jak me to bolelo tak sem jela z aKarlem do prace na kafe a kroutila se tam jak stonozka prijel sef od manzela prej at tahnu rodit,ze vecer bude chlastacka rikam eee :grinning: no jela sem sama kolem12hodiny do porodnice ,ze se jen optam jestli to neni planej poplach jako a dojedu tam a hovno..nic me nebolelo asi nejakej stres ci co :grinning: :grinning: tak sestra jasne monitor tak kontra max40 a pak me vysetrila lekarka a rikala ze cervix zaslej a otevrena na 3cm rikam co??ona no jo jdeme na porodni sal nacez sem zacala panikarit ze jeste ne musim zaridit veci kolem tak sem slibila ,ze dojedu za hodku tak sem jela za karlosem ted hned prastil s praci a jeli sme na benzin pro fotak tasku a vsecko :grinning: dojeli sme tam ve2hodky me tam nechal a jel zaridit malou k sousedce na hlidani a dojel zamnou.to bylo asi ve 3hodky tak sem sla na sal tam sem se prevlikla a cekala na nej sestra me vysetrila prej porad stejne a ze hlavick aje moc nahore a nemam tomu branit jak prijde ta krec ja se pokazde stahla jakoby dovnitr takze sem branila sestupu nicmene porad 3cm pak ze mi pichne vodu tak mi ve 4hodky dala epi a nemohla se trefit mela sem totalne zablokovane vazy zada vsecko asi na 10x me pichala a za pul hodky pichla vodu nebolelo to nic a za 30min to nastalo kontra jak prase ja nechapala proc to epi nefunguje neskutecna bolest ale vsecko slo do pipky a do zad nic do brucha prave takze na monitoru kontra 30!a na zadech 120 :stuck_out_tongue_closed_eyes: v 6hodin uz sem nemohla ani mluvit jak me to nutilo tlacit a ona furt neee jeste ne prodychat a netlacit a jak kuwa to udelat kdyz sem mela tlak jak cyp vrcela sem nadavala rvala jak pes pac ta bolest dole byla silena a ja kurvovala proc zrovna me to epi nezabralo no v 6.45prej deme na to jak ja nenavidim ty sraky na nohy nemuzu roztahnout nohy poradne kvuli kyclim a ted to byl brutus mlada PA fakt super baba nejdriv me nahnala na balon coz me silene pomohlosestupu nez v chuzi a pak me prstama roztahovala aby me nemusela smikat coz boleoo jak prase ale pomohlo takze nejsem sita jen na cipku asi 3stehy pac jak sem tlacila a nemela sem se potrhala ale nebolelo to mala venku na 3zatlaceni stipalo to jak kurva karel rikal ze uz mela 3x v ruce nuzky ze me smikne a nakonec se to povedlo no a placenta na jedno zatlaceni zasiti asi 2minutky a konec parada akorat na velkoun s emi nedari jit to me chyta krec dole jak u poroidu a nejde mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze porod rrychlej jak prase nicmene voda ani zatka mi neodesla jak sem cekala z eby mela jen ty bolesti pipky a to mi to rano volala babi a prej su nachlazena z toho me to =prej boli :grinning: :grinning: :grinning: no v 5hodin na 3cm a v 7porod male coz eje celkem rychle teda sem se rano ptala pani doktorky z Ara proc mi to epi nefungovalo a ona ze fungovalo ani nevim jak pac sem mela silene bolesti s nejake srusty na pateri a vsecko mi slo tam a ze ikdybych epi nemela napsane ze zdrav.duvodu ze by mi ji museli dat pac bych malou neporodila pac byla velika a natocena na ty vazy takze sem bricho necitila ale zada jak cyp a rikala ze me to bolelo ale porad stejne a bez toho bych zdechla bolesti takze to asi nejak ucinkovalo no..tot vse mala pije jak dabel 3x denne kaka plenky nacucane jako by pila nejaka mala 6mesicni obludka :grinning:
31. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
apo teda to byla rychlovka :wink: Ale musela sis užít,hlavně že je malá v pohodě a je krásná :dizzy_face: Dala jsem hlas :wink:
31. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
apí,dala jdu dát hlas, porod přečtu po nachystání rizota :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
no super apo-rychlovka,tak to mate holky za sebou.Maruska je teda moooc krasna a mate hlasek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
jé api už má Marušku :slight_smile: gratuluju! Malá je rozkošná :dizzy_face: :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky apo, taky gratuluji, ještě jednou k malé :dizzy_face: , a opravdu to byla rychlovka, trošku závidím :wink:
1. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
conny dikes rychlovka,ale krute bolestiva .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsecko slo do zad a kycli a do pipky ..
1. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
:sunglasses: mam chvilku cas a tady nikdo :grinning:

andy uz sem nechodi vubec?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
3. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
a ja porad hlasuju pro tu malou opavacku marusku. :sunglasses:
4. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
cusik zdravim po 14 dnech mela jsem pocitac v servisu dneska byl hotovy tak api gratulku k maly vse nejjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
v servisu? :grinning: :grinning: sak mate dva ne ales ti nepujci svuj jo? :grinning:
5. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
to vis zavaril se ty mamino tam nemam konika a tak :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.