• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
kurna zitra mame inventuru to zase budu nic jdu kukat na telku cusik :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
andy sak druhej pocak mas napojeny na net tak si najdes kona ne?to neni nic tezkeho :grinning: jen jestli ales nezakazal pouzivat jeho :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj jo to mam nevim proc by to mel zakazovat :grinning: :grinning: tak vcera ta inventura kurny skoncili jsme az v devet vecer od rana od sedmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
tak proc jsi nesla tech 14dni na kona teda :grinning:

vcera jsme byli ve meste na detskem dnu super zabava pro deti hrozne moc veci zadara fakt parada byli ste taky ne?teda ales s nema :sunglasses:
7. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
decka byli v patek se skolou tez na detskym dnu a alik byl s nima na kruzberku meli i kola sebou a pak se sttavili u moji babicky v melci pak hodim foto :grinning: :grinning: protoze jsem nevedela svoje heslo pri prihlaseni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady na svym to mam ulozeny a dyt to mas jedno ted tu jsem nee :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
bylo v metskych sadech ze ten detsky den minuly vikend byl detsky den u globusu tez tam byli souteze kolotoc detsky auticka a tak :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
tak jsem pridala foto jdu deckam varit ryzovou kasi :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
jj v sadech paradaproc jste nesli tam??na prehrade nic neniiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
jj potkala sem anet rikala a uplne cucela co bylo na tom dni vcera :astonished:
7. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
ahoj dobry ranko jo anet mne rikala ze te vcera potkala :grinning: :grinning: tak ja jsem prevlikla periny utrela prach :grinning: :grinning: povesim to na balkon a jeste musim zehlit :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
hoj ..ja mam klidek dite ve skolce malicka se krouti prdikama :grinning:

tak proc jste je radsi nevzali na detsky den misto prehrady? :grinning:
8. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
andy v te jedne mistnosti ti to zavidim ten uklid to mas za 5min preletene..me ceka celej byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojte
apo jak je? :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
hoj je dobre celkem uz me prestava bolet pipusa akorat ty kosti kolem me bolej a kostrc no a zada..vcera sem objednaůa chlapa na masaz co chodi domu a trosku nas poflakal a dobre,ale porad to jde citit..musim na postu s balickama co sem 14dni neposlala kvuli porodu a jinak dobre..mala spinka je hodna akorat v noci co dve hodky chce pit mlika mam ,ze bych mohla delat kojnou :grinning:
8. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak to je fajn,já měla mlíko tak pro tři děcka,ale to se upraví :wink:
8. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
no ja prave marne premyslim kdy nastupuje to mleko co uz zasyti poradne..dneska je to 14dni presne a porad hlta jak prase ona pribrala za dva dny treba 250g!!!vyzirka proste ..hlta uplne se zalyka nechce grgat pak ju to tlaci dokonce i vyblije neco jak je prepita a pak nanovo no des,ale spinkame spolu ve vleke posteli teda :grinning:
8. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Malý taky špatně grglal,měl s tím problémy tak 4-5měs.Spíte spolu v posteli :grinning: My s malým taky doteď :confused: :grinning: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojik zdravim tak kukame na dvd a za chvili padime do karate adysek ma dneska zkousky paskovani :grinning: :grinning: a zitra maji ve skolce maskarni co api :sweat_smile: :sweat_smile: adel pujde asi za carodejku
10. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
andy to vis ze pujdem a co vy proc jste nesli na detsky sportovni den min tyden?lenosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
ahojik tak maskarni pekny akorat pocasi se ke konci zkazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: decka byli v patek na tom deckym dnu v mestskych sadech a alik jel s nima nasa kolech nma vylet :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
aja jsem hezky pocitala v obchode na inventure :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a proc lenosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
no proc jste nesli na sportovni den ve skolce min tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
s hasikem preci :sunglasses:
11. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
sluni malicka trpela na nadymani 3mesice a mohla sem udelat co sem chtela fakt pakarna,ale prej doktorka rikala,ze si mam poridit hopsaci balon a hopsat s ni na tom,ale ja ho pujcila mati takze nemam doma a kupovat s emi nechce skoda no :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jedu koupit ten fenyklovej caj pro miminka a strikacku pac to je des,ona nekrici uplne ,ale vzpina se mrci natahuje proste hruza ..vcera sem si dovolila snist jeden hrasek tak to asi dostavam sezrat jinak noc na pytel vubec nespala jen se kroutila a ja sem pak protivna jak su nevyspala jak prdel :sweat_smile:
11. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
adel minuly tyden nebyla ve skolce bo ji v pondeli bylo spatne ve skolce volala ucitelka ze si mame pro ni prijit tak alik ji odhlasil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
fakt jo a z ceho ji bylo zle celej tyden?ja se prave ptala male a ona rikala,ze byla ve skolce :grinning: jestli to neni z tech kurat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojik ji bylo blbe jen v pondeli ale alik ji odhlasin na cel tyden no to vis ze z tech kurat :sweat_smile: :sweat_smile: konecne teplo co vcera jsme byli u znamym na navsteve byl i detsky den opozdeny takze decka soutezili poblbli bylo fajn :grinning: :grinning: dopoledne jsem byla makat a pak jsme se sli projit na sadrak alik jel s anet na kolach a ja s adelkou jsme sli pesky pekne prochazkou :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
hoj..sme byli v cukrarne na zakusky :sunglasses:
andy a proc se nenaucis jezdit na kole vsak o nic nejde..at nemusis smajdat pesky kdyz oni jedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
ajoj no vidis ale ja umim jezdit mne se nechce slapat jsem lenivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: adel uz spi ty brdo jo anet zitra odjizdi do skoly v prirode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
tak jsem dala foto z maskaru jdu kukat na primu jsou tam vrazdy z midsamru cusik :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.