• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
andy a proc tak malo???to nechapu kdyz je to tak pohodlne vytahnout prso a nemuset se michat se sunarem..a nerikej ze jsi nemela mela slabe mliko pac to nenexistuje :grinning:
26. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
hoj, já kojila, teda odsávala do lahvičky mm 2měsíce, pak jsem se jednou koupala a vůbec nic mi z prsou neteklo, předtím samo od sebe, zkusila jsem odsát a nic, tak jel P do tesca pro nutrilon :sunglasses: a od té doby byla na něm...upřímně, já neměla nervy na to řvoucí miminko, který se neumělo pořádně přisát a pořád plakalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahojik zdravim tak si myslis api jako ze jsem nekojila schvalne nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: rada bych kojila dyl ale pokud vim tak mliko je slaby protoze to rikali jak v porodnici tak detska doktorka a preci nenecham decko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
andy mliko slabe neni a neverim ze ti to nekdo rekl v porodnici kor v te nasi kde to hezky uci ..znam sestru vrablovou a vede laktacni poradnu proto ti toto neverim..neodsuzuju nekojeni jen nesnasim ty vymluvy jako mliko je slabe..cim vic prikladas tim vic je mleka ..mleko je jen jedno :sunglasses: myslim ze radsi davas flasku aby jsi nemusela tolik kojit pac kojene deti sajou casteji jak nekojene a nekomu to trbas vadi :sunglasses:
26. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahojik tak mam kurna nemocenskou udelal se mne zanet na prstu na levym palci byla jsem s tim u doktirky v patek tak mne to vycistili a poslali na chiru tam mne to tez procistili jo udelal se my takovy hnusny puchyr nebo co to byli i pod nechtem vzali mne kousek nechtu a ten puchyr rozrizli ted musim chodit na prevazy zitra znova na chiru a u utery k obvodni mam i antibiotika no des kurna jeden prst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
teda andy to je humus a z ceho? :angry:
28. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
AJOJ TO BY MNE TAKY ZAJIMALO Z CEHO ANI DOKTORI NEVI NO HNUS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pred chvili jsme dojeli byli jsme poprat segre z moravy byla tu na vikend ma dneska narozky :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
toz to se prostridate s alikem v marodeni ..jak dlouho byl vlastne doma?skoro dva mesice co?
28. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
jo dva mesice to vis ze presne tak :grinning: :grinning: ale des ten prst fakt ne ze bych chtela zvelicovat v zivote jsem nixc takovyhoo nevidela aji doktori zirali :astonished: :astonished:
28. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
kurna to je veget doma tolik mesicu :sunglasses:
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
apo, ty budeš doma 70měsíců, to je taky veget :sunglasses: :wink:
29. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
ale ja nesimuluju :grinning: a pracuju u toho u mhd :sunglasses:
29. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahojik tak jsme byla na prevozu kurna skoro tri hodky na ty chire des tolik lidi zitra jdu k obvodacce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
apo :wink:
30. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
hoj tak sme odvedli dite do skolky naposledy ,dali sme ucitelkam darecky akvetinky uz vime kdo s kym kde bude pristi rok ve tridetak sem rada,mluvila jsem i s pani reditelkou..mhd testuje nove vyrobky a jdeme ho vyzvednout za chvilku a valime na zakusek..vcera sem mela narozky a dostala sem 30kvetinek na 30narozky fakt krasne :dizzy_face: tak ja ficim at si uzijeme posledni den co je ve skolce pak nam zacina 2mesice prazdnin doma :grinning: babicky nefunguji tak musime sami :sunglasses:
30. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojik tak alik byl s deckama na koupaku na hradci decka si fajn zaplavali :grinning: :grinning: bylo fajn :grinning: :grinning: zitra si tez asi ne´kam zajedem odpoledne :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
andy voda je tam studena jak prase kdyz tak moc prselo sme chteli jet ,ale ani nahodou :sunglasses: a ty lezis na dece kdyz se neumis plavat nebo se taky smocis aspon?ale kdy byl?ja videla vase auto doma ve 3hodky :sunglasses:
1. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
apí,my zítra vezem Sofi na prázdniny na Moravu, Petr už je z toho na nervy, že co bez malé bude dělat...plány máme už na celé ty 4dny, co tam bude, ani stihnout to nemůžem, malování jsme ale vypustili,pač chcem klid a ne se honit, když je příležitost :sunglasses:

včera jsem šla pro malou a musela jsem si vypůjčit plavky a zaplavčit si, pač té teplé vodě se nedalo odolat, 30st no neber to, soukromí na zahradě, tak to bylo super, malou jsem vyhazovala do vody, vůbec se mrška nebojí :dizzy_face:
2. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
sylvi prosim te jen ju vezte a budte radi,ze budete spolu sami to nam nehrozi :sunglasses: presne tak uzijte si to na praci sou stroje :grinning:

jako na zahrade bazenek to je jina to je mensi prostor a je v tom teploucko a zakryvaji ho plachtou?
ja musim k holici a pruser je ten,ze sem byla v Klieru loni a dala si preliv zaklad tmavehnedej a do toho cervene prameny vypadalo to suprove ,ale ztratila sem cisla tech barev me picne..tenkrat to bylo zadara kvuli reklamaci a stalo me to 1350kc jako tak sem prave chtela at mi to namicha nekdo jinde pac tolik penez a neni to ani permanentni to je masakr
2. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
apo, jo, zakrývají, vodička čisťoučká,ale malé nevadí ani velikánský bazén na plavečáku, ona se hodně vody nebojí, ječí jen ve vaně, když tam jsem s ní, tak ne,ale jinak huláká
2. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
to mala miluje jakoukoliv vodu je blazen :grinning: jdeme na kycle zatim cus
2. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
apo, malá milovala i vanu, nevím proč je posledního půl roku koupání s řevem :unamused:
uhnu, že teda nemusí denně, i když sprchu aspoň dáme vždy, kor teď v létě,ale i tak je to boj a chce,aby tam s ní někdo blbnul, jako uvníitř ve vaně
co kyčle?dobrý?
2. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. črc 2009 v 15:05 • jina
tak sotva sem dovarila uklidila se vzbudi malicka :sunglasses: to je pech pac starsi je u sousedky na hrani s vnukem a premyslime,ze zajedeme konecne ukazat malou moji babicce do Zlina a zajdeme si do Zoo aspon
2. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
ahoj, na Moravu s náma jede i Maxík, takže pojede Maxík, Eby-jorkšírek, kočárek pro panenky, motorka, 3 tašky věcí pro ségru, Sofinčin kočár už do auta nevměstnáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o na ho nepoužívá už
3. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
ahojik oni byli na kolech alik si kupil pro adelku takovy ten vozik za kolo a vcera jsme tam byli tez ty deckam voda nevadi jsou to cachanci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jase smocim nozicky a to mne staci a tec stejne nemuzu mocit se bo mam tu ruku zavazanou kurna dnesa jsem byla zase na prevaze a jdu zase pristi stredu jsem zvedava kdy se to zahoji kurna doufam ze do dovci to bude dobry chceme jet k segre konecne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
hoj ted sme dojeli ze zahrady..pokazila se nam sekacka toz zitra to dame opravit a aspon budeme odvazet bordel a opekat ,ale bylo hezky Maruska spinkala v kocarku akorat sit proti hmyzu musim koupit..

andy on si koupil n a4a pul letou holku vozicek za kolo a proc nejela na svem kole?Terca jezdi na kole uz od 2let sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: neni jako moc velka na tohle?nebo spis tohle se kupuje na miminka :grinning:
jdeme kukat na Potera
3. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
ajoj tak varim obidek delal kureci rizky takovy s tatarkou zeleninou a zapece se to jo ten vozik je do 40 kil a adel by to jeste neuslapala az na hradec na kole to by neuslapala ani terezka :grinning: :grinning: kurna zase je hic pic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
to by neuslapala terezka to mas pravdu pac ja bych ji nikdy nevzala na 15km dlouhou trasu ve 4a úul letech,ale ten vozik jste si meli koupit kdyz byla adel mala ne?vzdyt ona doted nemela ani kolo jsi rikala,ze az ho adamek nebude potrebovat tak ho dostane..jako decka bych nevlacela tak male tak daleko ale jako je to vase vec nicmene ten vozik si kupuji lide na miminko a do 40kg je protoze se dava treba dve deti do nej :wink: :sunglasses: zase kureci riky fuj me by to natahovalo uz :grinning: sak anet rikala jak sem ju poslala ze jde na obed a rikam co mate dobreho a prej zase rizky znudene :grinning:
4. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahojik tak jsem byla s deckama na sadraku kurna tam bylo dneska lidi ty brdo decka se vycachali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.